Sari la conținut

0758385978


rechinu00

Postări Recomandate

  • Oras:Mount Rainier
  • Oras:Mount Rainier

https://www.**spam editat**/uploads/monthly_2019_12/5b6288ed5c6e0c6b9522eb35c975466d.jpg.f93b876b7705d208e412804281dd4e52.jpg

 

https://www.**spam editat**/uploads/monthly_2019_12/b8c2f04f3b029010e4236217f9364611.jpg.c76315d185f2bf473d9acb915410a083.jpg

 

 

 

https://www.**spam editat**/uploads/monthly_2019_12/Screenshot_1.jpg.52baa8a4caf26dd6e39f4b36c72ac17b.jpg

 

 

 

https://www.**spam editat**/uploads/monthly_2019_12/a222b0d1a94606cbefb18d598ef4bf5b.jpg.f72c577dc8886a6cb296abc61d23b29d.jpg

 

 

 

https://www.**spam editat**/uploads/monthly_2019_12/06f6e115fcefa48f318e62d252575035.jpg.06f65189821a91a3879b14b47e43790b.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Mount Rainier
  • Oras:Mount Rainier

RECENZIE:
Locatie: 8.9 (Tiglina 1, la Flori)
Aspect: 8.6 (chip: 8.6 / corp: 8.6 , domnisoara simpatica, undeva la 1.68 cm, ochi caprui, par negru frumos, skinny, sani micuti placuti, piercing in buric, fund rotund fain)
Oral: 7.5 (neprotejat, ok , fara atentie la sateliti, 2 viteze : incet sau mai rapid, nu face deep, ia cativa cm dupa capul pulii)
Normal: 7.5 (protejat, accepta pozitii, participa la actiune)
Gfe: 6 (saruta pe corp, accepta saruturi pe corp, pe buze nu accepta, nici FK)
Atitudine: 10 (placuta, am prins-o putin somnoroasa)
Igiena: 10 (nimic suspect, piele fina, a facut dus in prezenta mea)
Halat: 100 RON (pentru o finalizare)

Naratiunea:
Am luat legatura telefonic cu domnisoara si am stabilit intalnirea in prima parte a lunii ianuarie. Eram in zona tiglina 1, domnisoara mi-a raspuns prompt, mi-a comunicat lista de servicii si in cateva minute eram la ea, locatia e in Tiglina 1, in spate la Flori. Apartamentul este cochet, garsoniera in regim hotelier, pat rezistent la turatii mari, TV in fata camerei, pe tavan este montat un fel de semi oglinda neagra (gen Barissol) care confera o vedere foarte buna, mai ales cand domnisoara este in LOT, in pula ^_^ . Am platit amenda la inceput, am stat putin de vorba, foloseste servetele umede pentru a te sterge joc la soldat, ea a facut dus in prezenta mea. Mi-a spus ca nu saruta, nu FK, asa ca m-am conformat, a fost ok.
A inceput cu un oral ok, soldatul era deja ridicat cand am vazut cum arata, este pentru doritorii de fete skinny, zambeste frumos. Nu m-a grabit, accepta 69, ii place, am stat ceva timp, are pisicuta micuta, frumos estetic. Mai aruncam cateva un ochi pe tavan, se vedea foarte fain domnisoara in pozitia 69. Am cerut sa montat protectia, am schimbat cateva pozitii, este stramta si desi nu foloseste lubrifiant s-a udat natural. Cel mai mult mi-a placut LOT, stie sa se miste deasupra, se simte foarte bine si cred ca este pozitia care o avantajeaza cel mai bine, geme natural foarte placut. Finalizarea a fost in balon, in pozitia doggy, o variatiune a acestei pozitii, greu de rezistat la cat de stramta e. In misionar se fereste de contactul vizual, dar nu inchide ochii, totusi ii place, participa si iti asculta indicatiile .
Daca sunteti in zona, merita sa ii faceti o vizita pentru diversitate, este o domnisoara placuta, frumusica, arata bine la corp (pentru doritorii de fete skinny), desi la telefon poate o prindeti altfel, mai rece.  

Notite)
1)Te intreaba cum preferi oralul: protejat/neprotejat
2)Este pentru doritorii de fete skinny
3)Accepta 69
4)Atitudine pro/client, docila

M-am simtit bine cu Andra/Raluca (sau ce nume de scena foloseste :)) )

  • Like 11
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Pozele nu sunt reale ? Poti veni cand vrei tu sa iti arat pozele, le am in telefon cu tot cu fața mea, cand ai venit puteai sa imi spui sa iti comfirm pozele .

ca sa impaci pe toata lumea eu ti-as recomanda sa iti faci cateva poze noi, ascunzi figura si le postezi direct aici.

  • Like 2

 

Link spre comentariu
Vizitator marmotto
Reputație: 0

Raluca, daca tot esti aici, fa te rog un reminder la serviciile pe care le ai, preturi si o locatie aproximativa unde te gasim. Multumim !

Link spre comentariu
  • Oras:in apa si pe pamant...
  • Oras:in apa si pe pamant...

Puteti spune ce vreti i.am raspuns baiatului care a venit la mine . Cine va veni la mine vor avea pozele comfirmate .

 

Nu le pune poze noi ca astia fac laba... :D 

Link spre comentariu

Pozele nu sunt reale ? Poti veni cand vrei tu sa iti arat pozele, le am in telefon cu tot cu fața mea, cand ai venit puteai sa imi spui sa iti comfirm pozele .

Mno, asa mi s-a parut.Oricum, semeni cu cea din poze si arati ok.

Important e ca arati ok si te comporti fain.

Mersi.

Link spre comentariu

Un numar banuiesc, nu cred ca e la ora ?

Numar,,numar!La ora cre' ca mno, e dublu.

 

Ah, Ralucutza, Ralucutza,

ce-mi place sa-ti sparg cacutza!

 

Are ea cacutza mica ,

dar intra bine pulicica.

 

Vrei nu vrei, iti place curu',

Sodomia ii numaru' unu'!

 

Poezie pandemico-covidistâ!👻

Link spre comentariu

Am vizitat-o de 2 ori pe fetita asta draguta cu chip de asiatica. Ambele dati la unul din vestitele A-uri. Sarind peste faptul ca locatia era cu putin fum de tigara, corpul ei este destul de interesant iar funduletul ei te face sa revii. O suge relativ ok, dar nimic wow- nota 8, fara accent pe partile adiacente. La normal nu prea e prezenta 7.5, dar se misca putin.Pe la spate are o pozitie ciudata, mai mult sta pe vine decat in 4 picioare. Iti spune ca nu face finalizare orala dar din spusele unui prieten care o mai vizitase, ea aproba si asta dar sa nu-i dai de stire. Finalizat prima oara in balonas. Iar la a 2-a vizita tot asa imi spusese ca nu face finalizare orala. Dar na, daca te face sa explodezi in gura ei cu atat mai bine. Nu cred ca a inghitit, doar a adunat tot in gura ei si a scuipat dupa. Aer conditionat in camera. 100 lei amenda de fiecare data. Curata, prima oara s-a oferit sa-si faca dus inainte. In lipsa de altceva se merita pentru o vizita/2

  • Like 3
Link spre comentariu

Pozele nu sunt reale ? Poti veni cand vrei tu sa iti arat pozele, le am in telefon cu tot cu fața mea, cand ai venit puteai sa imi spui sa iti comfirm pozele .

Raluca, cand mai muncesti? Vreau sa imi dau drumu-n funduletu tau iar!
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Manevra aia cu statul in pozitia aia in capra e ca sa nu intri cu toata pl in ea.

Medoda de curve batrane

Are cel putin un an de cand se fute prin oras, are deja "vechime" in bransa .... :D 

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...