Sari la conținut

Fete la stranda


vampirul

Postări Recomandate

  • Oras:Botosani
  • Oras:Botosani
La 30.05.2021 la 9:00, seaworld1 a spus:

Salut,

Ceva locuri cu fete la centura/strada? Merg cu masina spre Iasi si ma intereseaza ce ar fi disponibil pe traseu pentru ceva rapid,

 

Multam.

Spre Iasi nu am mai vazut de mult ceva pentru o "racorire" rapida.

Spre Suceava gasesti.

Link spre comentariu
  • Oras:🤨
  • Oras:🤨
Acum 7 ore, valentino84 a spus:

Si-au schimbat cumva locatia fetele de la Baisa? Sau nu mai activeaza? Am trecut recent prin zona, dar nu am mai vazut nici o domnisoara?!

joi era aia mai plinuta care aare in jur de 45 ani la iesire din Baisa catre Bt, ...tot se invartea pe acolo. Altceva nu am mai vazut.

Link spre comentariu
  • Oras:Botosani
  • Oras:Botosani

P-aia plinuta am mai vazut-o si eu, dar la iesire spre SV. Cand are zi de lucru, sta pana aproape se insereaza.

Mai era una mai cocheta si mai rasarita, cu un puternic accent moldovenesc, dar n-am mai vazut-o in ultimul timp.

 

Link spre comentariu
  • Oras:N Moldovei
  • Oras:N Moldovei

Pe cea mai draguta o cheama Cristina . Sunt pe acolo in fiecare zi pana pe la ora 16.00 si daca nu sunt in parcare , ori sunt cu client si trebuie sa mai astepti , ori le gasesti la mini "barul" de la intrarea de la carmangerie . Mai baga la ...pacanele cand nu au clienti .

Link spre comentariu
Acum 20 ore, dicky a spus:

Pe cea mai draguta o cheama Cristina . Sunt pe acolo in fiecare zi pana pe la ora 16.00 si daca nu sunt in parcare , ori sunt cu client si trebuie sa mai astepti , ori le gasesti la mini "barul" de la intrarea de la carmangerie . Mai baga la ...pacanele cand nu au clienti .

Si ce preturi au? 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...