Sari la conținut

Ely- 0763332705 referințe?


bluedevil

Postări Recomandate

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Căcat, nu v-ați băgat, m-am dus în necunoscut. Mare greșeală, țeapă de proporții. La apel voce frumoasa, face tot ce vrei 150/250. Locație în prima nufărul. A6 et 8. Ies din lift, dau bot in bot cu unul așa mai mare la vreo 120 kg, posibil sa fi ieșit de acolo. Dacă ești pe aici, puteai să mă avertizezi să nu intru. Bat la ușă, deschide una, nici o legătură cu pozele. Nu era chiar urâtă, așa că, cu coaiele umflate, zic că stau o tura. Direct in camera, nu vad să facă dus, se șterge doar la foto cu un șervețel. Trebuia să intru la idei, dar când gândești cu creierul de jos... Mă dezbrac, cere banii înainte. Inca un semnal nebăgat in seama...mă rog incepem cu un oral in picioare, după ce m-am șters cu un șervețel pe trompă. Oral gen țin capul pulii in gura și mișc mâna. Nota maxim doi, așa cu indulgență. Trecem la un normal pe marginea patului, stătea cu capul într-o parte. Zic nu te uiți la mine? Zice nu mă uit la nimeni. Mă rog, hai pe la spate. Buci ok, dar când mă înfig simt un miros neprietenos. Nu chiar cat sa îmi pice parul din nas, dar neplăcut. Pompez acolo vreo 3 minute, zic hai deasupra. Ei și acum incepe, aia nu fac, că nu pot, aia nu aia nu, mă enervez, moare. Zic ia-l la un oral să se ridice din nou. Aaa că nu dau jos prezervativul, că nu mai am altele, că nu fac cu el, daca l-ai băgat acolo, in pula mea , ei i l-am băgat, nu mie! Ok cum termin, până la urmă îl dă jos iar în picioare, cu un cm de pula in gura, își revine cat de cat, când simte că se apropie incepe o laba până mă termina pe piciorul ei pe undeva. Aud pe alta vorbind în cealaltă camera, aflu că mai are o colega, dar nu mi-o arata să văd dacă nu cumva ea era în poze. Oricum nu mai aveam chef. Prestație mizerabila, cred că au și plecat din Oradea. De pus la evitat cu toată încrederea! Valoare runda maxim 20 lei.

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea

prima evitati la fel

Ba istetule, zi evitati Oradea sa nu te mai incurci. :laugh2 :slap2 

Si daca vii si cu ceva argumente poate te baga cineva in seama... asa numa esti chiar penibil si inutil

  • Like 2
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...