Sari la conținut

Total de vis! 29 ani tel: ‭0729537230‬


falco

Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Salut !

 

Intr o seara mi am facut si eu programare la tipa din anunt. La telefon mi a comunicat serviciile si preturile : op/on , normal,anal,masaj -100 fin / 200 ora.

Am ajuns la locatie care se afla in Circumvalatiunii bl. I1 la parter (cine a fost la Inna 35 stie!) .

Imi deschide o tipa bruneta cu forme si ma invita inauntru. Pozele sunt asemanatiare cu realitatea! Ii spun ca raman pt o finalizare si imi cere sa i platesc. Ma intind pe pat si trecem la actiune. Incepe cu un oral banal fara atentie la zonele adiacente dupa care ii cer sa puna prezervativul si trecem la treaba in pozitia misionarului. Dupa cateva minute o atentionez ca vreau sa schimb gaura! Cand a auzit s a tras imediat si mi a spus ca analul costa 150 lei/fin si ca ea oricum nu ar fi facut cu mine anal pt ca e prea mare!!! M am enervat cand am auzit vrajala de 2 lei !

In fine, m am concentrat sa ejaculez si am plecat cat am putut de repede!

 

Note pentru performanta:

 

Locatie -8 (nu am fost la baie)

On - 5

Np - 5 ( fara implicare))

Aspect -6 are sanii maricei

Gfe - 3

Tarif -100 ron

 

Pt mine nu este de revenit !

post-62014-0-83181100-1568537251_thumb.jpeg

post-62014-0-68952700-1568537265_thumb.jpeg

post-62014-0-94574000-1568537278_thumb.jpeg

  • Like 5
Link spre comentariu

buna tuturor! am vizitat si eu titulara acestui topic.modalitate de contact:numarul de tel din titlu(0729537230).sunat, stabilit detaliile,printre care am intrebat si daca se poate merge la dus,la care ea a sups da.ajuns in apartament(situat pe langa mc donald's din circumvalatiunii) am achitat o finalizare din proprie intiativa dupa care am cerut sa merg la dus moment in care imi spune ca nu se poate merge la dus daca alegi sa stai doar o finalizare.in fine, trec peste,mai vorbim una alta si la un moment dat imi spune ca sex total se poate din nou doar la varianta de o ora...fata e cea din poze ( sanii sunt putin lasati si moi,in rest bine proportionata).a inceput cu un OP fara atentie la zonele invecinate( daca nu m-a lasat la dus :))  ) dupa care am trecut la NP care a fost mecanic si sec( cum a spus si colegul de mai sus).am schimbat 2 pozitii reusind sa finalizez.

Note:

Locatie: 8

OP: 6-7

NP: 6

GFE: inexistent, dar a dorit sa ma serveasca cu un suc/apa

Tarif: 100 lei fin/200 lei ora

De revenit? eu nu!

Spor la ciocanit!!

 

 
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:TM
  • Oras:TM

Hello, Mi-am lut si una dintre tepe cu domnisoara. Dupa un telefon si mai multe amanari de cate 10-20 de minute am intrat in gura lupului! O tipa de ednie curatica. Spre deosebire de predecesorii eu daca nu pot face dus plec(imi iau totdeauna prosopul si apa mea minerala). Intru in locatie ... domnisoara mai plinuta decat gustul meu cu sani frumosi mari pufosi pe tocuri era OK. cand ne-am asezat m-a cam ofilit un pic. Nimic spectaculos, ON 2 pozitii si gata neuronul era blocat cu alimentare sangvina maxima. S-a chinuit saraca sa ma termine cu OP dar alea iacta est, eram deja ofilit. (Binenteles ca stiti ca D-zeu a dat barbatului 2 capete dar nu i-a dat destul sange sa le foloseasca simultan.)Stop joc, iesim la o tigara in sufragerie. Aici stupoare ARE O COLEGA BESTIALA - blonda platinata inalta, cu niste ochi si niste sprancene putin plinuta asa ca sa nu te intzepi. Vorba cantecului ...

Ai ,Ai, cele mai misto picioare,

Ai Ai ai balcoane ametitoare

In privire o chemare!

Ai Ai, Ai dar costa multi parai!

Evaluare Curatenie 6-7

Locatie 9 - usor de gasit SB nr 7

SEX si alte cele 7

Aspect 5-6

NU VOI FACE BIS!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Hello, Mi-am lut si una dintre tepe cu domnisoara. Dupa un telefon si mai multe amanari de cate 10-20 de minute am intrat in gura lupului! O tipa de ednie curatica. Spre deosebire de predecesorii eu daca nu pot face dus plec(imi iau totdeauna prosopul si apa mea minerala). Intru in locatie ... domnisoara mai plinuta decat gustul meu cu sani frumosi mari pufosi pe tocuri era OK. cand ne-am asezat m-a cam ofilit un pic. Nimic spectaculos, ON 2 pozitii si gata neuronul era blocat cu alimentare sangvina maxima. S-a chinuit saraca sa ma termine cu OP dar alea iacta est, eram deja ofilit. (Binenteles ca stiti ca D-zeu a dat barbatului 2 capete dar nu i-a dat destul sange sa le foloseasca simultan.)Stop joc, iesim la o tigara in sufragerie. Aici stupoare ARE O COLEGA BESTIALA - blonda platinata inalta, cu niste ochi si niste sprancene putin plinuta asa ca sa nu te intzepi. Vorba cantecului ...

Ai ,Ai, cele mai misto picioare,

Ai Ai ai balcoane ametitoare

In privire o chemare!

Ai Ai, Ai dar costa multi parai!

Evaluare Curatenie 6-7

Locatie 9 - usor de gasit SB nr 7

SEX si alte cele 7

Aspect 5-6

NU VOI FACE BIS!

1. De la blonda bestiala nu ai obtinut ceva numar de telefon sau nume de scena?

2. Ea pentru cati parai accepta sa ne faca fericiti?

2. Ai simtit ca ar pluti in aer vreo teapa si in cazul ei?

Multumesc cu anticipatie!

Link spre comentariu

  • Oras:TM
  • Oras:TM

1. De la blonda bestiala nu ai obtinut ceva numar de telefon sau nume de scena?

2. Ea pentru cati parai accepta sa ne faca fericiti?

2. Ai simtit ca ar pluti in aer vreo teapa si in cazul ei?

Multumesc cu anticipat

Hai sa incerc dar nu ofer garantie pentru ca tipele aveau cateva cartele prepay pe masa si vad ca nu citesc sau nu stiu de  acest forum. 0738473070 - La un moment dat a fost un mic incident (tehnic). Eu am sunat pe un numar, am revenit si am stabilit peste 30 min. Cum Sever Bocu Nr. 7 e chiar vizavi de intrare in Iulius Mall intrarea prin parcare am hotarat sa merg pana la un magazin de unde sa imi iau un prosop si niste apa minerala. Dupa un sfert de ora primesc un apel pe numarul de mai sus si binenteles IGNORE. Dupa alte vreo trei minute cand termin cumparaturile alt apel. Sun si imi raspunde d-soara cu TOTAL DE VIS programarea ... de ... ca pot veni mai repede. Sus imi explica in timp ce isi schimba cartela ca a ramas fara credit si ca a sunat de pe telefonul colegei. Acel telefon nu l-am gasit pe nici un anunt si nici pe tipa nu am recunoscut-o in vreo poza de anunt publi24! A... era sa uit ... cand am intrat si am vazut-o am fost intrebat daca nu vreau cu 2 si am zis PASS.

Hai ca poate stiu cei mai titrati de pe aici ceva!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...