Sari la conținut

Fete la strada


Postări Recomandate

In gradiste inainte de Fluidix cu 2 strazi .nustiu denumirea strazi .. Sta exact la colt iar daca mergi pe strada ii un peco pe strada la max 100 m ii bruneta ten deschis fund mare undeva la 65 - 70 de kg max . Si mai este una tot in gradiste la lukoil su peste drum unde mergi la praktiker . In zona aia presteaza .. ii blonda la corp ii foarte sexy undeva la 55 de kg are fundulet tare fain ..astea pot sa vi le recomand . Arata foarte bine fata de altele .curate . Si ofera si servici bune mai ales la oral .

Link spre comentariu
Vizitator nasty-nas
Reputație: 0

Salut baieti, era o tipa la Lukoil in Gradiste, o tiganca cu cur mare, , nu am mai vazut-o de cateva luni pe acolo. Stie cineva ceva de ea? Si mai si, stie cineva daca o pot gasi pe fb? Dau o lada de bere :))

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Sunt 3 fete care stau cum mergi spre zadareni, chiar inainte de Omv la dreapta de pe timisorii. Stau in fiecare zi in jur de 12-2 dupa masa. Nu sunt foarte stralucite dar este una roscata si miniona care arata bomba. N am apucat sa o testez inca.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Am prins-o eu pe roșcată ,e ok pt o golire ,oral 7-8,normal cam.larguta ( are o fetiță ) face și anal ,fara grabă nu comentează la pozitii,nu se grăbește,daca o prinzi când vine la treaba ,e de marcat, ,la o sută de lei ,oral normal anal ,depinde și de client probabil !?

Link spre comentariu

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Am prins-o eu pe roșcată ,e ok pt o golire ,oral 7-8,normal cam.larguta ( are o fetiță ) face și anal ,fara grabă nu comentează la pozitii,nu se grăbește,daca o prinzi când vine la treaba ,e de marcat, ,la o sută de lei ,oral normal anal ,depinde și de client probabil !?

Multumesc colegu! Doar oral nu sti cu cat face?

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...