Sari la conținut

Bună, sunt Amyra. Brunetă voluptoasă, 20 de ani .


amyra20

Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salut,

eu am fost mai norocos decat Tomson si am reusit sa ma strecor in programul ei! Ce-i drept, cu putin noroc ... nu s-a prezentat "o programare" iar eu am sunat la momentul potrivit.

 

Pacat ca pleaca din Timisoara caci merita revizitata. Este o prezenta foarte placuta, mereu cu zambetul pe buze si cu forme numai bune de "framantat". Ai pe ce pune mana, piele faina la atingere, si foarte bine dispusa.

 

Am mers pe varianta totul protejat, 150 dati de mine de la inceput, dupa care ne-am imprietenit ... a pus muzica si a inceput cu un dans foarte sexy, m-a impins pe pat si deja eram in forma maxima inainte sa ma atinga! Montat prezervativul senzual cu buzele, oral adanc, priviri perverse ... apoi normalul cu sarutari si tot ce-am vrut eu! Arata bine la corp, ai pe ce pune mana din orice pozitie, asa ca ... o intalnire reusita! Cred ca am depasit jumatate de ora, dar a fost ok, nu mi-a mentionat nimic de ceas.

 

Data viitoare cand si daca revine, sper sa am acelasi noroc!

 

Multumesc Amira, salutari tuturor!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

O sa mai vii prin Timisoara?

Desigur, cu mult drag mă voi întoarce cât de curând!

Am vrut sa mai merg odata , duminica trecuta si luni full, 

iesi si azi full

ma bucur ca n-am loc de voi , ati casunat pe ea :-)

asa primesc Timisorenii fetele frumoase simtite su servicii complete si pret corect

nu ca altele cand cer masura trebe sa fie plina cu varf si cand dau cu jumatati de masura

Îmi pare rău că nu ai mai apucat.. Eu vă promit că voi rămâne aceeași , la fel de elegantă, manierată, CORECTĂ și senzuală . Până data viitoare să aveți grijă de voi, vă îmbrățișez ❤️

Și eu eram 100% convins că Amyrei avea să-i meargă bine în frumosul nostru oraș de pe malul Begăi :)

D'aia am preferat să nu o vizitez acum...aștept un moment mai prielnic :)

Hehe cozonăcel, doar știi ce ravagii am făcut la Craiova.
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Salut,

eu am fost mai norocos decat Tomson si am reusit sa ma strecor in programul ei! Ce-i drept, cu putin noroc ... nu s-a prezentat "o programare" iar eu am sunat la momentul potrivit.

 

Pacat ca pleaca din Timisoara caci merita revizitata. Este o prezenta foarte placuta, mereu cu zambetul pe buze si cu forme numai bune de "framantat". Ai pe ce pune mana, piele faina la atingere, si foarte bine dispusa.

 

Am mers pe varianta totul protejat, 150 dati de mine de la inceput, dupa care ne-am imprietenit ... a pus muzica si a inceput cu un dans foarte sexy, m-a impins pe pat si deja eram in forma maxima inainte sa ma atinga! Montat prezervativul senzual cu buzele, oral adanc, priviri perverse ... apoi normalul cu sarutari si tot ce-am vrut eu! Arata bine la corp, ai pe ce pune mana din orice pozitie, asa ca ... o intalnire reusita! Cred ca am depasit jumatate de ora, dar a fost ok, nu mi-a mentionat nimic de ceas.

 

Data viitoare cand si daca revine, sper sa am acelasi noroc!

 

Multumesc Amira, salutari tuturor!

Cu mult drag și multă dragoste ❤
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

O adevarata doamnă in adevăratul sens al cuvântului.Totul a fost la superlativ desi eu eram f.obosit si nu chiar in forma.Astept sa revii in Tm cat mai curând.

cu mare drag voi reveni , cred că într-o lună. Pupici
  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator alexlakers0
Reputație: 0

Bună seara scumpii mei, ce părere aveți despre o nouă vizită?!

Eu unu te astept. Nu am apucat sa te vizitez cand ai fost in oras. Sper sa dau de tine cat mai esti disponibila.

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Deci nu pot sa cred ca tu si aici ma hartuiesti.. tu nici nu ai fost la mine.. ai incercat de atatea ori sa vi si nu te-am primit.. te rog frumos sa îmi dai pace omule.. nici aici nu scap de tine.. esti obsedat..

Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

...

Atat am avut de spus.

Mulțumim pentru grija pe care o acorzi fraților tăi timișoreni ;)
Dar deocamdată, recenziile timișorenilor spun altceva... 
 
PS: Sper că ești un user de onoare care își respectă afirmațiile, astfel că te vei abține să mai postezi pe acest topic. Nu de alta, dar deja m-am plicitisit să tot cataloghez pe unul sau pe altul ca fiind ipocrit :laugh2 :laugh2
Link spre comentariu
Vizitator vasileblej
Reputație: 0

Mulțumim pentru grija pe care o acorzi fraților tăi timișoreni ;)

 

Dar deocamdată, recenziile timișorenilor spun altceva...

 

PS: Sper că ești un user de onoare care își respectă afirmațiile, astfel că te vei abține să mai postezi pe acest topic. Nu de alta, dar deja m-am plicitisit să tot cataloghez pe unul sau pe altul ca fiind ipocrit :laugh2 :laugh2

A greșit săracul topicul.

 

 

Oare are viză pe pașaport de a scris aici? :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Scriu asta și jur că închei cu nebunul ăsta.. în "5 minute" s-a terminat omul, ce să îi mai fac și de mâncare?! Am postat poze.. omul a stat 37 de minute la mine în casă,a băut un suc,Am vorbit,l-am "iubit".. nu sunt nevastă să îi și gătesc..

Nu mai stau să mă justific.. iar vis a vis de pești.. Am vreo 5.. toți îi țin în acvariu la București.. stăteam într-o garsonieră frate,unde se ascundeau?! Sub pat.. esti un nebun. Rog un admin să facă ceva..

Link spre comentariu
Vizitator cozonacq
Reputație: 0

Sper că ești un user de onoare care își respectă afirmațiile, astfel că te vei abține să mai postezi pe acest topic. Nu de alta, dar deja m-am plicitisit să tot cataloghez pe unul sau pe altul ca fiind ipocrit :laugh2 :laugh2

Onorabil din partea matale ar fi să nu mai analizezi atât de mult ceea ce fac alții :rax2

Mai cunosc pe cineva p'aci...cu același obicei...onorabil!

Nu de alta, dar eu nu mă plictisesc să-ți tot repet că NU este frumos ce faci matale! :)

Link spre comentariu

Onorabil din partea matale ar fi să nu mai analizezi atât de mult ceea ce fac alții :rax2

Mai cunosc pe cineva p'aci...cu același obicei...onorabil!

Nu de alta, dar eu nu mă plictisesc să-ți tot repet că NU este frumos ce faci matale! :)

Nu ai cu cine......omul e din alta galaxie....... :laugh2  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu

Rog toate persoanele de pe acest topic sa ii citeasca topicul de pe Craiova. Sa vedeti cat de perversa poate sa fie si de ce e in stare doar ca sa va ia banii.

In primul rand cred ca aceasta tepara nu stie ce inseamna cuvantul hartuire,o rog frunos sa viziteze dexul .

Si sa va spun adevarul fratii mei ca imi pare rau de voi sa nu va luati teapa..

In primul rand eu voiam sa ma duc la ea si am refuzat sa ma mai duc dupa ce un coleg de-al nostru a fost la ea si a lasat o recenzie de ne-a deschis mintea la toti.adica sa va fac sa intelegeti s-a dus omul ala saracu de el suparat ca s-a despartit de iubita lui si s-a dus la aceasta curva ,Cand ajunge la ea va dati seama era si el tensionat stresat stiti cum e in momentele alea . S-a dus la curva asta sa mai uite de necaz si ce credeti ca i-a facut ? In loc sa il ajute pe saracu om mai mult rau i-a facut ,ia luat banii atentie mare atentie si dupa 5 minute l-a dat afara ca pe caine ,cica mai rau l-a certat ca de ce a venit suparat la ea , Ca la ea trebuie sa va duceti cu zambetul pe buze ,fericiti etc

A spus colegul ca avea pestii cu ea deaia era tare in gura si la facut prost ,la jignit cu ce l-o mai fi amenintat acoli,

Ba mai nou daca te duci la ea mai suparat sa uiti de necaz cica esti prost crescut ne a jignit familiile la toti in mod indirect. Toate lucrurile astea ce va spun eu se pot verifica,va dau tot ce aveti nevoie ,nu am motiv sa mint credeti-ma eu doar vreau sa va ajut pt ca ce e drept am vrut sa ma duc la ea si coiincidenta a facut sa nu imi raspunda pt ca fix in ziua la la intervalul ala de ora ,i-am lasat mesaj pe topic daca lucreaza ,deci daca nu se ducea colegul eram eu sau putea sa se intample la oricare dintre noi. Si numai de aici va dati seama cine minte.

Uitati dovada cat poate sa minta eu doar de 2 ori am sunat si cica nu vrea sa ma primeasca dar ralitatea e altfel. Jur ca nu va mint fratii mei , ba mai mult la inceput avea preturile 100 lei finalizarea 200 ora.dupa ce a dat de bani a pus 150 finalizarea 250 ora. Sa va ia banii ca v-a vazut mai naivi. Nu ii picati in plasano fac pt binele vostru.

Colegul care a fost la ea si prin ce a trecut numai el stie saracu ca aici abscris doar o parte din ce s-a intplat ,a platit atentie 150 lei pt 5 minute.

Voi realizati ce va spun? La comportament cu clientiibe sub orice critica ca asa a invatato peatele ei, Deci repet a dat 1Milion jumate sa il dea afara dupa 5 minute...

Atat am avut de spus.o seara buna va doresc si mare grija .De EVITAT

Vezi ca prietenul tău a greșit cabinetul, la psiholog cred ca vroia sa meargă dar a greșit numărul.Specializarea domniei sus-menționate este cu totul alta.

 

On: an trecut pe la ea când se afla în Sibiu, deși nu am lăsat recenzie, pot spune ca își merita banii indiferent de forma în care o prinzi. Multe nu ar fi de adăugat la cele deja menționate de cei care au vizitat-o!

 

Ps:cont nou, user vechi.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Dragilor, am ajuns în Tm !

Locația mea este pe strada CORIOLAN BARAN pe lângă Universitatea Politehnică/ Catedrală (o văd pe geam) .. zonă centrală, de la fosta mea locație la 3 km .. :-* . Locuri de parcare sunt.. zonă liniștită și spre deosebire de vechea locație aceasta pot spune că este de lux. Mă bag la nani! Pupici !

Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

Dragilor, am ajuns în Tm !

Locația mea este pe strada CORIOLAN BARAN pe lângă Universitatea Politehnică/ Catedrală (o văd pe geam) .. zonă centrală, de la fosta mea locație la 3 km .. :-* . Locuri de parcare sunt.. zonă liniștită și spre deosebire de vechea locație aceasta pot spune că este de lux. Mă bag la nani! Pupici !

Somn ușor și vise plăcute ;) :)

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Salutare, am vizitat-o si eu pe domnisoara cand a fost la vechea locatie:

1.Locatia - zona parcul rozelor, apartament la parter, singura in locatie

 

2.Modalitatea de contact prin whatsapp 0721314067

 

3.Detalii - Pozele sunt reale, domnisoara asteptandu-ma in lenjeria dintr-o poza.

In realitate mi-a parut putin mai plinuta decat in poze, dar nu deranjant.

Punctele ei forte sunt fata si sanii.

Am intrebat-o din nou de servici pentru a ma asigura ca ofera tot ce mi-a scris pe whatsapp.

Am optat pentru varianta totul protejat si i-am dat banii.

A inceput fata cu OP, cand soldatul a fos apt pentru datorie am trecut la normal, am schimbat 3 pozitii: misinoar, LOT si doggie unde am si finalizat.

   

4.Programul de lucru - nust, eu am fost la ora 21:00

 

5.Note - notele sunt pur subiective  

OP 8 - nu a acordat atentie zonelor adiacente 

NP 8 

GFE 7 - fara FK (am uitat sa intreb, dar pentru 10 ar fi trebuit sa vina automat de la ea)

ATITUDINE 8 - ok, prietenoasa, n-a comentat cand am propus sa schimbam pozitiile 

IGIENA 10 mirosea frumos

LOCATIE: 8 patul scartaia cam tare 

 

6.Tarifare - 100 ron/20 min OP/NP

 

Raport calitate/pret ok.

  • Like 4
Link spre comentariu

  • Oras:București
  • Oras:București

Salutare, am vizitat-o si eu pe domnisoara cand a fost la vechea locatie:

1.Locatia - zona parcul rozelor, apartament la parter, singura in locatie

 

2.Modalitatea de contact prin whatsapp 0721314067

 

3.Detalii - Pozele sunt reale, domnisoara asteptandu-ma in lenjeria dintr-o poza.

In realitate mi-a parut putin mai plinuta decat in poze, dar nu deranjant.

Punctele ei forte sunt fata si sanii.

Am intrebat-o din nou de servici pentru a ma asigura ca ofera tot ce mi-a scris pe whatsapp.

Am optat pentru varianta totul protejat si i-am dat banii.

A inceput fata cu OP, cand soldatul a fos apt pentru datorie am trecut la normal, am schimbat 3 pozitii: misinoar, LOT si doggie unde am si finalizat.

   

4.Programul de lucru - nust, eu am fost la ora 21:00

 

5.Note - notele sunt pur subiective  

OP 8 - nu a acordat atentie zonelor adiacente 

NP 8 

GFE 7 - fara FK (am uitat sa intreb, dar pentru 10 ar fi trebuit sa vina automat de la ea)

ATITUDINE 8 - ok, prietenoasa, n-a comentat cand am propus sa schimbam pozitiile 

IGIENA 10 mirosea frumos

LOCATIE: 8 patul scartaia cam tare 

 

6.Tarifare - 100 ron/20 min OP/NP

 

Raport calitate/pret ok.

Cu drag te mai aștept dacă consideri că sunt potrivită pentru tine. Mulțumesc pentru recenzie, în poze consider că sunt fotogenică sau m-ai prins balonată.. despre FK nu pot să ofer din propria mea inițiativă , nu toți clienții acceptă FK . Pupici dulci , mulțumesc încă odată.
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...