Sari la conținut

blonda matura...colega lu' irina de pe viilor


Postări Recomandate

  • Oras:Satul cu ministri
  • Oras:Satul cu ministri

@ursulete, de unde ai tras tu concluzia ca tipa asta este colega cu Irina de pe Viilor?

 

DOAMNA 45 ani, educata, migniona, finuta, te astept intr-un cadru intim, pt a savura impreuna mici delicii, sex oral cu fin. faciala, orala, normal (protejat), masturbare, jucarii erotice 70 L fin./ 120 L/ ora. Sonia; 11 Jul 10:05  0721505877

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Satul cu ministri
  • Oras:Satul cu ministri

Si acum cateva detalii despre Sonia, colega Irinei, aflate de la ea prin telefon.

 

Locatia Sos. Viilor blocul de langa spital (locatia Irinei).

 

Interval orar 9 - 20.

 

Doamna, blonda, 45 de ani declarati, inaltime 168 pe tocuri probabil 160 fara, greutate 53 Kg.

 

Servicii, oral cu finalizare (in functie de igiena), normal protejat.

 

Tarife 70 lei 1 fin 30 de minute, 120 lei 2 finalizari 1 ora.

Link spre comentariu
  • Oras:Satul cu ministri
  • Oras:Satul cu ministri

@guta, nu ma mai perpeli, ca eu sun mare fan mature, babae si bunicute, spune-mi si mie si noua, cat de buna e, ce face si cum face.

Ce ai vrut tu si ce ti-a facut, de esti atat de entuziasmat.

 

Astept cu nerabdare, de au inceput sa-mi curga balele de pofta sa citesc si sa aflu cum a decurs vizita la doamna.

Link spre comentariu
  • Oras:insulele virgine
  • Oras:insulele virgine

mergi la ea si apoi s-a imi spui daca tea placut sau nu,o recomand

asta mi se pare cea mai `palpabila` recenzie :laugh2

nea Fosilescovici....esti pe drum deja bre??? :laugh2 sa-mi trimiti si mie o recenzie via messenger dupa aceea............rogu-te! :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am vizitat-o eu, spre nefericirea mea. Este de fapt tot Marina, pe care o vazusem in trecut la Irina, si care-mi lasase o impresie ingrozitoare. Pacalit de pozele de pe AT, am crezut ca-i vreo colega noua, dar n-a fost asa.

Ce pot spune? Cea mai proasta experienta din viata mea. Este pur si simplu batrana, cu o burta imensa, horror! Si totusi am stat, de jena, la un oral neprotejat, cu finalizare, pentru 100 ron. Mare greseala!

Apartamentul este cel al Irinei.

Futaiuri pe cinste!

Link spre comentariu

In ultima vreme am tot sunat-o pe Irina dar mi-a raspuns mereu Marina spunandu-mi ba ca e ocupata, ba ca e acasa, ba ca sa revin peste 2 ore etc... Am sunat la acest numar si sunt absolut sigur ca titulara acestui numar de telefon este Marina - aceaiasi voce in mod indubitabil, aceiasi locatie pe Viilor langa spital. Probabil seara isi pune alt anunt cu un pret mai mare, eu am gasit anuntul acesta

 

DOAMNA matura, 50 ani, ofer masaj de relaxare, body, continuat cu sex oral lent cu finalizare, normal (protejat), analingus activ, jucarii erotice, masajul prostatei. Te astept intr-un cadru intim, discret  telefon

0721505877 Pret 100RON
 
Pe de alta parte, aceiasi voce si aceiasi locatie are anuntul
DOAMNA matura, 50 ani, oferta speciala pt. domni manierati, 40 L fin. sex oral cu fin. faciala, orala, sex normal (protejat), cunni, anni, diverse fantezii. Suna-ma, Marina telefon 0732258200 pret 40 ron
 
Parerea mea este ca Irina deocamdata nu mai presteaza iar la locatie sta Marina care incearca sa atraga clienti prin anunturi diferite cu poze diferite si nr de telefon diferite; partea proasta este ca raspunde de multe ori la numarul Irinei, fara sa spuna insa clar ca Irina nu mai presteaza...
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...