Sari la conținut

Ruxy07 noua aici 0761819554


Postări Recomandate

Vizitator marynar
Reputație: 0

Listerine e apa de gura...nu la ce te gândești tu!

Stiu dar HPV se transmite si prin sex oral  adica daca ii dai limbi ceea ce am facut.In rest nu stiu de ce ar fi evitat gura caci nu accepta FK si nici macar sarutari pe gura.In orice caz nu imi putea  intotdeuna ma spal pe dinti si folosesc atat apa de gura cat si guma de mestecat tocmai pentru a evita orice miros.Cred ca nu am corespuns ca varsta  si prestatie si mi se pare absolut corect sa ma refuze.Face sex cu cine vrea,cum vrea ,cat vrea si pe cat vrea.este dreptul ei si nu comentez.Nici daca imi spunea direct nu as fi comentat.I-am facut toate recenziile laudative si m-a deranjat doar am afirmat ca nu as fi curat,ceea ce nu este adevarat.Cred insa ca a dat-o putin la intors,caci probabil ca totusi si-a dat seama ca astfel pierde clientii mai in varsta ,care asa cum i-am spus sunt si mai buni platnici si nici nu o obosesc foarte tare.Nu putea insa sa retraga ce a spus si a gasit o motivatie consider eu puerila.In orice caz,trecand peste tot si toate,este o fata  frumoasa cu servici de calitate,care merita toata atentia.Imi pare rau ca eu nu ma pot infrupta dar asta e viata si vorba ei"fete sunt destule".O recomand calduros.Succes Ruxy si nu fi suparata pe mine.

Link spre comentariu
  • Oras:Piața Muncii
  • Oras:Piața Muncii

Stiu dar HPV se transmite si prin sex oral adica daca ii dai limbi ceea ce am facut.In rest nu stiu de ce ar fi evitat gura caci nu accepta FK si nici macar sarutari pe gura.In orice caz nu imi putea intotdeuna ma spal pe dinti si folosesc atat apa de gura cat si guma de mestecat tocmai pentru a evita orice miros.Cred ca nu am corespuns ca varsta si prestatie si mi se pare absolut corect sa ma refuze.Face sex cu cine vrea,cum vrea ,cat vrea si pe cat vrea.este dreptul ei si nu comentez.Nici daca imi spunea direct nu as fi comentat.I-am facut toate recenziile laudative si m-a deranjat doar am afirmat ca nu as fi curat,ceea ce nu este adevarat.Cred insa ca a dat-o putin la intors,caci probabil ca totusi si-a dat seama ca astfel pierde clientii mai in varsta ,care asa cum i-am spus sunt si mai buni platnici si nici nu o obosesc foarte tare.Nu putea insa sa retraga ce a spus si a gasit o motivatie consider eu puerila.In orice caz,trecand peste tot si toate,este o fata frumoasa cu servici de calitate,care merita toata atentia.Imi pare rau ca eu nu ma pot infrupta dar asta e viata si vorba ei"fete sunt destule".O recomand calduros.Succes Ruxy si nu fi suparata pe mine.

Buna. ÃŽți mulțumesc pentru cuvintele frumoase , doar ca as dori sa se încheie acest subiect. Tu ai înțeles ce era de înțeles , eu la fel, nu are rost sa o luam de la capat. Nu îmi retrag nimic din ce am zis si nici n am dat o la intors. Nu mai are rost sa ma explic. Este un subiect închis pentru ambele părți , sper. Mulțumesc inca o data pentru cuvintele frumoase, chiar apreciez. O zi frumoasa in continuare 😘

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Stiu dar HPV se transmite si prin sex oral adica daca ii dai limbi ceea ce am facut.In rest nu stiu de ce ar fi evitat gura caci nu accepta FK si nici macar sarutari pe gura.In orice caz nu imi putea intotdeuna ma spal pe dinti si folosesc atat apa de gura cat si guma de mestecat tocmai pentru a evita orice miros.Cred ca nu am corespuns ca varsta si prestatie si mi se pare absolut corect sa ma refuze.Face sex cu cine vrea,cum vrea ,cat vrea si pe cat vrea.este dreptul ei si nu comentez.Nici daca imi spunea direct nu as fi comentat.I-am facut toate recenziile laudative si m-a deranjat doar am afirmat ca nu as fi curat,ceea ce nu este adevarat.Cred insa ca a dat-o putin la intors,caci probabil ca totusi si-a dat seama ca astfel pierde clientii mai in varsta ,care asa cum i-am spus sunt si mai buni platnici si nici nu o obosesc foarte tare.Nu putea insa sa retraga ce a spus si a gasit o motivatie consider eu puerila.In orice caz,trecand peste tot si toate,este o fata frumoasa cu servici de calitate,care merita toata atentia.Imi pare rau ca eu nu ma pot infrupta dar asta e viata si vorba ei"fete sunt destule".O recomand calduros.Succes Ruxy si nu fi suparata pe mine.

 

 

Dar câți ani ai "tataie" ?

 

Că citesc treaba asta cu vârsta de câteva săptămâni, și parcă nu se mai termina o dată subiectul.

 

😂😂😂

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...