Sari la conținut

Ruxy07 noua aici 0761819554


Postări Recomandate

  • Oras:Piața Muncii
  • Oras:Piața Muncii

Lamureste si tu aspectul cu varsta maxima pe care trebuie sa o aiba clientul care te contacteaza...altfel e deranj pt ambele parti....Succes!

Buna. Nu am nicio problema cu nimeni atâta timp cât este curat. S a creat o întreaga discuție pe tema ca nu l mai primesc pe domnul respectiv. Unii nu înțeleg ca unele lucruri nu le poți spune pt ca e urat. Nu am spus ca nu primesc clienți trecuți de o anumită vârsta. Nu l mai primesc doar pe domnul respectiv. Atâta tot. Dacă as fi scris ce m a deranjat la acel client , mi ar fi sărit toți in cap. Așa am preferat sa scriu doar de vârsta. Sper sa se înțeleagă, ca am văzut comentarii de genul ca eu vreau doar clienți tineri. Total eronat. Eu nu vin la munca sa mi fac iubiți, cum s a speculat. Atâta caz pe faptul ca nu l mai primesc eu pe domnul respectiv. M am și explicat și nu e cazul s o mai iau de la capat. Din punctul meu de vedere , este un subiect închis. Concluzia este ca nu am o problema cu vârsta atâta timp cât ești curat. Mulțumesc frumos 🤗
  • Like 10
Link spre comentariu
Vizitator marynar
Reputație: 0

Pana acum eu nu am spus nimic rău sau deranjant despre tine. Dimpotrivă te am lăudat. Înțeleg ca diferența de vârstă a fost un obstacol poate și aspectul fizic deși ca fost sportiv de performanță cu toată vârstă ma țin încă bine și mai pot innota un km în fiecare săptămână dar fiecare are gusturile lui dar sa insinuezi ca nu sunt curat, asta este urat și neadevărat. Sunt un intelectual cu oarecare importanta în lumea aceasta și nu un salahor de pe șantier. Nu ma epilez din motive leste de înțeles dar nici păros ca o maimuță nu sunt. În plus de fiecare data deși făcusem dusul de rigoare acasă am mai făcut unul la tine tocmai ca să nu ai nici o obiecție. Eu zic sa lași lucrurile asa cum sunt. Nu ți a plăcut de mine și gata. Te ai achitat zic eu mulțumitor de banii pe care i ai acceptat la început deși puteai sa ii refuzi și nu se mai întâmplă nimic. Nu mai reiau toată povestea acum ci doar vreau sa subliniez ca să spui că nu sunt curat este un fals argument ca să nu zic minciuna căci nu vreau sa jignesc. Faptul ca poate te ai răzgândit în privința vârstei eu zic că este bine pentru tine dar nu argumenta astfel atitudinea ta fata de mine. La urma urmei preztezi niște servicii plătite și nu ești obligata sa o faci cu placere. Eu am fost destul de mulțumit cu toate ca te-am simțit distanta și te am și întrebat de ce. Mi ai răspuns ca vremea e de vina nu eu nici ca vârstă nici ca igiena. Cred ca am fost suficient de clar și sa ști ca nici nu ma supăra ce ai spus în primul rand pentru ca nu este adevărat și în al doilea rand pentru ca probabil fără să vreau am facat poate să-ți scârțâie afacerea. Închei spunând ca ești o fata frumoasa, deosebit de agreabila atunci când vrei și meriți sa fi vizitată. Succes.

Link spre comentariu
  • Oras:Piața Muncii
  • Oras:Piața Muncii

Pana acum eu nu am spus nimic rău sau deranjant despre tine. Dimpotrivă te am lăudat. Înțeleg ca diferența de vârstă a fost un obstacol poate și aspectul fizic deși ca fost sportiv de performanță cu toată vârstă ma țin încă bine și mai pot innota un km în fiecare săptămână dar fiecare are gusturile lui dar sa insinuezi ca nu sunt curat, asta este urat și neadevărat. Sunt un intelectual cu oarecare importanta în lumea aceasta și nu un salahor de pe șantier. Nu ma epilez din motive leste de înțeles dar nici păros ca o maimuță nu sunt. În plus de fiecare data deși făcusem dusul de rigoare acasă am mai făcut unul la tine tocmai ca să nu ai nici o obiecție. Eu zic sa lași lucrurile asa cum sunt. Nu ți a plăcut de mine și gata. Te ai achitat zic eu mulțumitor de banii pe care i ai acceptat la început deși puteai sa ii refuzi și nu se mai întâmplă nimic. Nu mai reiau toată povestea acum ci doar vreau sa subliniez ca să spui că nu sunt curat este un fals argument ca să nu zic minciuna căci nu vreau sa jignesc. Faptul ca poate te ai răzgândit în privința vârstei eu zic că este bine pentru tine dar nu argumenta astfel atitudinea ta fata de mine. La urma urmei preztezi niște servicii plătite și nu ești obligata sa o faci cu placere. Eu am fost destul de mulțumit cu toate ca te-am simțit distanta și te am și întrebat de ce. Mi ai răspuns ca vremea e de vina nu eu nici ca vârstă nici ca igiena. Cred ca am fost suficient de clar și sa ști ca nici nu ma supăra ce ai spus în primul rand pentru ca nu este adevărat și în al doilea rand pentru ca probabil fără să vreau am facat poate să-ți scârțâie afacerea. Închei spunând ca ești o fata frumoasa, deosebit de agreabila atunci când vrei și meriți sa fi vizitată. Succes.

Eu am încheiat acest subiect de mult timp. S au mai scris lucruri pe aici și am evitat sa răspund , tocmai pentru ca am încheiat subiectul. Doar ca s a înțeles greșit, cum ca eu nu primesc clienți trecuți de o anumită vârsta. Total neadevărat. Am tot dreptul sa mi selectez clienții. Cum și voi la rândul vostru aveți același drept. Eu puteam sa nu argumentez cu nimic faptul ca nu mai vreau sa te primesc. S a creat o întreaga Nebunie pentru nimic. Tu ai înțeles ce era de înțeles , eu la fel. Îmi cer scuze celor care s au simțit intr un anumit fel. Și tie îți cer scuze dacă te am jignit in vreun fel, dar s a creat un conflict pentru nimic , din punctul meu de vedere. Dacă s a ajuns sa ma întrebe domni de 30 de ani dacă ii primesc ca au văzut ca am o limita de vârsta , e urat. Ii rog pe cei care nu m au vizitat , sa nu și mai dea cu părerea. Am vorbit frumos tuturor , n am deranjat pe nimeni , nu înțeleg ce aveți de câștigat dacă faceți cuiva rău.. mai mic sau mai mare.. chiar nu înțeleg. Vreau sa clarific odată pt totdeauna ca nu am nicio problema cu nimeni. Cine dorește , poate sa vina sa ma viziteze și abia apoi își poate da cu părerea dacă a fost ok sau nu, sau dacă ma recomanda sau nu. Seara frumoasa și sper ca de data asta s a înțeles ce am vrut sa spun.
  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator marynar
Reputație: 0

Îmi pare sincer rău dacă ai probleme din cauza mea. Nu am făcut decât o recenzie în care de fapt te am lăudat căci deși nu ți a plăcut de mine ți ai făcut treaba ca o profesionista. Cred insa ca nu e bine sa răspunzi la recenzii căci iată ca unii înțeleg greșit. Lasă ne pe noi sa comentam și tu trage concluziile. Îți doresc numai bine și îmi pare sincer rău că nu vrei sa ne mai vedem. Este insa dreptul tău sa hotărăști asta. Succes.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Saluuuttttt!

 

Am vizitat-o in seara asta pe Ruxy. A fost ce trebuie dupa o zi grea de truda. Programarea facuta foarte usor pe wapp, respectata de ambele parti. Zona este undeva aproape de decebal, usor de gasit, locuri de parcare din belsug, asa ca asta nu e un impediment. Locatia ok, curat, baia spatioasa dotata cu tot ce trebuie pentru oricine. Am intrat, am facut cunostinta, mi-a oferit ceva de baut si am stat de vorba la o tigara. Domnisoara este frumusica, glumeata, comunicativa, are un corp frumos, armonios, nu are celulita, are carne cat sa multumeasca pe oricine. M-a invitat la dus si apoi am purces la pat unde a inceput cu un oral bun, neprotejat, nu foarte adanc dar umed si foarte pasional, cu batai peste sani, cu lins, cu de toate. Apoi am trecut la normal protejat unde la primul numar am terminat cu ea in pozitia de capra. Am luat o pauza de 10-15 minute in care s-au mai fumat niste tigari si s-au mai schimbat cateva vorbe si apoi la dus. Pentru al doilea numar a inceput tot printr-un oral la fel de bine executat dupa care am trecut la normal in pozitia misionarului apoi am schimbat iar capra, unde am uitat sa precizez la primul numar, ca se implica foarte mult, da contre, te trage in ea, o nebunie totala. Dupa ce am terminat am mai stat cateva minute de vorba si am plecat.

Nu m-am simtit deloc grabit, banii i-am lasat de buna voie inainte sa inceapa actiunea, ea nici nu a adus vorba de ei. Per total foarte multumit si cu siguranta ma voi intoarce.

 

Aspect 9.5/10

ON: 9/10

NP: 10/10

Timp: putin peste o ora

Cado: 300

Link spre comentariu
  • Oras:Piața Muncii
  • Oras:Piața Muncii

Saluuuttttt!

 

Am vizitat-o in seara asta pe Ruxy. A fost ce trebuie dupa o zi grea de truda. Programarea facuta foarte usor pe wapp, respectata de ambele parti. Zona este undeva aproape de decebal, usor de gasit, locuri de parcare din belsug, asa ca asta nu e un impediment. Locatia ok, curat, baia spatioasa dotata cu tot ce trebuie pentru oricine. Am intrat, am facut cunostinta, mi-a oferit ceva de baut si am stat de vorba la o tigara. Domnisoara este frumusica, glumeata, comunicativa, are un corp frumos, armonios, nu are celulita, are carne cat sa multumeasca pe oricine. M-a invitat la dus si apoi am purces la pat unde a inceput cu un oral bun, neprotejat, nu foarte adanc dar umed si foarte pasional, cu batai peste sani, cu lins, cu de toate. Apoi am trecut la normal protejat unde la primul numar am terminat cu ea in pozitia de capra. Am luat o pauza de 10-15 minute in care s-au mai fumat niste tigari si s-au mai schimbat cateva vorbe si apoi la dus. Pentru al doilea numar a inceput tot printr-un oral la fel de bine executat dupa care am trecut la normal in pozitia misionarului apoi am schimbat iar capra, unde am uitat sa precizez la primul numar, ca se implica foarte mult, da contre, te trage in ea, o nebunie totala. Dupa ce am terminat am mai stat cateva minute de vorba si am plecat.

Nu m-am simtit deloc grabit, banii i-am lasat de buna voie inainte sa inceapa actiunea, ea nici nu a adus vorba de ei. Per total foarte multumit si cu siguranta ma voi intoarce.

 

Aspect 9.5/10

ON: 9/10

NP: 10/10

Timp: putin peste o ora

Cado: 300

😂te pup și te aștept cu drag 🥰💋💋
  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...