Sari la conținut

Fete la strada


Postări Recomandate

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Sta chiar langa peco la OMV

E bruneta , cam 19 ani asa, are corp destul de frumos, nu e de etnie. Am fost ieri la ea in jur de ora 20. Am optat doar pt un oral, 50 de lei. 

70 combinat

Spunea ca s-a mutat pe Voinicilor , primul bloc dupa ce treci pe sub pasaj de la Carrefour spre Selgros

Nu i-am cerut numarul 

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Sta chiar langa peco la OMV

E bruneta , cam 19 ani asa, are corp destul de frumos, nu e de etnie. Am fost ieri la ea in jur de ora 20. Am optat doar pt un oral, 50 de lei.

70 combinat

Spunea ca s-a mutat pe Voinicilor , primul bloc dupa ce treci pe sub pasaj de la Carrefour spre Selgros

Nu i-am cerut numarul

OMV in Gradiste?

Eu inca nu am vazut pe nimeni, doar pe tigancade la Lukoil.

Link spre comentariu

Ok . Mersi mult .. ieste o doamnă blonda frumoasa corpurenta pe partea stângă pe o bancă sub un pom cum mergi spre sensul giratoriu zice ca o cheamă Mariana cu mine a fost foarte comunicativă nu ii țiganca. Face un oral de zile mari foarte fin ,sincer n-am putut sa ii rezist mult .. recomand

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

La intrarea in Arad dinspre Oradea in fata la cimitir pe calea Zimandului . Dar nu vreau sa îl contrazic pe colegul de mai sus dar ii țigăncușa nu-i dinaia penală ii mai albă dar tot Èšiganca e😜 bafta

Link spre comentariu

Da ai dreptate am confundato .. am mai fost la ia si m-am interesat mai bine .. ii țiganca are vo 4 copii .. Dar fata de altele face treaba buna .. mai o fost o blonda la lukoil seara nu mai stiti nimic de ia .. ??? Cu aia am confundato ca zicea ca o stat si la lukoil dar nu-i aia ..

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Mark666...am fost eu la fetele de la sensul cu horia.sunt surori.cea mai tânără e ok dar pt mine ca minus e ca tine mana la pisicuță in timp ce i dai...nu stiu dc..cealaltă,mai mare,e mai ok..mai vorbareata,prietenoasă...am fost cu ea si la camera...oral bun(merge si neprotejat,poate doar la clienti fideli..nu stiu),normal e bun nici prea largă nici prea strâmta...pretul e clasic..minim 50 ron.daca iti plac fetele mai subțirele,merita încercate....

Link spre comentariu
  • Oras:in spatele tau
  • Oras:in spatele tau

Mark666...am fost eu la fetele de la sensul cu horia.sunt surori.cea mai tânără e ok dar pt mine ca minus e ca tine mana la pisicuță in timp ce i dai...nu stiu dc..cealaltă,mai mare,e mai ok..mai vorbareata,prietenoasă...am fost cu ea si la camera...oral bun(merge si neprotejat,poate doar la clienti fideli..nu stiu),normal e bun nici prea largă nici prea strâmta...pretul e clasic..minim 50 ron.daca iti plac fetele mai subțirele,merita încercate....

50 combinat sau la alegere normal sau oral?

Link spre comentariu

  • Oras:Resita
  • Oras:Resita

Mark666...am fost eu la fetele de la sensul cu horia.sunt surori.cea mai tânără e ok dar pt mine ca minus e ca tine mana la pisicuță in timp ce i dai...nu stiu dc..cealaltă,mai mare,e mai ok..mai vorbareata,prietenoasă...am fost cu ea si la camera...oral bun(merge si neprotejat,poate doar la clienti fideli..nu stiu),normal e bun nici prea largă nici prea strâmta...pretul e clasic..minim 50 ron.daca iti plac fetele mai subțirele,merita încercate....

dar vreun număr de tel, nu aveți, sau nu vor ele sa-l dea?

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...