Sari la conținut

Larisa 0742380312


larissa13

Postări Recomandate

  • Oras:Hawaii
  • Oras:Hawaii
Acum 5 ore, ionkikaaa a spus:

Ce miros de pescăreală și de hamșii obosite vine de pe topicul ăsta :)))

Nu stiu a ce-ti miroase tie si de unde, probabil comentariul lui grecux te-a deranjat la mirosuri, fiind utilizator nou. De obicei nu intru in polemici cu cei care comenteaza aici, dar avand in vedere ca mi-am vazut numele scris de tine pe alt topic, spunand ca ar fi pestele meu sau al fetei respective, am simtit nevoia sa-ti raspund. Daca te linisteste cu ceva faptul ca nu stiu cine este, pentru ca de asta am si pus "🤔" in raspunsul meu vis-a-vis de afirmatia lui, e bine, daca nu, tot la fel de bine este, dar te rog sa nu mai vii cu astfel de afirmatii daca nu ma cunosti. E oarecum lipsa de bun simt si de respect sa folosesti numele cuiva intr-o discutie de genul fiind in necunostinta de cauza. 

Multumesc pentru intelegere, seara buna.

Link spre comentariu
Vizitator madalinmad11
Reputație: 0
Acum 30 minute, larissa13 a spus:

Nu stiu a ce-ti miroase tie si de unde, probabil comentariul lui grecux te-a deranjat la mirosuri, fiind utilizator nou. De obicei nu intru in polemici cu cei care comenteaza aici, dar avand in vedere ca mi-am vazut numele scris de tine pe alt topic, spunand ca ar fi pestele meu sau al fetei respective, am simtit nevoia sa-ti raspund. Daca te linisteste cu ceva faptul ca nu stiu cine este, pentru ca de asta am si pus "🤔" in raspunsul meu vis-a-vis de afirmatia lui, e bine, daca nu, tot la fel de bine este, dar te rog sa nu mai vii cu astfel de afirmatii daca nu ma cunosti. E oarecum lipsa de bun simt si de respect sa folosesti numele cuiva intr-o discutie de genul fiind in necunostinta de cauza. 

Multumesc pentru intelegere, seara buna.

Se platesc cumva drepturi de autor ca sa putem sa ti scriem numele aici?

Nici nu ai negat ca ai peste nici n ai afirmat,te ai fofilat bine printre cuvinte,dar eu zic sa nu te mai agiti si sa faci ce stii tu mai bine,anunta ne cand incepi si atat,restul detaliilor nu ne intereseaza!!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Am facut o vizita domnisoarei Larisa


Locatie: 8.5 ( Mazepa )
Aspect: 9.5 ( skinny fit, foarte foarte draguță  putin machiata, nu foarte strident, super !)
Oral: 9 (neprotejat, bun,  asculta indicatiile, ritmat, soft)
Normal: 9.5  (protejat, accepta pozitii, misionarul, este acolo cu tine si pozitia capra, geme frumos...se implica )
Gfe: - 10 aici nu este capitolul meu dar fac o exceptie 
Atitudine: 10 ( super amabila, sociabila, foarte draguta, se muleaza pe dorintele clientului)
Igiena: 10 (curata, nimic suspect)
Halat: 150 / finalizarea

De recomandat : Da, am sa mai revin ! 

 

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...