Sari la conținut

Cuplu tanar, te invitam la o sedinta de bdsm


Vizitator candycouple

Postări Recomandate

A fost cineva la extratereștrii ăștia??? După pret sunt complet rupți de realitate!! Cu prețul camerei se ajunge la 500-550 ora!!!!!! Or fi politicieni? 😂😂

te duce la mai mult de 550 o oră cu ei....mi se pare exagerat 600 de lei o sedinta de dininarr sau cuckold. De exemplu, Rubyiulia oferă aceste servicii la 200 de lei.....si chiar e calitate in acesti 200lei
Link spre comentariu
Vizitator candycouple
Reputație: 0

te duce la mai mult de 550 o oră cu ei....mi se pare exagerat 600 de lei o sedinta de dininarr sau cuckold. De exemplu, Rubyiulia oferă aceste servicii la 200 de lei.....si chiar e calitate in acesti 200lei

Buna.

In suma mentionata de tine, s-ar include cu tot cu camera de hotel, in functie de hotelul ales.

O ora, este 450 lei, asa cum am mentionat intr-o postare de pe prima pagina unde sunt si toate serviciile oferite.

O zi buna in continuare.

Link spre comentariu
Vizitator candycouple
Reputație: 0

Fata face singura doar dominare/umilire? Cat costa 30min ?

 

O poza cu pedichiura/talpile pentru foot fetish?

Buna.

Da, fac sedinte singura.

Scrie-mi te rog pe Whatsapp si iti trimit poze.

  • Like 1
Link spre comentariu

Am fost si eu la Cta si am avut placerea sa i cunosc si sa vorbim deschis inainte de sedinta. Am stabilit ca voi fi doar cu Stapana pentru inceput si asa a fost. Este o fata foarte frumoasa cu niste picioare gratioase de vis pe care adora sa le "puna la bataie". Am inceput cu ceva mai soft dar Stapana este foarte deschisa sa experimenteze. Am inteles ca foarte curand vor avea si locatia proprie. Abia astept sa ma intorc.

Link spre comentariu

Am fost si eu la Cta si am avut placerea sa i cunosc si sa vorbim deschis inainte de sedinta. Am stabilit ca voi fi doar cu Stapana pentru inceput si asa a fost. Este o fata foarte frumoasa cu niste picioare gratioase de vis pe care adora sa le "puna la bataie". Am inceput cu ceva mai soft dar Stapana este foarte deschisa sa experimenteze. Am inteles ca foarte curand vor avea si locatia proprie. Abia astept sa ma intorc.

Link spre comentariu

Buna ziua tuturor, am avut aseara o întâlnire incendiară cu acest cuplu si pot să zic că intr.adevar sunt profesioniști și implicați în ceea ce fac. Am optat pentru o dominare cu stapana si apoi în cadrul același ședințe sesiune cuckold cu sex oral si normal între parteneri în timp ce eu dădeam limbi stapanei a fost foarte excitat si recomand iubitorilor de gen cuckold submissive. Cand are o păsărică foarte curata si placut parfumat si ii place foarte mult cuni si ani si te pune la munca nu gluma. Per total o experiență foarte plăcută pe care as vrea sa o repet în curand.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator candycouple
Reputație: 0

Daar, o poza cu ustensilele - strapon, lesa, etc - se poate ?! 

Intreb pentru.. mine evident !

Buna.

Da, pot pune o poza.

Voi face tot ce pot sa o urc pe forum astazi.

Link spre comentariu

Salut, nu vreau sa para ca, comentez aiurea, intrucat nu am multe recenzii facute (spre rusinea me), desi am fost la majoritatea Stapanelor din tarisoara noastra...

Ideea e simpla, nu contest abilitatile stimatei, insa contest pretul de 450 lei intrucat sunt Domine vechi cu studio uri, cu experienta care cer 300 de lei pt o sedinta de o ora, dns inca e noua si ar trb sa inceapa cu un pret decent pana capata o reputatie si o experienta (cel putin cu noi) in domeniu.

De asemenea am observat ca pretul de 450 lei este cu, camera de hotel inclusa, insa in momentul in care am intrebat pretul unei sedinte, la locatia mea, am primit aceasi suma, 450 lei...

Sper sa nu imi fie luat in nume de rau comm, ci doar ca o mica critica cobstructiva.

Cu respect !!!

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator candycouple
Reputație: 0

Salut, nu vreau sa para ca, comentez aiurea, intrucat nu am multe recenzii facute (spre rusinea me), desi am fost la majoritatea Stapanelor din tarisoara noastra...

Ideea e simpla, nu contest abilitatile stimatei, insa contest pretul de 450 lei intrucat sunt Domine vechi cu studio uri, cu experienta care cer 300 de lei pt o sedinta de o ora, dns inca e noua si ar trb sa inceapa cu un pret decent pana capata o reputatie si o experienta (cel putin cu noi) in domeniu.

De asemenea am observat ca pretul de 450 lei este cu, camera de hotel inclusa, insa in momentul in care am intrebat pretul unei sedinte, la locatia mea, am primit aceasi suma, 450 lei...

Sper sa nu imi fie luat in nume de rau comm, ci doar ca o mica critica cobstructiva.

Cu respect !!!

Buna dimineata.

Pretul primit nu este cu camera de hotel inclusa, este pretul sedintei de o ora, asa cum am mentionat si pe forum pe primele pagini.

Nu am mentionat niciodata ca voi suporta eu costul cazarii, fie ca este apartament in regim hotelier, fie ca este camera de hotel.

Am mentionat de la inceput ca nu am locatie si ca fac deplasari.

Urmeaza sa iau o locatie, moment in care voi mentiona asta si pe forum.

O zi buna in continuare.

Link spre comentariu

Ideea e simpla, nu contest abilitatile stimatei, insa contest pretul de 450 lei intrucat sunt Domine vechi cu studio uri, cu experienta care cer 300 de lei pt o sedinta de o ora, dns inca e noua si ar trb sa inceapa cu un pret decent pana capata o reputatie si o experienta (cel putin cu noi) in domeniu.

De asemenea am observat ca pretul de 450 lei este cu, camera de hotel inclusa, insa in momentul in care am intrebat pretul unei sedinte, la locatia mea, am primit aceasi suma, 450 lei...

Sper sa nu imi fie luat in nume de rau comm, ci doar ca o mica critica cobstructiva.

Cu respect !!!

nu ai observat bine, pretul e de 450 lei si camera de hotel o plătești tot tu. E noua si cere 450 lei pe o oră, cand o sa aiba Si experiență și recenzii bune o sa faca pretul 1000 lei ora plus camera de hotel pe care o plătești tu sau 1300 lei în locația ei( cand o sa aiba) ...mai scump decat in SUA sau Germania. O sa fie mai convenabil sa iei avion, te duci la Munchen pt o ora de dominare si te întorci....
  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator candycouple
Reputație: 0

nu ai observat bine, pretul e de 450 lei si camera de hotel o plătești tot tu. E noua si cere 450 lei pe o oră, cand o sa aiba Si experiență și recenzii bune o sa faca pretul 1000 lei ora plus camera de hotel pe care o plătești tu sau 1300 lei în locația ei( cand o sa aiba) ...mai scump decat in SUA sau Germania. O sa fie mai convenabil sa iei avion, te duci la Munchen pt o ora de dominare si te întorci....

Nu caut cearta cu nimeni.

Nu o sa se schimbe pretul, stai linistit.

Cat despre locatie, urmeaza sa iau un apartament deci va disparea costul cazarii pentru client.

Link spre comentariu

Nu caut cearta cu nimeni.

Nu o sa se schimbe pretul, stai linistit.

Cat despre locatie, urmeaza sa iau un apartament deci va disparea costul cazarii pentru client.

Nu se cearta nimeni. Era doar o sugestie. Pretul acesta de 450 era corect dupa ce acumulai putina experiență în.domemiul cuckold/femdom, însă dacă chiar te descurci de acum in acest domeniu poate e ok si asa ....
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...