Sari la conținut

Masaj japonez


Postări Recomandate

Am vizitat-o pe doamna Carmen la începutul anului în Florești zona Muzeul apei. Am beneficiat de masaj yumeiho si de relaxare. A fost foarte bine executat masajul, a insistat pe coloana vertebrala, gatul l-a facut sa pocneasca foarte tare am avut emotii la partea asta. Picioarele mi le-a pocnit de asemenea si le-a pus in niste pozitii ca sa imi creasca flexibilitatea, au fost momente in care a durut. Locatia e curata si temperatura potrivita. Doamna stie sa se faca placuta am vorbit despre nutriție, meditatie si altele. Dupa masaj m-am simtit vreo doua zile ca si cum cineva mi-a scuturat toate oasele din corp sau ca si cum cineva m-ar fi scuturat ca pe o carpa. Nu am beneficiat de nimic erotic, nici nu am dat vreun semn ca as dori sa beneficiez. Am achitat 150 ron, intalnirea am stabilit-o prin sms.

Link spre comentariu

Am vizitat-o pe doamna Carmen la începutul anului în Florești zona Muzeul apei. Am beneficiat de masaj yumeiho si de relaxare. A fost foarte bine executat masajul, a insistat pe coloana vertebrala, gatul l-a facut sa pocneasca foarte tare am avut emotii la partea asta. Picioarele mi le-a pocnit de asemenea si le-a pus in niste pozitii ca sa imi creasca flexibilitatea, au fost momente in care a durut. Locatia e curata si temperatura potrivita. Doamna stie sa se faca placuta am vorbit despre nutriție, meditatie si altele. Dupa masaj m-am simtit vreo doua zile ca si cum cineva mi-a scuturat toate oasele din corp sau ca si cum cineva m-ar fi scuturat ca pe o carpa. Nu am beneficiat de nimic erotic, nici nu am dat vreun semn ca as dori sa beneficiez. Am achitat 150 ron, intalnirea am stabilit-o prin sms.

Pacat ca nu ai incercat sau ai dat vreun semn de asa ceva.

Dar din partea ei nimica niciun semn ?

Link spre comentariu

  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Altu2 da acolo am fost prin luna aprilie, iar cu mine și a făcut o, a zis ca nu o face cu oricine dacă nu este atracție... Cum urci sus în duplex la etaj dreapta Baia în fata dormitorul și în stânga camera cu masa de masaj... O cheamă Carmen și are 2 copii majori 1 băiat și o fata... Ajung detaliile, doamna nu ii damă de companie o face doar când vrea și cu cine vrea și chiar este expertă în masaj de relaxare, terapeutic sau japonez... Mie mi a luat 100lei și am fost de 2 ori la ea și de fiecare data ne am simțit extraordinar parcă ne cunoșteam de o viață, deși eu sunt mai mic ca ea cu cel puțin 10ani.

Salutare flaviuxxxx, îmi poți trimite te rog o modalitate de contact?

Vreau sa te întreb ceva.

Multumesc

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...