Sari la conținut

Fete la strada


Postări Recomandate

  • Oras:ineu
  • Oras:ineu

Parcul cu terenul ala de joaca. Era chiar la coltul intersectiei cu bancpostul de pe colt. Numarul nu i l am luat. De aseara de cand am fost doar la asta ma gandesc. Diseara dau ture pe acolo pana o prind iar, ca e prea buna fata.

Ceva noutati? Ai prins-o pe Alina?

Eu am incercat-o doar la oral, face cum iti place protejat sau nu. Suge bine fata, ce imi place e ca se dezbraca goala. Are niste sani fenomenali, un fund ferm si tare...si o pasarica frumoasa. Am foat tentat sa o iau si eu la un normal protejat. E de etnie, in jur de 18 ani :)

Mie a zis ca imi face oral+normal daca vreau cu 50 lei si anal 50 lei( a zis pt tine 50..deci sa nu ma injurati daca cere alt pret)

Pe camera cine vrea sa o duca e 150 ora, cate finalizari poti.

Foarte vorbareata, fara figuri.

Ziua presteaza in Aradul Nou, pe drumul Zadareniului chiar cum faci dreapta inainte de benzinaria Omw, iar seara in parcul de langa Bancpost

 

Spor la futut!

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Ceva noutati? Ai prins-o pe Alina?

Eu am incercat-o doar la oral, face cum iti place protejat sau nu. Suge bine fata, ce imi place e ca se dezbraca goala. Are niste sani fenomenali, un fund ferm si tare...si o pasarica frumoasa. Am foat tentat sa o iau si eu la un normal protejat. E de etnie, in jur de 18 ani :)

Mie a zis ca imi face oral+normal daca vreau cu 50 lei si anal 50 lei( a zis pt tine 50..deci sa nu ma injurati daca cere alt pret)

Pe camera cine vrea sa o duca e 150 ora, cate finalizari poti.

Foarte vorbareata, fara figuri.

Ziua presteaza in Aradul Nou, pe drumul Zadareniului chiar cum faci dreapta inainte de benzinaria Omw, iar seara in parcul de langa Bancpost

 

Spor la futut!

 

Am prins o da, la normal si anal. La anal nu e geniala, nu e chiar asa stramta cum imi place, dar la normal, te fute de nu mai sti pe ce planeta esti. E tanara, se misca bine, geme, nu exagerat, atat cat sa para “real”. Cand isi misca fundul ala pe tine si il simti cum sare, si in fata ochilor ai sanii aia perfecti nu ai cum sa rezisti. Am avut o performanta destul de scurta cu domnita din cauza celor enumerate mai sus, dar a ramas ca i sa revin de cel putin 3 ori pe saptamana la ea. Si cand face oral si se dezbraca, te lasa sa te joci cu ea cum vrei tu. Asa o pasarica stramta si frumoasa si curata, n am mai intalnit la o fata de strada, va zic! Data viitoare o sa o probez pe o camera sa vad cat rezist! Revin cu detalii

Link spre comentariu
  • Oras:ineu
  • Oras:ineu

Un nr de tel al Alinei, te rugam daca se poate!Ziua de la ce oră o găsim la munca ?Drumul Zadareniului este la ieșire din Arad spre Timișoara sau?

Nu da numarul de telefon, din motive personale, zice ca a avut probleme...

Inainte sa iesi din Arad spre timisoara, la ultima intersectie faci dreapta...acolo sta ziua!

Link spre comentariu

Denisa stătea la Lukoil ala nou pe partea stânga cum mergi spre Pecica la sensul giratoriu.. Dar acum nu am văzut sa fie în Arad!

mi-am facut niste mici imunatatiri,numai sunt in arad ,am plecat in japonia, pote voi mai revenii de dragul vremuriilor in nici un caz pt bani..pupici futaciosiilor😘😘😘
  • Like 1
Link spre comentariu

 

mi-am facut niste mici imunatatiri,numai sunt in arad ,am plecat in japonia, pote voi mai revenii de dragul vremuriilor in nici un caz pt bani..pupici futaciosiilor

si ce rost o avuts a postezi pe nimfo ft bn ai plekat drum bun si numai bine nu prea inteleg de ce postezi aici cand esti in japonia da nah deh paote sunt eu mai neintelegator

Sic e rost o avut sa publici aicea pe nimfo poza ft bine ai plekat drum bun

Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

Chiar și așa îți place sa te futa japonezi cu pulicicile lor io zic sa Vi înapoi la arad

in bransa lor, fetele se bucura cand sunt cat mai mici pulicicile, gandeste te ce inseamna sa aibe 10-15 matarangi de 25 de cm

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...