Sari la conținut

Fete la strada


Postări Recomandate

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Fraților sa va ferească d-zeu de așa ceva 🤮🤮🤮 deci băiețelul asta ce se intitulează Ioana top Moldova 🤮🤮🤮 nu am văzut ceva mai urat in viața mea . Voi puteți sa faceți ce vreți eu zic sa fugiți ca o sa aveți coșmaruri dacă vedeți așa.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

    Bai frate, dar ce-i cu atatea tramvaie in Aradul asta, e plin Publi de anunturi cu trav si trans si pe dracu`...?! Cica shemale, daca astea sunt shemale eu sunt Lexington Steel...

 

    Chiar asa multa lume merge la ei(ele), de se aduna in comuna noastra...?! 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:in cantareata cheala
  • Oras:in cantareata cheala

    Bai frate, dar ce-i cu atatea tramvaie in Aradul asta, e plin Publi de anunturi cu trav si trans si pe dracu`...?! Cica shemale, daca astea sunt shemale eu sunt Lexington Steel...

 

    Chiar asa multa lume merge la ei(ele), de se aduna in comuna noastra...?! 

 

In Arad e comunitate destul de mare de homosexuali si lesbiene. Probabil din cauza asta.

 

Dar pana la urma nu vad care e problema, fiecare face ce vrea cu viata lui. Nu noi suntem clientii lor dar asta nu inseamna ca nu exista oameni interesati.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

In Arad e comunitate destul de mare de homosexuali si lesbiene. Probabil din cauza asta.

 

Dar pana la urma nu vad care e problema, fiecare face ce vrea cu viata lui. Nu noi suntem clientii lor dar asta nu inseamna ca nu exista oameni interesati.

 

Ai dreptate, fiecare face ce vrea...era doar o curiozitate :)

  • Like 1
Link spre comentariu

Salut tuturor /

La tigancusa de ;a Lukoil ii ok era 50 ron numarul op si np .este c/am pe fuga daca nu te termini in 10 min comenteaza si iti f..te maul 

acuma a mai marit pretul 70 combinat 

Sta mai multi in capra ,asta e fain ca are cur  de brazilianca ,DAR MARE ATENTIE LA GAROII (POLITIA DA TARCOALE PRIN ZONA )

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:in spatele tau
  • Oras:in spatele tau

Salut tuturor /

La tigancusa de ;a Lukoil ii ok era 50 ron numarul op si np .este c/am pe fuga daca nu te termini in 10 min comenteaza si iti f..te maul 

acuma a mai marit pretul 70 combinat 

Sta mai multi in capra ,asta e fain ca are cur  de brazilianca ,DAR MARE ATENTIE LA GAROII (POLITIA DA TARCOALE PRIN ZONA )

Ce poate sa iti faca politia?

Link spre comentariu
  • Oras:in cantareata cheala
  • Oras:in cantareata cheala

Ce poate sa iti faca politia?

 

Nu mare lucru, doar sa te bage la puscarie.

 

Art. 375 Noul Cod Penal Ultrajul contra bunelor moravuri Infracţiuni contra ordinii şi liniştii publice

 

Ultrajul contra bunelor moravuri

 

Fapta persoanei care, în public, expune sau distribuie fără drept imagini ce prezintă explicit o activitate sexuală, alta decât cea la care se referă art. 374, ori săvârşeşte acte de exhibiţionism sau alte acte sexuale explicite se pedepseşte cu închisoare de la 3 luni la 2 ani sau cu amendă.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Nu mare lucru, doar sa te bage la puscarie.

 

Art. 375 Noul Cod Penal Ultrajul contra bunelor moravuri Infracţiuni contra ordinii şi liniştii publice

 

Ultrajul contra bunelor moravuri

 

Fapta persoanei care, în public, expune sau distribuie fără drept imagini ce prezintă explicit o activitate sexuală, alta decât cea la care se referă art. 374, ori săvârşeşte acte de exhibiţionism sau alte acte sexuale explicite se pedepseşte cu închisoare de la 3 luni la 2 ani sau cu amendă.

ce se intelege prin " in public"? A nu se confunda cu " in locuri publice" ca nu e tot una

Link spre comentariu

Nu mare lucru, doar sa te bage la puscarie.

 

Art. 375 Noul Cod Penal Ultrajul contra bunelor moravuri Infracţiuni contra ordinii şi liniştii publice

 

Ultrajul contra bunelor moravuri

 

Fapta persoanei care, în public, expune sau distribuie fără drept imagini ce prezintă explicit o activitate sexuală, alta decât cea la care se referă art. 374, ori săvârşeşte acte de exhibiţionism sau alte acte sexuale explicite se pedepseşte cu închisoare de la 3 luni la 2 ani sau cu amendă.

Nu vorbesc din experienta, nu am fost niciodată la centuriste dar cu siguranță dacă te prinde cu ea noaptea în mașină nu vei face pușcărie, amenda de vreo câteva sute de lei vei primi. De pușcărie e cazul dacă ești un animal și va futeti pe o banca în parcul copiilor în plina zi.

  • Like 1
Link spre comentariu

Masina e proprietate personala ,in masina nu este spatiu public dupa cate stiu ...

Da, corect. Dar mașina e parcata într-un loc public și bănuiesc că, ca la oricare mașina, ai parbriz, geamuri, prin care se vede ceea ce faci. Articolul menționat de colegul nu are nicio legătură cu prostituția, este valabil și dacă ești cu soția, prietena sau amanta.

 

Totodată, având în vedere ca prostituția este ilegala în România, legea pedepsește atât pe cel/cea care prestează cât și pe cel care solicita.

 

Oricum, încă nu am auzit pe nimeni sa facă pușcărie pentru asa ceva, ar fi chiar absurd. Alta e problema dacă fata pare de 20 de ani și de fapt are 17...then you are really in deep shit.

 

Deci ca să fiți siguri, cumpărați-vă rulote și futeti numai babe pe centura.. 😉

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...