Sari la conținut

MQT - Salon Masaj Erotic Bucuresti - www.mqt.ro


Vizitator mqtbucharest

Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Buna ziua,

Exista dezinfectant la intrare, spray.

Nu cred ca este o solutie sa te stropim cu dezinfectant din cap pana in picioare, aia e asa de imagine si e orisipa,avand in vedere ca avem sapun lichid protex in fiecare camera.

Dusurile si wc-urile sunt dezinfectate dupa fiecare client iar prosoapele spalate cu detergent si dezinfectant si uscate la temperaturi inalte in uscator.

Tu chiar crezi ca poate cineva sa faca genul asta de masaj cu masca pe fata?!? Ma indoiesc. Cand iesi pe strada,respectiv interactionezi cu oricine iti asumi, implicit un risc. Inclusiv cand interactionezi cu copilul sau cu sotia ta cand ajungi acasa. Fetele noastre isi monitorizeaza atent starea de sanatate, iar daca se simt rau nu vin sau pleaca acasa. Facem eforturi sa le mentinem sanatoase si de aceea fetele dup masaj folosesc apa de gura pentru ca acest virus se fixeaza initial in gat. Daca tii atat de mult la sanatatea ta, ar trebui sa faci acelasi lucru de cateva ori pe zi.

Salonul a fost preluat de o echipa de fete care si lucreaza aici si au tot interesul ca totul sa fie in regula si clientii sa revina.

Receptionera care era o persoana cu probleme in comportament a parasit salonul nostru dupa cateva derapaje sesizate de noi, aici ai dreptate.

Echipa de fete creste pentru a putea asigura varietate si a fi atractivi in continuare. Fetele nu lucreaza pentru salon, ci inchiriaza spatiul pus la dispozitie pentru a isi putea desfasura activitatea. Fetele care nu isi fac treaba se autoelimina, dar nu trebuie aruncata vina pe toate fetele pentru o experienta mai putin buna.

Nu cred ca solutia este sa faci rau, anuntand autoritatile. Daca nu iti place ceva, ai dreptul sa pleci, solicitand returnarea banilor, inainte sa intri in masaj. Avand in vedere ca ai ajuns in camera, inseamna ca ti-a placut la noi, insa stim ca este mare concurenta in aceasta piata si multi nu inteleg ca lasand astfel de comentarii toata industria are de suferit. Oamenii sunt si asa speriati de autoritati pe tema acestui virus care ne-a distrus vietile tuturor.

Cred ca ar fi momentul sa devenim mai buni si mai uniti si sa nu ne mai batem joc unii de altii.

Numai bine si sper ca salonul pe care il sprijini sa isi creasca vanzarile!

 

Salonul functioneaza inca.

 

Am mers acum cateva zile, pe Calea Calarasi, intr-o curte, o intrare inghesuita in fata unei scari, scurt dati banii, mergeti, nu tu masti, nu tu dezinfectie, nimic.

 

Ok, am dat banii si am urcat cu singura tipa propusa, am cerut sa fac un dus inainte de a incepe, apa calda nu prea venea insa. 

 

Intre timp, asteptand, apa tot crestea pt ca scurgerea nu prea merge nici ea. 

 

In dus am remarcat tubul de spray deodorant... alaturi de o unica sticla de gel de dus. Prima oara cand vad deodorant in dus.

 

A venit apa calda, spalat, masajul a inceput slab, fara nici o tragere de inima. In scurt timp a venit si instructiunea de a ma intoarce cu fata in sus (desi nu fusesem masat mai deloc, nu picioare, nu talpi, nu cervical... ce masaj e ala fara a te preocupa si de zona cervicala? Nu acolo e masajul traditional facut?)

 

Fata incerca sa imi faca o laba, sa zicem ca trecusera 10 min de cand am terminat dusul, cand tipa de la receptie (aia cu "dati-mi banii si mergeti") incepe sa urle "Diana! Diana!"

 

Se auzise o voce barbateasca a unui client inainte, pt ca prin usi, pereti etc trece si se aude absolut tot (eu fiind la etajul 1).

 

Diana se ridica unsa si ma lasa cu ea sculata si se duce la usa urland "Da, da"... o relaxare totala pe capul meu.

 

Clientul o ceruse special pe ea... asa ca fata vine repede la mine si incepe o laba si mai viguroasa sa imi dau drumu mai repede.

 

Ii atrag atentia ca nu au trecut nici macar 30 min, si ce daca, daca iti dai drumul, asta e... Pai si nu pot sa imi dau drumu si a 2a oara? Nuuu, pai nu ti-a zis la receptie? Pai nu mi-a zis, ai fost si tu acolo, mi-a cerut doar banii.

 

Ma rog, clientul intre timp se aude iar vorbind si urcand scarile, asa ca fata se resemneaza... "A mers la alta fata..."... zic ok, ne putem relaxa un pic? Ma mai masezi un pic in zona spatelui unde ma doare? hai bine, treaca de la ea, inca 1 minut de masaj si se opreste...

 

M-am ridicat furios hotarat sa fac scandal, sa anunt si autoritatile ca in acea unitate nu se respecta normele de igiena si nici nu se taie bon pt banii incasati.

 

Am facut un dus, am incercat sa ii explic fetei de la receptie ca nu e normal sa urle asa in timpul sedintei, nici o sansa.

 

Ok, pot vorbi cu seful vostru? Nu e aici, sunati dupa ora 22.

 

In final, raman hotarat sa anunt autoritatile de una alta.. nu vad alta solutie. Atata nesimtire nu am mai intalnit... din pacate... si chiar e periculos ce se intampla acolo.

Spre comparatie, in alt salon fetele purtau masca, la intrare m-au stropit cu dezinfectant pe talpi, si in baie era agatat un tabel cu semnaturi si orele la care s-a facut dezinfectia toaletelor, dusului.

 

Nu stiu cat de real este comentariul tau. In echipa noastra noua, nu sunt fete grabite si neserioase. Pentru noi este importanta calitatea masajului, punem pret pe dorintele clientilor si dorim sa plece satisfacuti de la noi, cu dorinta de a reveni. Cat despre masti si dezinfectant, te asigur ca sunt, si sunt folosite in permanenta. Locatia noastra este foarte curata, dezinfectata dupa fiecare masaj. 

 

 

Link spre comentariu

Buna ziua,

Exista dezinfectant la intrare, spray.

Nu cred ca este o solutie sa te stropim cu dezinfectant din cap pana in picioare, aia e asa de imagine si e orisipa,avand in vedere ca avem sapun lichid protex in fiecare camera.

Dusurile si wc-urile sunt dezinfectate dupa fiecare client iar prosoapele spalate cu detergent si dezinfectant si uscate la temperaturi inalte in uscator.

Tu chiar crezi ca poate cineva sa faca genul asta de masaj cu masca pe fata?!? Ma indoiesc. Cand iesi pe strada,respectiv interactionezi cu oricine iti asumi, implicit un risc. Inclusiv cand interactionezi cu copilul sau cu sotia ta cand ajungi acasa. Fetele noastre isi monitorizeaza atent starea de sanatate, iar daca se simt rau nu vin sau pleaca acasa. Facem eforturi sa le mentinem sanatoase si de aceea fetele dup masaj folosesc apa de gura pentru ca acest virus se fixeaza initial in gat. Daca tii atat de mult la sanatatea ta, ar trebui sa faci acelasi lucru de cateva ori pe zi.

Salonul a fost preluat de o echipa de fete care si lucreaza aici si au tot interesul ca totul sa fie in regula si clientii sa revina.

Receptionera care era o persoana cu probleme in comportament a parasit salonul nostru dupa cateva derapaje sesizate de noi, aici ai dreptate.

Echipa de fete creste pentru a putea asigura varietate si a fi atractivi in continuare. Fetele nu lucreaza pentru salon, ci inchiriaza spatiul pus la dispozitie pentru a isi putea desfasura activitatea. Fetele care nu isi fac treaba se autoelimina, dar nu trebuie aruncata vina pe toate fetele pentru o experienta mai putin buna.

Nu cred ca solutia este sa faci rau, anuntand autoritatile. Daca nu iti place ceva, ai dreptul sa pleci, solicitand returnarea banilor, inainte sa intri in masaj. Avand in vedere ca ai ajuns in camera, inseamna ca ti-a placut la noi, insa stim ca este mare concurenta in aceasta piata si multi nu inteleg ca lasand astfel de comentarii toata industria are de suferit. Oamenii sunt si asa speriati de autoritati pe tema acestui virus care ne-a distrus vietile tuturor.

Cred ca ar fi momentul sa devenim mai buni si mai uniti si sa nu ne mai batem joc unii de altii.

Numai bine si sper ca salonul pe care il sprijini sa isi creasca vanzarile!

Receptionera de care ziceti era Delia de la Royal sau alta persoana?

Link spre comentariu

Buna ziua,

Exista dezinfectant la intrare, spray.

Nu cred ca este o solutie sa te stropim cu dezinfectant din cap pana in picioare, aia e asa de imagine si e orisipa,avand in vedere ca avem sapun lichid protex in fiecare camera.

Dusurile si wc-urile sunt dezinfectate dupa fiecare client iar prosoapele spalate cu detergent si dezinfectant si uscate la temperaturi inalte in uscator.

Tu chiar crezi ca poate cineva sa faca genul asta de masaj cu masca pe fata?!? Ma indoiesc. Cand iesi pe strada,respectiv interactionezi cu oricine iti asumi, implicit un risc. Inclusiv cand interactionezi cu copilul sau cu sotia ta cand ajungi acasa. Fetele noastre isi monitorizeaza atent starea de sanatate, iar daca se simt rau nu vin sau pleaca acasa. Facem eforturi sa le mentinem sanatoase si de aceea fetele dup masaj folosesc apa de gura pentru ca acest virus se fixeaza initial in gat. Daca tii atat de mult la sanatatea ta, ar trebui sa faci acelasi lucru de cateva ori pe zi.

Salonul a fost preluat de o echipa de fete care si lucreaza aici si au tot interesul ca totul sa fie in regula si clientii sa revina.

Receptionera care era o persoana cu probleme in comportament a parasit salonul nostru dupa cateva derapaje sesizate de noi, aici ai dreptate.

Echipa de fete creste pentru a putea asigura varietate si a fi atractivi in continuare. Fetele nu lucreaza pentru salon, ci inchiriaza spatiul pus la dispozitie pentru a isi putea desfasura activitatea. Fetele care nu isi fac treaba se autoelimina, dar nu trebuie aruncata vina pe toate fetele pentru o experienta mai putin buna.

Nu cred ca solutia este sa faci rau, anuntand autoritatile. Daca nu iti place ceva, ai dreptul sa pleci, solicitand returnarea banilor, inainte sa intri in masaj. Avand in vedere ca ai ajuns in camera, inseamna ca ti-a placut la noi, insa stim ca este mare concurenta in aceasta piata si multi nu inteleg ca lasand astfel de comentarii toata industria are de suferit. Oamenii sunt si asa speriati de autoritati pe tema acestui virus care ne-a distrus vietile tuturor.

Cred ca ar fi momentul sa devenim mai buni si mai uniti si sa nu ne mai batem joc unii de altii.

Numai bine si sper ca salonul pe care il sprijini sa isi creasca vanzarile!

deci avem asa:

- mai intai spui ca nu stii cat e de real comentariul meu, apoi spui ca receptionera avea deviatii de comportament

 

- eu explic situatia cu lux de amanunte, eram deja in camera de 10-15 min (din care mare parte pierdute asteptand dupa apa calda ca sa fac dus, sau nici ca vine apa calda f greu nu e adevarat??) si ca masajul incepuse deja cand au inceput urletele cand a intrat celalalt client (pt ca, nu-i asa, se aude absolut tot prin acei pereti, lucru confirmat si de maseoza ca ceva cunoscut si deranjant

 

- si tu vii si imi spui ca trebuia sa cer banii INAINTE sa intru in camera?

 

Voi ne luati de prosti pe toti? Nu serios acum... Am explicat ce a fost in neregula, te rog oficial sa imi spui cand imi pot recupera banii integral

 

Altfel, asa cum am spus, voi notifica autoritatile. Asta e chiar de-a dreptul o jignire colectiva pe care ne-o aduceti voi tuturor membrilor.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

deci avem asa:

- mai intai spui ca nu stii cat e de real comentariul meu, apoi spui ca receptionera avea deviatii de comportament

 

- eu explic situatia cu lux de amanunte, eram deja in camera de 10-15 min (din care mare parte pierdute asteptand dupa apa calda ca sa fac dus, sau nici ca vine apa calda f greu nu e adevarat??) si ca masajul incepuse deja cand au inceput urletele cand a intrat celalalt client (pt ca, nu-i asa, se aude absolut tot prin acei pereti, lucru confirmat si de maseoza ca ceva cunoscut si deranjant

 

- si tu vii si imi spui ca trebuia sa cer banii INAINTE sa intru in camera?

 

Voi ne luati de prosti pe toti? Nu serios acum... Am explicat ce a fost in neregula, te rog oficial sa imi spui cand imi pot recupera banii integral

 

Altfel, asa cum am spus, voi notifica autoritatile. Asta e chiar de-a dreptul o jignire colectiva pe care ne-o aduceti voi tuturor membrilor.

Chestia cu receptionera era singura adevarata din ce ai spus, restul sunt inventii.

Eu sund de acord sa iti restitui banii daca apa calda nu vine la dus in mai putin de 1 minut de cand ii dam drumul.

Te astept luni la ora 12 in locatie si filmam totul si punem pe youtube. Si faptul ca avem deodorant la baie, nu stiu de ce te deranjeaza?!? 

Daca e ca tine, eu platesc, daca e ca mine tu iti ceri scuze si spui tuturor cine te-a pus sa dai review-ul mincinos.

Te astept cu drag luni la ora 12!

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salutare confrati las aici cateva randuri si informatii sa va faceti o ideie 

Salon MQT 

Salon Lux Massage ---- Fost Salon MQT

Salon Temple of Bliss  ---- Fost Salon MQT

Sau templeofbliss.ro +40 787 571 747 topic deschis de un alt coleg aici

Salon Masaj Erotic Bucuresti Temple Of Bliss 

Strada Buzesti 61, Bloc A6, Sc A, Ap 12, Piata Victoriei 
Momentan INCHIS
Acum activeaza in Calea Calarasilor Nr 130  in fosta locatie a Salonului MQT 
Din auzite in locatia din Calea Calarasilor 130 sunt un grup de fete de pe Soimus
  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 1 minut, bebe2014 a spus:

Deci....

Mai există salonul?

A fost cineva în ultima perioada?

ceva informații despre fete?

Ultima fata care era prezenta mai permanent in salon adica Nagia vad ca are acum anunt singura 

Ce am auzit ar fi ceva fete venite din Soimus dar nu am ideie care sunt .

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/saloane-masaj/anunt/masaj-erotic-nud-senzual-nagia/9867d68d6f447i25d63i9d9ghe8h4g57.html

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...