Sari la conținut

Kyra milf 0752372257


kkmitz

Postări Recomandate

  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Salutare tuturor…

 

Revin si eu cu o recenzie la dameza acestui topic…

Vizitat vineri seara… programarea pe wats-up.. raspuns rapid.. avea liber chiar in acel interval, comunicat adresa ( celebra locatia Studium Green)… ajuns in 15 min..

Dameza o stiam, e genul milf trecuta de 40… dar cu un corp frumos… miniona.. are o atitudine pro-client… dar dara poftit la un pahar de ceva.. sau o tigara inainte..

Actiunea, a constat într-un ON si un NP.. 

La ON, are o tehnica faina…. Cu atentie la zonele adiacente si cu frecatul corpului ei de al tau… ii place sa o ia toata… am schimbat si intr-un 69… pasarica faina si aprtisanta.. fara nici o urma de mirosuri sau alte chestii… 

Apoi am trecut la un NP.. unde am dorit o singura pozitie doggy.. unde fundul ei e bestial.. 

 

Ca si note asi da un 7 pentru locatie ( in spaecial pentru lipsa de parcari).. Dameza e pe gustul meu merita un 9 ( corp si atitudine).. ON 8.5 si NP 8.5

 

zicea ca mai activeaza si luna decembrie.. 

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Revin cu a 3 a recenzie

Locatie: 9/10

Aspect: 8/10 in general, fund: 11/10 

GFE: 9/10

Actiune: 9/10

Kyra e o milfa cam linistita, modesta dar cu mine a fost tot timpu pasionala si s a conformat la ceea ce i am cerut. Oralul era de cele mai multe ori ok dar cea mai misto priveliste e fundul ei din doggystyle. E foarte tare sa vezi cum ii sar bucile in timp ce i o dai pe la spate iar pe fundal e vreo piesa erotica sau chill.

Sper sa revina cat mai curand, eu o voi revizita doar pt fundul ala incredibil.

:*

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Am fost recent la ea.

Sa mi bag pwla de nu are cel mai misto cur din Cj. Pacat ca e putin mica de inaltime, zici ca i o dau lui Sara Jay dar mai mica cu un cap

Finalizat pe fund si spate f mult!

Nota 9

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...