Sari la conținut

Fete la strada


Postări Recomandate

  • Oras:ARAD
  • Oras:ARAD

Scuze... scriu de pe mobil si e destul de incomod... am postat fara sa vreau! Deci la iesirea din arad catre santana varfurile siria....stiti voi iesirea.... acolo sunt domnite fff ok ...dragute la fata/corp si destul de deschise la minte, curate ...servetele umede ...cam tot ce poti astepta de la un fast fuck... am fost cu Ana o domnisoara/doamna super dtaguta , merita sa incercati , nu e cea mai buna la actiune in sine ...te cam streseaza din primul minut cand termini, putina burtica dar sociabila! Am negociat la 50 de lei normalul numa pt asta am optat....pretul cerut de ea fiind de 70 combinat... de revenit zic eu ! Tot acolo o fata cred ca Andreea sau cv cu A...ma grabeam si nu am stat mult la vorbe... amenda 50 lei normalul...negociat....fata micuta de statura ...putin bronz natural dar compenseaza cu atitudinea...s-a dezbracat complet deci la banii astea ii in regula ... mult peste alte fetite la strada... curata ...sociabila.. . De mentionat ca ma cam grabeam si actiunea nu a durat mult... cam 5 minute in ambele cazuri.. dar in cazurile astea nu mergi sa dai o ora la 50 lei...am si alte experiente....la iesirea catre oradia... gara ...benzinaria Mol...dar consider ca sunt mult sub cele doua domnite.... daca le cautati ....cam pe la orele 16-18 am fost eu... sper ca v-am fost de ajutor

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Am observat o tipa in zona garii. Era cu altele pe care le stiu ca sunt prostituate si mai cu vreo 2 tipi, posibil pestii. Am mai observat-o odata, trecea strada spre gara dar nu am putut sa vb cu ea ca eram insotit. E tanara si e tunsa scurt.  E tare draguta. Stie cineva de ea ceva?

Link spre comentariu
Vizitator nasty-nas
Reputație: 0

Alex3389, le-am vazut si eu dar nu m-au convins... una e slaba rau, cealalta e cam mare si aia blonda defapt e barbat... Ti-as recomanda intre autogara si uta este una bruneta, pe la 35 de ani, cur mare si foarte amabila (culmea, surpriza placuta), e tot timpul in echipa cu una grasa...50 scorul, actiunea in spate la blocurile alea cu 4 etaje (destul de dubios). In gradiste la Mol e una misto, si pe la jumatea strazii mai e una acceptabila. In rest... e cam pauza in sezonul asta. Bafta!

Link spre comentariu

Am avut si eu ceva experiete cu fetele de pe strada, am fost fetele de la benzinaria Mol la iesire din arad spre oradea.

Eu am prinso pe o bruneta inalta cu fundu mai bonbat, aproape in fiecare seara e pe acolo. am parcat langa hotelul din zona, am negociat la 50 de ron oral neprotejat cu normal protejat. am coborat din masina si a inceput cu oralu, dupa un oral de nota 8 am trecut la normal, aicea a arata ce stie cu adevarat, stia cum sa se miste cum sa se aplece. totul a durat cam 20 de minute.

A fost destul de intresant avand in vedere ca treceau masinile pe acolo.

Tipa a fost destul de ok,sa facut placuta, ma invitat si la apartament. Per total o experieta placuta avand in vedere reputatia fetelor de pe strada.

Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

Nu ma refeream la cat ii numarul!intrebam daca o cunoaste cineva pe tipa blond care sta in fata la alimentara la uta pe langa tehnotek,pentru ca mam oprit de cateva ori la ea,a venit sa uitat cine ii in masina si atat nici un raspuns

Pai se astepta sa fiu eu in masina, si cum nu eram, a cazut in depresie si n-a putut scoate nici un cuvant !

Link spre comentariu

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Da de unde. Era Mihaela Draganitu si statea de 50 de minute in coltul strazii si se uita prin geam la tine punand-usi intrebarea : oare este gigolo ? Nestiind de acest forum nu si-a etalat curiozitatea pe aici , si m-a rugat pe mine s-o fac in locul ei... :)

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...