Sari la conținut

Ruxy07 noua aici 0761819554


Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București
La 12.10.2020 la 12:22, llaarrii a spus:

Vizitat sâmbătă pe fuga domnișoara. Trebuia sa ajung la Brașov și am ales sa stau doar o jumătate de ora.

Tipa foarte sociabilă, ai ce sa vorbești cu ea.

Acțiunea a început cu in ON umed, după care am trecut la NP și am terminat tot cu ON.

Recomand

Vreau sa te cunosc

Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere in the universe
  • Oras:Somewhere in the universe

Imi pare rau pentru ea, dar sincer, ma intreb... Ce mai cauta la top daca ea nici macar nu mai activeaza. Am tot sperat sa revina, dar nicio sansa. Daca revine merita locul, altfel, fara suparare, pragmatic, sa lasam locul liber. 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
53 minutes ago, dogeatkitkat said:

Imi pare rau pentru ea, dar sincer, ma intreb... Ce mai cauta la top daca ea nici macar nu mai activeaza. Am tot sperat sa revina, dar nicio sansa. Daca revine merita locul, altfel, fara suparare, pragmatic, sa lasam locul liber. 

Iti pare rau pt ea pt ca nu se mai prostitueaza in romania? 😂

Si nu ocupa locul nimanui, pana la urma pt a ajunge la top iti trebuie 10 recenzii obosite. 

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 09.06.2021 la 19:05, dogeatkitkat a spus:

Imi pare rau pentru ea, dar sincer, ma intreb... Ce mai cauta la top daca ea nici macar nu mai activeaza. Am tot sperat sa revina, dar nicio sansa. Daca revine merita locul, altfel, fara suparare, pragmatic, sa lasam locul liber. 

Daca era un numar limitat de locuri in top, alta era situatia 🤷‍♂️

Link spre comentariu
La 09.06.2021 la 19:05, dogeatkitkat a spus:

Imi pare rau pentru ea, dar sincer, ma intreb... Ce mai cauta la top daca ea nici macar nu mai activeaza. Am tot sperat sa revina, dar nicio sansa. Daca revine merita locul, altfel, fara suparare, pragmatic, sa lasam locul liber. 

Va reveni destul de curând. Mai ai și tu puțină răbdare 

 

Link spre comentariu
Vizitator dzomba
Reputație: 0
5 hours ago, spopescu said:

Greșești, nu este nici fata nici numărul. Ruxy are cu 554 la sfârșit.Frumoasa însă și blonda. Cred ca merita o vizita. 

Am cautat după nr de tel și mi a dat topicul asta. Ma gândeam ca pe undeva printre comment uri e postat și acest nr de tel. 

Link spre comentariu

  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
1 oră în urmă, dzomba a spus:

Am cautat după nr de tel și mi a dat topicul asta. Ma gândeam ca pe undeva printre comment uri e postat și acest nr de tel. 

Nu înțeleg de ce. Din câte știu eu Ruxy a folosit numai numărul numărul din anunț. Oricum însă și pozele blondei sunt frumoase și cred ca nu greșești dacă ii faci o vizită căci Ruxy vine în tara abia peste doua luni. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...