Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie

Fete la strada

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
417 raspunsuri in acest thread

#21 cuckyfever

cuckyfever

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 10 Postari:
  • Inscris la:
    09 October 2013
  • Reputatie: 0

Postat 14 December 2013 - 10:13 PM

Cineva, cu mai multe informatii despre fetele centuriste din Arad? Eram in trecere, am vazut cateva lungane inainte de mol-ul din gradiste si lukoilul din aceasi zona. Vreau sa stiu mai multe detalii despre ele. Acum 2 ani am luat-o pe o tanara de 22 de ani, inalta, bruneta, ochi albastri, de etnie, 30 de lei oral protejat, tipa si-a facut bine treaba.

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#22 galata

galata

Serious Contributor

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 17 Postari:
    • Inscris la:
      30 March 2013
  • Reputatie: 30

Postat 30 December 2013 - 01:37 PM

este una in Gradiste la Lukoil, cam tot timpul e acolo, e tiganca si e creata. de aratat arata f bine, sanii sunt mai mici (aici fiecare dupa gust) e ok, pret, negociere, pana ajungi la actul sexual. aici fite, figuri, nu asa, mai ai mut, dar dureaza mult, pierd clientii...chestii care te lasa rece. am fost odata pe la ea, anul trecut si acum in toamna iara, crezand ca s-a mai schimbat, dar nu. parerea mea, niste bani (50lei) pt on+np ... dar nu investiti cu cap. cam toate din Gradiste sunt grabite si nu-s curioase, decat banii si gata.

fete mai sunt pe la gara, autogara, UTA, C-lea Timosorii, Vlaicu, la iesire din Arad, pe la benzinariile MOL si OMV.

e una singura pe acolo in Vlaicu sta pe traseul birt Sega-benzinaria Moll-vis-a-vis de Baile Bidi, care te rezolva cu on+np ... 40-50 lei, e undeva la 35-40 ani, mai tiganca (cam toate sunt) sani mari, cur mare, imbarcata mai tot timpul in haine mulate si negre. stie treaba, daca stii cum s-o iei, ca altfel te intapa de nu stii de tine. sa nu se incurce cu alta ce e acolo cu par cret, blond-roscat...asta si restul sunt tepe pe fata.

la fel si cu cele de la UTA, tepe; e una tinerica, frumoasa, corp, sani ok, face on...dar face mecanic. pret 50 lei.  o gasesti pe la stadion UTA-fosta poarta IMAR. ce mai e pe acolo restul fetelor nu merita banii

si mai e una inalta, sani mari si foarte tanara , in zona poarta IMAR-mol Atrium, tarif 50 lei si face un on foarte ok. numai depinde de cat de grabita e; ii place s-o suga, se vede. cateodata mai sta si-n Gradiste si pe Vlaicu, zona birt-Sega.

alea din zona Garii sunt .... varza din punct de vedere estetic; nu le-am incercat.

mai sunt si pe c-lea A Vlaicu, la iesire, langa Takata, acolo e una undeva pe la 30-35 ani, cu ochelari, nu e tiganca, care te rezolva tot cu 50 lei on. stie, il face cam dur, dar e ok. restul din aceasta zona nu le-am incercat.

tot in Vlaicu, zona birt Sega-OMV, am dat de 2 persoane, care le-am vazut pe acolo foarte foarte rar.

una sta pe Marului, mai micuta, sani mari, fund mare, fata frumoasa, ceva tente de rom, dar culoarea dar asta vara, mergand mai des pe la ea, cu 50 lei cam faceam ce vroiam cu ea, in afara de anal...on, np, fuck tits ... pt mine era ok. a mai lucrat pe afara, dar din vara nu am mai vazut-o ... cred ca iar e pe afara.

si-n toamna asta mai am dat cu sani gigantici, umpic mai plinuta, la o scurta negociere a acceptat un on, e din maramures tipa, e stabilita in arad, si mirosea f bine, non tiganca si asta, face treaba excelenta. nu am prins-o decat o singura data si sta mai mult pe camera, are turcii ei ca si clienti, din spusele ei. ce-mi pare rau ca la nici una nu am luat nr de tel.

cam in mare astea sunt fetitele de pe sosea, dar aici e numai parerea mea! spor la futut!

• 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#23 blue4u29ar

blue4u29ar

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 16 Postari:
    • Inscris la:
      25 April 2012

Postat 09 January 2014 - 03:26 AM

buna dragilor,

in decembrie 2013 am fost si eu cu o d-soara de genul asta, Mariana se recomanda tipa, aprox 30 de ani, blonda, tunsa scurt, statea langa RAR, la iesirea din arad spre expo.

tipa nu arata extrordinar, sani potrivit spre mici, in schimb are o pasiune in ea ... ceva de numa numa. initial intelegerea a fost pt normal, insa indata ce m-a vazut fara pantaloni nu s-a putut abtine sa nu imi faca un oral scurt. geme tipa, e frenetica, se misca intr-un fel ... grozav. in ziua aceea nu prea avusese clienti, si a mai vrut ea un numar (cu conditia sa mai pun 30 de lei pe langa cei 50 initiali). la cum m-a terminat si cum s-a miscat ... normal ca am mai vrut unul. de data asta am vazut clar ca ii place la nebunie ce face. a savurat fiecare minut. si nici nu s-a grabit

in total cred ca am stat vreo 30 - 40 de minute cu ea (cu tot cu fumatul tigarii aferente). oricum ... o recomand. toate bune

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#24 s2wup1x5

s2wup1x5

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 8 Postari:
    • Inscris la:
      08 December 2011
  • Reputatie: 19

Postat 10 January 2014 - 12:50 PM

in gradiste vizavi de motel Rares (practic unde se termina casele in gradiste) sunt niste tipe din care 3 din ele le duceam eu la produs cu Taxi (lucram asta vara la taxi) 3 dintre ele arata foarte bine deobicei sunt imbracate cu fusta foarte scurta, toate 3 (care arata bine ca restu nu orea miau placut) sut tiganci una este vopsita blonda celelalte doua au paru carliontat si negru, arata toate foarte bine. De incercat am incercat doar cu una din ele (cea mai inalta) am duso la hotelu de peste drum (motel rares) am platit 150 de lei (hotelu si 1 ora cu fata), fata arata foarte bine si dezbracata cu o piele fina si curata, dar nu a vrut sa imi arate sani (ca ii era rusine ca nu sunt prea frumosi) in fine, a facut un oral de nota 10 , sa urcat pe mine fata si se misca foarte bine tot a incercat sa ma termine dar io nu eram tocmai treaz si nu am reusit sa ma termin, dar pe total experienta a fost mai mult decat placuta fata de multe alte fete care am fost din ziar sau chiar recomandate aici pe forum. Cele 3 stau pe Marului dar vin la produs in Gradiste.

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#25 s2wup1x5

s2wup1x5

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 8 Postari:
    • Inscris la:
      08 December 2011
  • Reputatie: 19

Postat 10 January 2014 - 12:53 PM

Apropo de fetele de pe strada , atentie in zona sega exista un barbat deghizat in femeie deobiceo blonda, care daca nu te uiti mai atent sau daca esti umpic baut risti sa nu te prinzi ca e barbat, cat timp am lucrat la taxi am vazut multe masini care au oprit si lau luat la una mica, deci atentie. Tot in zona Sega deobicei dupa ora 21 pana spre 00:00 este o tipa micuta de statura tunsa scurt si cu ochelari ce tot vreau sa o incerc (am inteles ca locuieste in zona) daca o stie cineva si poate lasa un review.

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#26 stefun

stefun

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 3 Postari:
    • Inscris la:
      12 January 2014

Postat 27 January 2014 - 12:04 PM

Sunt doua fete tinere interesante in zona Gara-Autogara. Una din ele are vreo 20 de ani si o o cheama Ana (0755192803). Am apelat de mai multe ori la ea, insa te cam grabeste, dar este foarte frumoasa si curata.

Cea de-a doua s-a recomandat a fi Melinda si spunea ca are 18 ani (0745564908).

Mai sunt inca doua care stateau in vara in fata Atrium Mall: Andreea si Denisa, ambele 18 ani.

Tarifele sunt la fel pentru toate 50/100/150.

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#27 zo_lee

zo_lee

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 85 Postari:
    • Inscris la:
      19 November 2012
  • Reputatie: 46

Postat 28 January 2014 - 10:30 PM

La intrare Takata lângă RAR am găsit-o. S-a recomandat a fi Florina (0756864373) blondă, tânără, Am fost cu ea la un fast suck, eram într-o lipsă de timp.

Ceva note:

Aspect 9 (era seara)

Igienă 10 (am pus mâna, 0 mirosuri!)

Oral 8 (să nu o depunctez prea tare din cauza grabei mele)

Atitudine 10.

Tarif standard de stradă 50 lei

• 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#28 za.njka

za.njka

all.inn

• Curvar Ucenic
    • PipPip
    • 55 Postari:
    • Inscris la:
      07 November 2012
  • Reputatie: 67

Postat 03 February 2014 - 07:45 PM

Am fost zilele trecute in zona. Din descrierea ta se pare ca am nimerit la Ana deoarece nu parea din acelasi grup cu restul personajelor. Fata statea in usa la unul din magazinele de la parter bloc spre Gara. Actiunea s-a petrectu in parcare la mall in zona de marfa, asta deoarece se pare ca fiind pe teren privat nu pot actiona organele.

Acum despre prestatie, fiind grabit am luat doar un oral neprotejat pentru care am fost foarte multumit. A fost facut umed, adinc pe alocuri si nu a ezitat la final sa stea secunde bune cu el in gura pina s-a linistit ... :)

Nota este 9 (deoarce se poate si mai bine)

Fata curata fara mirosuri specifice. 

Pret 50 ron.

Sunt doua fete tinere interesante in zona Gara-Autogara. Una din ele are vreo 20 de ani si o o cheama Ana (0755192803). Am apelat de mai multe ori la ea, insa te cam grabeste, dar este foarte frumoasa si curata.

Cea de-a doua s-a recomandat a fi Melinda si spunea ca are 18 ani (0745564908).

Mai sunt inca doua care stateau in vara in fata Atrium Mall: Andreea si Denisa, ambele 18 ani.

Tarifele sunt la fel pentru toate 50/100/150.

• 6

perversiunea nu are limite 

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#29 claudiuar

claudiuar

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 3 Postari:
    • Inscris la:
      13 May 2012
  • Reputatie: 3

Postat 09 February 2014 - 12:33 AM

de fata asta am tot auzit din stanga si din dreapta...am fost curios sa o vad si eu..aseara am reusit..sta exact la takata..e destul de inalta, brunetica, par saten, mai creata asa..fumusica, buze sensuale, miroase bine..pret 50 oral, 80 oral plus normal..totul protejat..dar cand sa o bag in masina...ii vad burta..e gravida..mi-a perit tot cheful..poate sa faca si elicoptere, opt-uri triple..ca nu mai mai tenteaza..parca claudia o cheama si o gasiti acolo dupa ora 5 seara..0748751402..asta e numarul ei de telefon in caz ca sunteti interesati

Frate nici nu stii ce pierzi cu fatuca asta, eu o stiu de vreo 2 ani din pura intamplare, am oprit langa TAKATA, erau doua, amandoua bunicele, Alexandra (sau Claudia) mai tupeista a venit ea prima, nu mai tin minte cat am platit-o,dar sa mor eu chiar merita banii, face un oral de nota 10, iar normal ii aceptabila, ce sa zic, un 8 spre 9, poti sa stai de vorba cu ea cam despre orice si ii amuzanta ( scoate cate o vorba din gura de pici pe jos). Eu ce sa zic acum, eu o recomand cu cea mai mare placere, pe mn intotdeauna ma face sa ma simt bine, au fost dati cand am trecut pe langa ea si neavand chef de nimic, doar am stat de povesti, fara sa ma taxeze nici macar cu un leu. Am fost cu ea la o pensiune, tarif 100-150 lei, depinde cum sta cu banii, dar ti-am mai zis eu sunt client vechi. Acum poti apela la ea pt ca nu mai e gravida si te rog dupa aia sa imi spui cum a fost. Mult noroc...

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#30 ylinescu

ylinescu

Orgasmus

• Curvar Ucenic
    • PipPip
    • 127 Postari:
    • Inscris la:
      18 June 2011
  • Reputatie: 172

Postat 12 February 2014 - 06:36 PM

Am fost si eu intr-o seara in zona Mall-Gara si chiar pe scarile unui magazin cu un Loto Prono din zona am vazut 2 fete dintre care una mi-a atras atentia...La varsta mi s-a parut mult sub 18 (ea mi-a zis ca are exact 18,nu cred),tigancusa,micuta de inaltime,slabuta,s-a recomandat Melinda si mi-a dat un nr de tel (0746532094).Mi-a cerut 50 de ron inainte,pe care i-a dat colegei ei (una blonda,dar care arata naspa la fatza).Am mers cu masina undeva in spatele Mall-ului,iar acolo m-a intrebat ce vreau.I-am zis ca un oral si sa se dezbrace...Arata interesant goala,sani f mici,pasarica mica si un pic paroasa si mai are si o taietura pe burta de la cezariana...La oral (protejat,asa am vrut si eu si ea) s-a descurcat asa si asa,as zice nota 7.Am terminat cam in 15 minute toata treaba,dupa care am lasat-o de unde am luat-o...Am inteles de la ea ca ar merge si "pe camera",dar cred ca la alt pret...

+ ...pret,aparitie exotica,f tanara,ascultatoare

- ...nu e prea ingrijita,actiune in masina (lipsa spatiu+stres ca trece cineva)

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#31 daphix

daphix

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 2 Postari:
    • Inscris la:
      16 February 2014

Postat 18 February 2014 - 02:10 AM

Salutare confrati (in ale pacatului vroiam sa spun...dar - ca da cu virgula - sunt barbati in lumea asta care nu prea pot...stiti voi ce...si barbati care pot prea mult :D )

Nu am habar decat de fetele de la UTA si cele de la Sega sau mai departe spre Takata. Nu sunt un fan al astora...dar sunt mai ieftine... Ce sa va spun. Per ansamblu nu sunt teribil de curate, le cam miroase pasarica si de la 1 m  :slap2 . Nume...pfff,Denisa, CLaudia, Ana... n-are sens ca sunt multe. Ca recomandari. In zona Sega este o tipa blonda (se recomanda Ana), curata fratilor si miroase a parfum. Are o dantura super si vorbeste foarte frumos si corect (nu e taranca proasta). Are un accent de outsider (ea spune ca e din Valcea). E foarte frumoasa pe bune si are niste sani...moama moama, cam 1,68m/50 kg. V-o recomand cu caldura (tarife OP/NP 50 ron). Sora ei (vitrega) Denisa e mai zdravana cca.173m/60 kg. Cu Denisa merge cam greu, amandoua sunt foarte volubile si sociabile, dar cu Denisa nu simti mare scofala. E cam tzapana. Ana...daca te place poate sa-ti ofere si GFE. E foarte deschisa si are o voce...ce sa mai (oricum e noua pe piata - cca.3 saptamani). De restul de la sega...nu zic nimic, era una Claudia, tigancusa, cur fain dar nespalata si scandura. Mai exista o tipa, craci lungi, corp de model, inaltuta, par lung saten inchis , ochi albastri, are de obicei o vesta de blanita alba. Isi face veacul la Takata sau la blocurile dintre Gara CFR si Atrium Mall. Buna si asta. De la UTA nu recomand decat una, restul sunt pleava si le-am cam incercat pe mai toate. In locatia mai devreme amintita este o tipa la vreo 39 ani, craci faini , cu carne nu grasime. Un cur bombat ca o brazilianca. E rroma tipa, dar pe langa ca are un cur super, geme ca o dracoaica. Sa va feriti de o "tipa" blonda, par lung si bretonat, umbla in colanti negri sau leopard, cca 172/60 kg. E un tip (travestit). I se spune brazilianul sau brazilianca si se vorbeste ca are si HIV. Tarifele de strada sunt 50 OP/ON/NP si 75-100 la camera (Hotel/motel/pensiune). Cu cateva ai ce vorbi... putine se grabesc si te zoresc sa te termini, dar de obicei sunt frindly cam toate si schimba pozitii.

• 2

#32 daphix

daphix

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 2 Postari:
    • Inscris la:
      16 February 2014

Postat 18 February 2014 - 02:15 AM

Salutare confrati (in ale pacatului vroiam sa spun...dar - ca da cu virgula - sunt barbati in lumea asta care nu prea pot...stiti voi ce...si barbati care pot prea mult :D )

Nu am habar decat de fetele de la UTA si cele de la Sega sau mai departe spre Takata. Nu sunt un fan al astora...dar sunt mai ieftine... Ce sa va spun. Per ansamblu nu sunt teribil de curate, le cam miroase pasarica si de la 1 m  :slap2 . Nume...pfff,Denisa, CLaudia, Ana... n-are sens ca sunt multe. Ca recomandari. In zona Sega este o tipa blonda (se recomanda Ana), curata fratilor si miroase a parfum. Are o dantura super si vorbeste foarte frumos si corect (nu e taranca proasta). Are un accent de outsider (ea spune ca e din Valcea). E foarte frumoasa pe bune si are niste sani...moama moama, cam 1,68m/50 kg. V-o recomand cu caldura (tarife OP/NP 50 ron). Sora ei (vitrega) Denisa e mai zdravana cca.173m/60 kg. Cu Denisa merge cam greu, amandoua sunt foarte volubile si sociabile, dar cu Denisa nu simti mare scofala. E cam tzapana. Ana...daca te place poate sa-ti ofere si GFE. E foarte deschisa si are o voce...ce sa mai (oricum e noua pe piata - cca.3 saptamani). De restul de la sega...nu zic nimic, era una Claudia, tigancusa, cur fain dar nespalata si scandura. Mai exista o tipa, craci lungi, corp de model, inaltuta, par lung saten inchis , ochi albastri, are de obicei o vesta de blanita alba. Isi face veacul la Takata sau la blocurile dintre Gara CFR si Atrium Mall. Buna si asta. De la UTA nu recomand decat una, restul sunt pleava si le-am cam incercat pe mai toate. In locatia mai devreme amintita este o tipa la vreo 39 ani, craci faini , cu carne nu grasime. Un cur bombat ca o brazilianca. E rroma tipa, dar pe langa ca are un cur super, geme ca o dracoaica. Sa va feriti de o "tipa" blonda, par lung si bretonat, umbla in colanti negri sau leopard, cca 172/60 kg. E un tip (travestit). I se spune brazilianul sau brazilianca si se vorbeste ca are si HIV. Tarifele de strada sunt 50 OP/ON/NP si 75-100 la camera (Hotel/motel/pensiune). Cu cateva ai ce vorbi... putine se grabesc si te zoresc sa te termini, dar de obicei sunt friendly cam toate si schimba pozitii.

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#33 bad_boy99

bad_boy99

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 22 Postari:
    • Inscris la:
      03 March 2014

Postat 03 March 2014 - 09:57 PM

azi am trecut pe langa noul gazprom din gradiste si am vazut bineinteles si o fetita singura nou ce-i drept nu am mai vazut-o pana azi

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#34 zo_lee

zo_lee

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 85 Postari:
    • Inscris la:
      19 November 2012

Postat 25 March 2014 - 11:51 PM

Frate nici nu stii ce pierzi cu fatuca asta, eu o stiu de vreo 2 ani din pura intamplare, am oprit langa TAKATA, erau doua, amandoua bunicele, Alexandra (sau Claudia) mai tupeista a venit ea prima, nu mai tin minte cat am platit-o,dar sa mor eu chiar merita banii, face un oral de nota 10, iar normal ii aceptabila, ce sa zic, un 8 spre 9, poti sa stai de vorba cu ea cam despre orice si ii amuzanta ( scoate cate o vorba din gura de pici pe jos). Eu ce sa zic acum, eu o recomand cu cea mai mare placere, pe mn intotdeauna ma face sa ma simt bine, au fost dati cand am trecut pe langa ea si neavand chef de nimic, doar am stat de povesti, fara sa ma taxeze nici macar cu un leu. Am fost cu ea la o pensiune, tarif 100-150 lei, depinde cum sta cu banii, dar ti-am mai zis eu sunt client vechi. Acum poti apela la ea pt ca nu mai e gravida si te rog dupa aia sa imi spui cum a fost. Mult noroc...

Sal! Am avut şi eu parte de Claudia. Ai dreptate, este o fată foarte plăcută, sociabilă şi nu în ultimul rând frumoasă.

Prima mea întâlnire cu ea s-a rezumat la un serviciu oral care m-a mulţumit.

Oral  9

Aspect 10

Igienă 10 (chiar atunci a venit de acasă)

O recomand.

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#35 robert95

robert95

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 2 Postari:
    • Inscris la:
      11 February 2014

Postat 31 May 2014 - 06:01 PM

nimic de la ultima postare ?

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#36 zo_lee

zo_lee

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 85 Postari:
    • Inscris la:
      19 November 2012

Postat 03 June 2014 - 02:45 AM

Ori nu au aparut fete noi, ori s-au terminat banii de benzina...
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#37 zo_lee

zo_lee

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 85 Postari:
    • Inscris la:
      19 November 2012

Postat 03 June 2014 - 02:56 AM

Am fost cu una pe care am gasit-o in zona IMAR, fosta pe la ora 23-24, ziua nu mai stiu cca. acu 3-4 saptamani.
    Din pacate nu am retinut-o prea bine. Oricum era alba, cred ca par mai lung saten. Era in ceva geaca alba.
    Este o fata placuta si zic eu finuta. Se simtea rau cand am fost cu ea, zicea ca e dupa avort recemt.
    Totusi treaba a facut-o bine ON +CIM.
    50 Lei
    Nota de strada 8. Merita incercata.
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#38 iseeyou

iseeyou

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 6 Postari:
    • Inscris la:
      08 February 2013
  • Reputatie: 6

Postat 05 June 2014 - 02:38 AM

Salut tuturor,

Este prima mea recenzie, asa ca va rog sa ma luati mai "light".

In drumul meu prin Arad, cautand un non stop, langa Atrium Mall, dau de 1 domnisoara foarte draguta,tigancusa,mica de inaltime,slaba, sani potriviti, si ma opresc sa o intreb de preturi,50 lei un oral, si 100 un normal. Bun, zis si facut, hai 1 oral i-am zis eu, ma duce undeva in spate, pune prezervativul pe CONSTANTIN (alt nume nu am gasit) si incepe. Pe cat de frumoasa, pe atat de neindemanatica, ii place sa vorbeasca mult, si spre mirarea mea, dupa nici 3 minute, spune ca nu mai poate sta, trebuie sa mearga inapoi la locul ei, cine stie, poate are un program anume la oral, daca nu termina persoana in 3 minute, ea pleaca...

(in timpul oralului te lasa sa-i atingi sanii, si cam atat, sarutul costa undeva la 20 de lei)...dar, nu m-am suparat, eu neavand probleme cu banii, i-am spus cu un zambet mare, OK, nu-i problema, hai un normal i-am zis, bine, zis si facut, urcat in taxi, si fata are un hotel unde duce clientii, in Gradiste, dupa pod, pe partea stanga, ajungem acolo, ea zice de cazare, costul cazarii la hotel este de 50 de lei, sa se ia AMINTE ca am dat cei 100 de lei pentru normal in taxi. OK, nu-i problema, i-am zis eu, ma duc pana la bancomat sa scot niste bani, ea imi spune ca pe partea stanga sunt bancomatele, si dau o fuga pana acolo cateva sute de metri, dar nu am gasit bancomatul, pana am intrebat pe cineva de locatia lor, care erau exact in partea opusa.Ma duc eu inapoi, si inainte sa ajung la hotel, o vad pe fata cum urca in taxi si pleaca cu cei 100 de lei, iar eu, WTF !!! Si am inceput sa rad la maxim acolo in strada la 2 dimineata.

Eu cred ca ele au un timp anumte pentru fiecare, daca nu te termina cu oralu in 2 min pleaca, la fel si cu normalu...

Advice pentru incepatori: Daca nu ai masina, sa faci toata actiunea acolo, poti sa patesti ca si mine, si rog ca intamplarea mea sa fie o luare de aminte.

Notele:

Pret: 50 oral / 100 normal

Oral: 2

Normal: nu am apucat, a fugit cu banii !!! :))

Igiena: cam curata fata

GFE: 4

Pierderi: 50 lei cu oralu care nu l-a terminat, 100 de lei cu normalu care l-a furat....

Per General: nota 2, dar am sa ma intorc, ca imi este datoare cu niste pozitii :))

PS, numele nu mi l-a spus, nr de telefon nici atat.

PPS. cred ca taximetrisii din zona garii lucreaza cu ele...sau unii...(mana in mana)

• 6

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#39 neuar

neuar

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 12 Postari:
    • Inscris la:
      24 February 2014
  • Reputatie: 13

Postat 05 June 2014 - 06:21 PM

Salut tuturor,

Este prima mea recenzie, asa ca va rog sa ma luati mai "light".

In drumul meu prin Arad, cautand un non stop, langa Atrium Mall, dau de 1 domnisoara foarte draguta,tigancusa,mica de inaltime,slaba, sani potriviti, si ma opresc sa o intreb de preturi,50 lei un oral, si 100 un normal. Bun, zis si facut, hai 1 oral i-am zis eu, ma duce undeva in spate, pune prezervativul pe CONSTANTIN (alt nume nu am gasit) si incepe. Pe cat de frumoasa, pe atat de neindemanatica, ii place sa vorbeasca mult, si spre mirarea mea, dupa nici 3 minute, spune ca nu mai poate sta, trebuie sa mearga inapoi la locul ei, cine stie, poate are un program anume la oral, daca nu termina persoana in 3 minute, ea pleaca...

(in timpul oralului te lasa sa-i atingi sanii, si cam atat, sarutul costa undeva la 20 de lei)...dar, nu m-am suparat, eu neavand probleme cu banii, i-am spus cu un zambet mare, OK, nu-i problema, hai un normal i-am zis, bine, zis si facut, urcat in taxi, si fata are un hotel unde duce clientii, in Gradiste, dupa pod, pe partea stanga, ajungem acolo, ea zice de cazare, costul cazarii la hotel este de 50 de lei, sa se ia AMINTE ca am dat cei 100 de lei pentru normal in taxi. OK, nu-i problema, i-am zis eu, ma duc pana la bancomat sa scot niste bani, ea imi spune ca pe partea stanga sunt bancomatele, si dau o fuga pana acolo cateva sute de metri, dar nu am gasit bancomatul, pana am intrebat pe cineva de locatia lor, care erau exact in partea opusa.Ma duc eu inapoi, si inainte sa ajung la hotel, o vad pe fata cum urca in taxi si pleaca cu cei 100 de lei, iar eu, WTF !!! Si am inceput sa rad la maxim acolo in strada la 2 dimineata.

Eu cred ca ele au un timp anumte pentru fiecare, daca nu te termina cu oralu in 2 min pleaca, la fel si cu normalu...

Advice pentru incepatori: Daca nu ai masina, sa faci toata actiunea acolo, poti sa patesti ca si mine, si rog ca intamplarea mea sa fie o luare de aminte.

Notele:

Pret: 50 oral / 100 normal

Oral: 2

Normal: nu am apucat, a fugit cu banii !!! :))

Igiena: cam curata fata

GFE: 4

Pierderi: 50 lei cu oralu care nu l-a terminat, 100 de lei cu normalu care l-a furat....

Per General: nota 2, dar am sa ma intorc, ca imi este datoare cu niste pozitii :))

PS, numele nu mi l-a spus, nr de telefon nici atat.

PPS. cred ca taximetrisii din zona garii lucreaza cu ele...sau unii...(mana in mana)

Naspa situatie.

E plin forumu de fete care presteaza oral + normal finalizarea la 150 ron sau chiar mai ieftin 100 ron si ai la dispozitie locatie, prezervative, dus, prosoape curate, igiena, discretie si multe nici nu sunt de etnie puteai sa mergi la una din ele, nu stiu de ce va incumetati cu joardele alea de pe drum care in majoritatea cazurilor vor numa sa fenteze clientu.

Data viitoare fi mai atent si mai selectiv :)

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#40 pa7nuti3

pa7nuti3

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 4 Postari:
    • Inscris la:
      15 November 2012