Sari la conținut

Fete la strada


Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Salutam !

 

Am vazut azi o brunetica (par lung), langa Volanul( aproape de sensul cu Horia)...nu am reusit sa observ daca era piranda, dar avea un cur demential in ceva colanti negri.

 

A bifat-o cineva, sau sunt mai multe in zona ?  

 

Se multumeste !

Link spre comentariu

Colegu nui de mirat ca au disparut cele din Vlaicu probabil nu siau mai gasit fraieri sai prosteasca de bani .. din toate cate sunt in zona aia doar 2 isi merita bani cat de cat . Doamna matura la oral ii bestiala si mai este o fata care zice ca ar chemao Denisa sta aproape de Cora in coltul strazi restu niste ciori flamande dupa bani dupa ce le dai bani incearca sa scape cat mai repede de tine ba mai mult stau cu pesti langa ele la 30 de metri in parcare ca sa nu poti sa le zici nimic is vo 3/4 cioroi cu ele !

Link spre comentariu

La ieșire din Arad in spre Pecica langa sensul giratoru ce urci pe autostrada , unde statea Denisa inainte .. am vazut astazi o fata in jurul orei 10 bruneta , frumoasa la fata si la corp , nu iera tiganca .. a testato careva .. puteti da mai multe detali ?? Mentionez ca nu ieram singur in masina si nu am putut opri !

Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

La ieșire din Arad in spre Pecica langa sensul giratoru ce urci pe autostrada , unde statea Denisa inainte .. am vazut astazi o fata in jurul orei 10 bruneta , frumoasa la fata si la corp , nu iera tiganca .. a testato careva .. puteti da mai multe detali ?? Mentionez ca nu ieram singur in masina si nu am putut opri !

Am vazut-o azi.

50 de lei oral sau normal. 100 ambele. Nu pare a fi de etnie. Vorbeste frumos.

Am pus-o capra, in spate in duba , da contre. Nimic special. Pentru o golire rapida merita 50 de lei

Link spre comentariu
Vizitator nucontez
Reputație: 0

Salutare confrati futalai, am văzut ieri o blonda pe centura (cum mergeti dinspre metro spre nagy) vis a vis de dezmembrări auto.. Din pacate pana m-am întors s-a oprit altcineva la ea și nu am mai apucat sa o testez.. Stie cineva ceva de ea? Mulțumesc

Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

acum vre o luna m am oprit la dansa.cerea 70 pt ambele.actiunea putin pe graba.a stat capra,misionar. sta la pipait  note-oral un 6.la normal 7.merge pt descarcare rapida.trec des prin zona aia,cucoana epilata,sani mari si putina burta.pe la 11 nu avea mirosuri.sta pana dupamasa pe acolo.

Link spre comentariu

  • Oras:arad
  • Oras:arad

acum vre o luna m am oprit la dansa.cerea 70 pt ambele.actiunea putin pe graba.a stat capra,misionar. sta la pipait  note-oral un 6.la normal 7.merge pt descarcare rapida.trec des prin zona aia,cucoana epilata,sani mari si putina burta.pe la 11 nu avea mirosuri.sta pana dupamasa pe acolo.

cerea 70 pt ambele,dar a acceptat si 50.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...