Sari la conținut

Cu mine faci dragoste 0733786836


bitterwood

Postări Recomandate

  • Oras:Omniprezent
  • Oras:Omniprezent

Să treacă odată "virusul", sau să monteze astea mai repede antenele 5G, sa putem iesi din casa(fara amenda). Mi-am propus sa trec si eu pe la Delia.

:)))))))))))) Am tot ratat vizitele Deliei ultimele cateva dati cand a fost in Sibiu. Merg la risc de data asta. Ce-o fi, o fi. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Omniprezent
  • Oras:Omniprezent

Calea cisnadiei eu zic ca pt vremurile astea nu e ok. Daca e mai in oras sau aproape de ceva puncte mai importante (gen ceva benzinarii, mall, magazine), e ok ca iti faci o declaratie ca mergi la ceva in apropiere. Pe calea cisnadiei e fix nimic. Pe d-na stanca pui ca bagi motorina la Mol...pe Milea ai Euroil si Profi, la Avangarden ai Dedeman. Doar sa ai ghinion sa te prinda printre blocuri ca atunci e mai greu cu justificarea. La Milea hai ca zici ca acolo ai parcat ca nu prea ai unde (pt mers la Profi). City Residence ar mai fi ok (blocurile de la Libra), acolo e un Peny mare, sau mai e ceva carmangerie... Doar sa aveti chiar ceva in masina de justificat ca chiar ati cumparat...sau cumparati :))))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Omniprezent
  • Oras:Omniprezent

      Treaba cu magazinele e discutabila... Ca in principiu spune din zona de domiciliu. Asa mai puteai sa scapi sa zici ca tu faci cumparaturile de la magazinul x sau y. Pe milea faceai combinatie cu benzinaria si Profi. Spuneai ca bagi doar de la Euroil carburant (justificare ca sa fii pe milea), si daca tot esti pe milea faci cumparaturile la Profi (justificare sa parchezi intre blocuri si de inteles pt ca ei spun sa iesi cat mai putin din casa). De asta zic ca Milea e cel mai ok. Iar calea Cisnadiei...din orice parte a orasului vii, e ca si cand te duci acolo intr-o infundatura, orice ar fi in zona nu justifica drumul acolo. Pt ca ai N alte magazine de acelasi fel in drum. 

      Oricum, eu ma descurc...nu pot da chiar tot din casa ca dupa daca se imprastie vorba...nu-mi mai merge (imi dau singur foc la valiza). Dar ca si sfat...va faceti voi un traseu, nu neaparat cu ceva in zona locatiei, dar care sa duca pe acolo, atata timp cat nu va ia printre blocuri ca e cu cantec. La Calea cisnadiei...doar sa zici ca mergi in cisnadie pt ceva...dar mai greu cu dovezile (in caz ca cere).

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Am doua locați, acum sa ma hotărăsc pana mâine ori lângă shopping sity Moll și cartierul ștrand ! Ne vedem mâine după ora 17:00. O sa afișez mâine nr de tel va pup

Eu as zice langa Shopping City ... acuma tu stii... acolo fiind zona comerciala e mai simplu ptr noi... :)

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...