Sari la conținut

Ruxy07 noua aici 0761819554


Postări Recomandate

  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov
Acum 22 minute, Condorpasa a spus:

Se pare că tu nu înțelegi nimic din ce te au sfătuit confratii de mai sus,și nici nu asculți de alții mai buni că tine și cu  mult mai mare experiență,recunoaște că a i dat o in bara,repet dacă ești bărbat adevărat,du ți crucea și nu mai plânge pe aici aiureaaa,hai noroc și spor in tot ce vei vrea sa faci în viața.

Cleopatra ne a rugat să lăsăm topicul pt recenzii.De ce nu ești băiat cuminte să o asculți? Ești de curând pe aici și stai mai prost cu înțelegerea așa că ascult o pe Cleopatra așa cum fac și eu.Bineinteles recenzii nu vor fi căci Ruxy joaca acum în altă liga.Hai să fim însă băieți cuminți cum zice Cleo.😀

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde
  • Oras:Oriunde
1 oră în urmă, mihaia a spus:

Cleopatra ne a rugat să lăsăm topicul pt recenzii.De ce nu ești băiat cuminte să o asculți? Ești de curând pe aici și stai mai prost cu înțelegerea așa că ascult o pe Cleopatra așa cum fac și eu.Bineinteles recenzii nu vor fi căci Ruxy joaca acum în altă liga.Hai să fim însă băieți cuminți cum zice Cleo.😀

Daca eu îs de curând pe aici,tu nu exiști pe aici,și cu asta am încheiat cu tine,doar o precizare,revino tiiii fratelo.

Link spre comentariu
1 oră în urmă, Condorpasa a spus:

Să fi sănătoasă clona draga😂😂😂

Mulțumesc,ești simpatic și pt asta și pt că ești nou îți voi spune de ce mi se pare mie grozav forumul asta.Aici sunt un nimeni și pot spune tot ce vreau fără constrângerile societății.Pot iubi,pot urî,pot arunca cu banii.Nu pot și nu îmi place să insult și nici tu să nu o faci.Si da,Cleo are dreptate,nu meseria arata cum este sufletul omului.Eu am avut ghinion, dar sunt și prostituate oameni de valoare.Eu am cunoscut câteva și poate de aceea Ruxy07 m a putut înșela.In final îți spune un citat care îl știu tot de la o prostituată "Suntem suflete și avem nevoie de suflete, indiferent de vreme,indiferent de timp și indiferent de vârstă '"Eu adaug, întotdeauna trebuie sa rămânem oameni indiferent prin ce încercări trecem în viața.(asta a uitat Ruxy07).Ne vom despărți aici și îți doresc sa rămâi om oricând și oriunde.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

iti dau dreptate in ceea ce tot povestesti, iti multumim ca ne-ai reamintit sa fim atenti cu fetele ca ne putem arde oricand. dar inceteaza, deja e penibila situatia, m-am plictisit sa vad acelasi lucru pe topicul asta, lasa-l liber pentru recenzii

Link spre comentariu
Vizitator _potrivitu
Reputație: 0

Da domnișoara ruxy , de ce tace ?  Înseamnă    cumva  că are bun simt ?  Sau  a prostit un bărbat  și acum e mândră de ea ?  Zi dragă ceva băiatului  ,  că nu îți cad gradele. 

  Adevărat s-a  mutat în altă ligă. 😉 

Link spre comentariu
Vizitator _potrivitu
Reputație: 0
Acum 34 minute, nemonemo a spus:

Scuze Cleo mă mut la Discuții generale că să nu las nelămuriri căci eu am primit o lecție de viață care cred că poate folosi și altora inclusiv lui Ruxy07 

 Bună alegere!  

 

Link spre comentariu
Acum 2 ore, MisterX a spus:

Am vrut eu sa merg cu doua zile in urma si mi-a spus ca nu lucreaza.

Lucrează pe un circuit închis probabil cu alt tf si pe bani mai mulți, să adune pt casă. Mi s au cerut 1500 euro ca să o găsească. Nu i am dat căci nu sunt atât de obsedat de o curva care după ce înșală mârșav se ascunde și nu scoate o vorbă. I am mai trimis ei 1000 sa și ia o amintire ca să i aducă aminte de ce a făcut 

 

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Unde vreau eu
  • Oras:Unde vreau eu
Acum 1 oră, ViorelB a spus:

Lucrează pe un circuit închis probabil cu alt tf si pe bani mai mulți, să adune pt casă. Mi s au cerut 1500 euro ca să o găsească. Nu i am dat căci nu sunt atât de obsedat de o curva care după ce înșală mârșav se ascunde și nu scoate o vorbă. I am mai trimis ei 1000 sa și ia o amintire ca să i aducă aminte de ce a făcut 

 

🙄🤦‍♂️🤦‍♂️

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 2 ore, ViorelB a spus:

Lucrează pe un circuit închis probabil cu alt tf si pe bani mai mulți, să adune pt casă. Mi s au cerut 1500 euro ca să o găsească. Nu i am dat căci nu sunt atât de obsedat de o curva care după ce înșală mârșav se ascunde și nu scoate o vorbă. I am mai trimis ei 1000 sa și ia o amintire ca să i aducă aminte de ce a făcut 

 

Topicul asta e despre Ruxi. Ce faci tu nu intereseaza pe nimeni aici. Ai topicul tau la DG si poti posta acolo. Nu ii mai strica topicul cu amenintari subtile. 🤫

Daca mai ai ceva sa imi spui te rog sa o faci la DG.... unde te-am intrebat ceva insa ai evitat sa raspunzi 🤔

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator _potrivitu
Reputație: 0
Acum 2 ore, MisterX a spus:

Topicul asta e despre Ruxi. Ce faci tu nu intereseaza pe nimeni aici. Ai topicul tau la DG si poti posta acolo. Nu ii mai strica topicul cu amenintari subtile. 🤫

Daca mai ai ceva sa imi spui te rog sa o faci la DG.... unde te-am intrebat ceva insa ai evitat sa raspunzi 🤔

Nu are minte frate . 

Dacă  i se întâmplă ceva lui ruxy , în   perioada asta,  el este cap de afiș în vizorul politiei.   

  A început să joace murdar.  

Link spre comentariu
La 24.09.2022 la 10:47, _potrivitu a spus:

Nu are minte frate . 

Dacă  i se întâmplă ceva lui ruxy , în   perioada asta,  el este cap de afiș în vizorul politiei.   

  A început să joace murdar.  

Răspund după atâta timp ca să nu credeți că am vrea un aport la dispariția lui Ruxy07.Nu joc murdar și sunt un om de onoare.Cei 1500 euro pe care i am pomenită sunt prețul cerut de o firma de detectivi particulari ca să o găsească.Ea a dispărut de pe forum căci a gâsit un job cu măi multi bani.Face în continuare prostituție și poate că unii din clienții fideli știu și unde și cum.Eu nu sunt un bandit,interlop,obsedat,psihopat ci doar credul și ușor de impresionat de necazurile oameni.Va asigur însă că Ruxy07 și m a lecuit definitv să mai cred că oamenii merită să fie ajutați Succes să aveți credeti ca "facerea de bine e futere de mamă". Dupa spune că s a achitat de mine tot Ruxy07 recunoaște că "dacă ar avea banii mi i ar dă" Deci nu eu am mințit ci ea.

Link spre comentariu
La 24.11.2022 la 14:06, _potrivitu a spus:

  Felicitări!! 

Nu merit.Nu e nici o fericire să îți pierzi încrederea în oamenii și să îți fie frică să mai ajuți un om disperat (Ruxy07 era în mod real disperata)de teamă să nu dai peste o Iudă.Totusi printre femeile astea care își vând trupul sunt multe cu sufletul cinstit și curat.Am avut eu ghinion.Sa vă feriți voi.

Link spre comentariu

Moș Crăciun cel obsedat și psihopaț ți a dus cadoul la bunicul.I - a dus și lui un dar din partea ta.Da o fugă măcar de Crăciun și bucură-l să fie fericit că nu l- ai uitat, așa cum faci tu cu cei care te ajută când nu mai ai nevoie de ei, căci astfel de oameni întâlnești rareori în viață.Sarbatori fericite!

  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 27 minute, salmanasar a spus:

Moș Crăciun cel obsedat și psihopaț ți a dus cadoul la bunicul.I - a dus și lui un dar din partea ta.Da o fugă măcar de Crăciun și bucură-l să fie fericit că nu l- ai uitat, așa cum faci tu cu cei care te ajută când nu mai ai nevoie de ei, căci astfel de oameni întâlnești rareori în viață.Sarbatori fericite!

AWWWWWW

THAT IS SO SWEET 

💗💖💘💓💞💕💟❣️💞💕💝💘💌

Link spre comentariu
La 22.12.2022 la 14:52, bebe2014 a spus:

AWWWWWW

THAT IS SO SWEET 

💗💖💘💓💞💕💟❣️💞💕💝💘💌

Da "so sweet":un mic șantaj sentimental și un test pt Ruxy07 și pt mine.Ea l a trecut, căci s a dus la bătrân care mi a spus că are grijă de el , deci nu este așa lipsită de omenie cum credeam.Eu am picat testul căci se pare că sunt singurul pe care îl urăște așa de mult încât îl tepuieste și insultă.Poate are și ea dreptatea ei si sunt obsedat și psihopat căci altfel nu aruncam atâția bani și nu mă agitam atâta.Asta este,omul învață până moare.

 

  • Like 1
Link spre comentariu

La 06.01.2023 la 12:47, salmanasar a spus:

Da "so sweet":un mic șantaj sentimental și un test pt Ruxy07 și pt mine.Ea l a trecut, căci s a dus la bătrân care mi a spus că are grijă de el , deci nu este așa lipsită de omenie cum credeam.Eu am picat testul căci se pare că sunt singurul pe care îl urăște așa de mult încât îl tepuieste și insultă.Poate are și ea dreptatea ei si sunt obsedat și psihopat căci altfel nu aruncam atâția bani și nu mă agitam atâta.Asta este,omul învață până moare.

 

Și totuși: cât de marsav să ți fie sufletul să furi de la cel care te ajută?

  • Haha 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...