Sari la conținut

Alessia 0726502504


alessia09

Postări Recomandate

  • Oras:Alba Iulia
  • Oras:Alba Iulia

Am vizitat-o astăzi pe Alessia. E la început.

 

Aspect:

Are un chip adolescentin frumos de iti vine sa o imbratisezi. E micuță, pana in 165, sani medii, dar proportionati. E amabila, m-a servit cu apa rece (afara 30+ și eram aproape lesinat)

 

Locatie:

Fix in centru, la doi pasi de cetate. Bloc vechi și dubios, dar apartamentul e frumos. Are aer conditionat și Doamne ce bun a fost pe caldura asta

 

Actiune

OP bun, cu o tentativa de DT

NP bun. Sta cum vrei și nu o doare. Am schimbat vreo 4 poziții.

 

 

Decartat 150. Timp petrecut ~ 30 de minute

Pacat ca nu face FK.

mulțumesc si te pup, sper ca te ai simțit bine cu mine :*
Link spre comentariu
  • Oras:Alba Iulia
  • Oras:Alba Iulia

Vizitat Alessia zilele trecute. Isi merita renumele bun pe Alba. E prietenoasa, tanara, 20 de ani, draguta. E the girl next door. Eu am gasit-o nemachiata si ciufulita, dar dragalasa in mod natural, n-as zice ca e neaparat frumoasa, asa cum o lauda unii. Dar cand o iei in brate si te joci cu sanii aia frumosi, ti se pune si sangele in miscare.

 

Eu de obicei nu fac programari. Merg cand le prind la telefon. Am avut noroc ca a raspuns din prima si eram la ea la bloc in M-uri in 15 min.

 

O poveste; o tigara, o gluma. Tot ok. 150/fin. In pat isi da interesul sa-ti faca pe plac. Which is great. Am mers pe standard, op, np. Nu se uita la ceas, am stat 30 min intregi. Miroase bine, geme bine.

 

Imi place ca e tanara, sta carnea tare pe ea, dar e drept ca are un aer adolescentin, asa cum au zis colegii.

 

Locatie faina: 10. Aspect: 8. Servicii: 9. GFE 10. Nu are colega.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Alba Iulia
  • Oras:Alba Iulia

Vizitat Alessia zilele trecute. Isi merita renumele bun pe Alba. E prietenoasa, tanara, 20 de ani, draguta. E the girl next door. Eu am gasit-o nemachiata si ciufulita, dar dragalasa in mod natural, n-as zice ca e neaparat frumoasa, asa cum o lauda unii. Dar cand o iei in brate si te joci cu sanii aia frumosi, ti se pune si sangele in miscare.

 

Eu de obicei nu fac programari. Merg cand le prind la telefon. Am avut noroc ca a raspuns din prima si eram la ea la bloc in M-uri in 15 min.

 

O poveste; o tigara, o gluma. Tot ok. 150/fin. In pat isi da interesul sa-ti faca pe plac. Which is great. Am mers pe standard, op, np. Nu se uita la ceas, am stat 30 min intregi. Miroase bine, geme bine.

 

Imi place ca e tanara, sta carnea tare pe ea, dar e drept ca are un aer adolescentin, asa cum au zis colegii.

 

Locatie faina: 10. Aspect: 8. Servicii: 9. GFE 10. Nu are colega.

mulțumesc, te pup :*
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...