Sari la conținut

0742404169 masaj matura


gigi_gigi

Postări Recomandate

  • Oras:RO
  • Oras:RO

Salutare, am dat peste urmatorul anunt din AT. Pare interesant. A fost careva?

 

Anunt AT - https://www.anuntul.ro/anunt-masaj-masaj-de-relaxare-xlLeLM#B21Pm

 

Masaj de relaxare, doamna matura (40+) efectuez masaj combinat pe toata suprafata corpului. Locatie sector 3. Fara graba. Fara deranj. Igiena. Program 08-20

 

Detalii suplimentare

Masajul se face fara graba . Nu raspund la sms. MASAJUL se poate face nackt.

Pret: 150 RON

Link spre comentariu
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta

 

99% NU este aceeasi dna

 

tipa cu care o confunzi, are o alta conformatie.......sigur nu e ea

Link spre comentariu
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta

WTF! Trebuie sa fi nefutut rau sa ti se scoale la asta

 

Brad Pitt, cu siguranta tu esti un baiat frumos si plin de bani si nu ti se scoala pula la oricine - dimpotriva, din moment ce vb asa, cred ca ele te platesc pe tine

 

Noi insa, marea majoritate, nu suntem chiar asa frumosi si atunci mai mergem si la asemenea dne, si zau ca nu vad nimic rau in asta

 

Am mai spus-o si o repet: daca pune poze false, pe buna dreptate o desfiintam. Daca pune poze reale, se gasesc din astia ca tine si incep sa comenteze aiurea si sa o denigreze! Cum dracu sa faca si fetele astea sa fie bine???

 

Zi tu!

  • Like 1
Link spre comentariu

Brad Pitt, cu siguranta tu esti un baiat frumos si plin de bani si nu ti se scoala pula la oricine - dimpotriva, din moment ce vb asa, cred ca ele te platesc pe tine

 

Noi insa, marea majoritate, nu suntem chiar asa frumosi si atunci mai mergem si la asemenea dne, si zau ca nu vad nimic rau in asta

 

Am mai spus-o si o repet: daca pune poze false, pe buna dreptate o desfiintam. Daca pune poze reale, se gasesc din astia ca tine si incep sa comenteze aiurea si sa o denigreze! Cum dracu sa faca si fetele astea sa fie bine???

 

Zi tu!

Prietene, nu am denigrat pe nimeni. Dar poti sa ai putine pretentii cand iti alegi serviciile. Si nu presupune ca marea majoritate gandeste la fel ca tine.

 

Oricum sunt destule fete dragute pe forumul asta care ofera servicii bune de masaj. Hai sa ridicam putin standardul discutiilor.

 

In rest, sa futeti bine

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta

Nu voi intra in polemica,nici cu tine si nici cu altcineva, nici acum si nici alta data, dar sustin ceea ce am spus.

 

Pt ultima data: daca fetele pun poze false, le desfointam, daca pun poze reale, ne batem joc de ele:

"WTF! Trebuie sa fi nefutut rau sa ti se scoale la asta

 "

Spune tu, cum trebuie sa procedeze sa ne multumeasca

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:timpuri noi
  • Oras:timpuri noi

Stefane,parca esti ela care se suparase ca nu te.a programat cu 2 ore sau 3 inainte si tj.a zis cu 20 de minute inainte si te.ai suparat rau.

Esti rau la suparare frate ,pt un lucru normal si logic daca devii dusman pe viata,ce faci cind intr.adevar ai de ce sa te superi.

Vulpe mica...sa te caut la struguri!

Link spre comentariu

Stefane,parca esti ela care se suparase ca nu te.a programat cu 2 ore sau 3 inainte si tj.a zis cu 20 de minute inainte si te.ai suparat rau.

Esti rau la suparare frate ,pt un lucru normal si logic daca devii dusman pe viata,ce faci cind intr.adevar ai de ce sa te superi.

Vulpe mica...sa te caut la struguri!

Ai cumva vreo legatura cu doamna din anunt?

 

Oricum, nu cred ca este vorba de aceeasi persoana. Dar poate stii tu mai bine 🤔

 

Apoi da, a mai incercat un amic sa ma convinga sa merg la o baba pe la Alba Iulia, ca ar fi foarte tare pe masaj etc. Dar bine ca mi-a tras teapa, ca mai mult ca sigur fugeam de indata ce o vedeam.

 

Eu personal daca dau un ban, il dau pe fund tanar 😉

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Salutare!

 

Confirm, în urma discutiei telefonice cu titulara topicului, ca este vorba de Flory. După părerea mea, la câte numere de telefon active are, nu mai prezintă absolut deloc încredere. Nici nu mai menționez problemele cu programarea, de care nu cred ca m-am izbit doar eu ori de discuțiile uneori prea frontal deschise pe subiecte strict personale.

 

Succes celor interesati, însă pt a diminua din posibilele confuzii ulterioare, cred ca ar trebui unite topicele, sa știm clar cu cine avem de-a face!

Link spre comentariu
  • Oras:agricultori
  • Oras:agricultori

Ceai pățit dragule,de ce te deranjează atît de mult ca am m.ai multe nr de telefon?

Da,am schimbat mai multe nr de tel pt ca pe 2 mi le.a inchis telecomul (nu intru în amanunte) si altele pt ca am schimbat pozele si le.am lăsat pt nr respectiv pe cele vechi pt ca unii clienți nu pastreaza nr de tel si ma recunosc după poze.

Ce am facut asa de grav de nu prezint încredere?

Da,eu sunt!

Link spre comentariu
  • Oras:agricultori
  • Oras:agricultori

Stefane,tie cu ce ti.am gresit puiule?

Da,m.am îngrășat si de aceea sunt pozele mele reale.

Te rog sa ma ierti Stefane ca sunt grasă,promit ,pt a nu te supăra ca o sa incerc sa m.ai slăbesc.

sau ce sa fac dragul,sa nu te m.ai supăr asa...asta sunt eu.

Nu te m.ai uita la poze si nu te m.ai enervezi ca e păcat sa ne enervat din lucruri mărunte.

Eu te apreciez si iti doresc tot binele din lume!

pari un om super k.

Link spre comentariu
  • Oras:agricultori
  • Oras:agricultori

Stefane,tie cu ce ti.am gresit puiule?

Da,m.am îngrășat si de aceea sunt pozele mele reale.

Te rog sa ma ierti Stefane ca sunt grasă,promit ,pt a nu te supăra ca o sa incerc sa m.ai slăbesc.

sau ce sa fac dragul,sa nu te m.ai supăr asa...asta sunt eu.

Nu te m.ai uita la poze si nu te m.ai enervezi ca e păcat sa ne enervat din lucruri mărunte.

Eu te apreciez si iti doresc tot binele din lume!

pari un om super k.

Link spre comentariu
  • Oras:agricultori
  • Oras:agricultori

Vi n dintr.un loc unde programarile erau respectate sau se anunta,deci oamenii erau educati.

Unde munca mea de maseur era apreciata si respectata si nu eram tratata ca o marfa.

Nu ma consider marfa si ii astept pe cei care aprecieaza massjul facut numai pe masa de masaj,fara graba.

Se da bonus .

NU sunt jucarie si nici din plastelina

 

SUNT un om cu bune si rele,cu bucurii si necazuri ca si voi.

NU m.ai faceti scenarii telefonice ca nu suntem actori!nici macar voi.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:agricultori
  • Oras:agricultori

80 la suta din cei care suna vor sa se sinucida!

DAca s.ar sinucide nu ar fi o problema:i.am plinge si le.am respecta alegerea.

Dar ii omoara ,in chinuri,si pe cei de acasa sau pe alti parteneri.

Inconstienta bate filmul.

Degeaba le explici pt ca au creierul inghetat!

Multi imi explica ca verigheta tine loc de caciulita /sau virsta!

Daca le explici le devii dusman.

Si nu sunt baietii dintre blocuri ci persoane de la care ai asteptari.

Pe cei de 60 di ceva de ani ii inteleg.Adica incerc sa.i inteleg:vor sa scurteze chinul si sa moara fericiti distrugind totul.Se transforma in camicaze.

Link spre comentariu
  • Oras:agricultori
  • Oras:agricultori

Inteleg ca unii sunteti suparati pe mine si.mi cer scuze.

EU sunt una voi sunteti multi.

DA ca a.ti vedea si a.ti auzi ce vorbesc unii si cum se comporta..

Dar cred ca stiti si voi.

Ma refer la cei seriosi si care iubesc viata,isi iubesc familia si se respecta pe ei,deci si pe altii.

Ar gi ok cind nu va convine ceva cibd veniti la masaj sa.i spuneti persoanei direct fata in fata.

Comunicarea rezolva multe.

Aici,noi nu avem dreptul la replica si nici nu stim cine si ce zice.

Lipseste si parerea celuilalt.

Zi buna sa aveti!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...