Sari la conținut

Fete la strada


Postări Recomandate

Vizitator marcus6
Reputație: 0

Ok Înțeleg, acu 2 ani erai sub tratament hormonal și nu făceai deloc,

 

Înfine cui placi o să te viziteze, eu am alergie

Link spre comentariu
  • Oras:ÃŽn sufletul clientului
  • Oras:ÃŽn sufletul clientului

Si eu am alergie la cei care se cred pesti.. exemplu tu si virusu celalalt care se baga ca pizda la cacat in seama . Oricum clientii ce ma viziteaza nu stiu de forum. Asa ca faceti-mi reclama telefonul suna iar clienții vin.....

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:ÃŽn sufletul clientului
  • Oras:ÃŽn sufletul clientului

Si nu va mai bagati in seama cu nibe cei care nu ma suportati ca nu rezolvați nimic.stiu ca va mor de foame curvele preferate dar ghinion e criza. Cei cu materie cenusie la cap nu arunca 150 lei pe o finalizare . La pretu de 150 eu ofer 2 . E o mare diferenta. CANTITATEA SI PRETUL CONTEAZĂ combinând utilu cu plăcutul ceea ce la restu e putin probabil sa vedeti.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:ÃŽn sufletul clientului
  • Oras:ÃŽn sufletul clientului

Colericule marele peste te astept sa imi dai niste limbi daca tot te dai mare macho men si nu iti mai produc curvele tale de pe suceava lovele de pavanele. Sa vezi ce pizda calda si zemoasa am. Promit ca ma fut gratis cu tine sau poate preferi sa te fut eu cu un strapon ca cu altceva n-am cu ce....

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Au iesit fetele la sens inspre Horia. Erau doua dupa sens, in aceasi parcare.

 

Mai era una pe Siriei in fata la pensiunea Roua, vorbea cu agentii din masina de politie oprita. Nu mi-am dat seama din mers daca era de bine sau de rau.

Link spre comentariu
Vizitator magarusulfutacios
Reputație: 0

Bah pandemie, mai lasa-ne dracu ca poluezi toate topicurile!

Oricand prefer sa dau 150 ron dar sa fac sex cu o FEMEIE!!

Cat de bolnav sa fii sa te futi cu Ionel???

Baieti,asta e moldoveanca aia cu anunt pe publi? Ca e "una" ce pare a fi "unul".

Daca tu ai multi clienti, clar ca lumea e foarte bolnava...

Link spre comentariu

  • Oras:in spatele tau
  • Oras:in spatele tau

mai bine sa dau mai putin de cat mai mult, daca e plin de bogati fac o cutie cu donatii si o pun la podgoria, sa imi permit si merg si eu mai des.

Cei drept ca nu as mergi la barbati ,travestiti , transexuali si de mi-ar da bani in loc sa dau eu.

Dar intr-un fel e bine ca le mai inspira pe fete la tarife, o parte din clienti mai merg si pe la cate un ionel si ioana neavand clienti prea multi nu creste pretul, deci toata lumea e fericita

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...