Sari la conținut

Vreau sa vad cine i serioasa si vine in Galati ?


Postări Recomandate

  • Telefon: -
  • Oras:perv's Land
  • Telefon: -
  • Oras:perv's Land

e un tiganus, fara chef de munca, peruca pe cap, anunt pe publi.

 

ai grija, ca are n casa pestele, un garoi de aprox. 100 kg si 165cm 

 

:))

Link spre comentariu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
Acum 10 ore, Bigd31 a spus:

Fals

Nu este fals, daca este ema pozele sunt reale nu mai manca 💩

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
Acum 10 ore, Bigd31 a spus:

Fals

Nu fi raut daca nu o cunoști pe fata ❤️❤️❤️💋 în cel mai rau caz sa ii fi furat cineva pozele dar nu cred 💁‍♀️❤️

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Moon
  • Oras:Moon
Acum 5 ore, misscristina a spus:

Nu fi raut daca nu o cunoști pe fata ❤️❤️❤️💋 în cel mai rau caz sa ii fi furat cineva pozele dar nu cred 💁‍♀️❤️

Aia cred si eu acum multe fură poze si se dau altele cum a patit si Isabell

Mia culpa...pup sexoaso.

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
Acum 10 ore, Bigd31 a spus:

Aia cred si eu acum multe fură poze si se dau altele cum a patit si Isabell

Mia culpa...pup sexoaso.

Pupă mami ❤️💋🤗

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator brotacul44
Reputație: 0
Acum 22 minute, eltefute123 a spus:

În acest moment la Galați sau Brăila sunt fete trans ? Anunțurile de pe publi nu oferă nimic sigur 

Mulțumesc

Vezi ca este Alena la Bacău,poze reale;ai tren la 7,38 din Galati,la 11,19 este la Bacău,tocmai bine și pentru tine și pentru ea,prețul biletului este 39 de lei dus.

Nu ai de ce sa-ti faci griji în privința pozelor ei.Sun-o și vezi dacă te accepta în primul rand.Succes.

Link spre comentariu
  • Oras:BACAU
  • Oras:BACAU
Acum 4 ore, brotacul44 a spus:

Vezi ca este Alena la Bacău,poze reale;ai tren la 7,38 din Galati,la 11,19 este la Bacău,tocmai bine și pentru tine și pentru ea,prețul biletului este 39 de lei dus.

Nu ai de ce sa-ti faci griji în privința pozelor ei.Sun-o și vezi dacă te accepta în primul rand.Succes.

Da trimitel draga la București ce sa caute la mine 😂😂 Plus că Omu a spus clar că vrea acolo în bătătură la el Galați Brăila nu la 200 de km 

Link spre comentariu
Vizitator brotacul44
Reputație: 0
Acum 3 minute, alenats a spus:

Da trimitel draga la București ce sa caute la mine 😂😂 Plus că Omu a spus clar că vrea acolo în bătătură la el Galați Brăila nu la 200 de km 

Lasă că o să vină Romina pt. câteva zile la Galati;s-a simplificat problema,ideea este sa se comporte frumos cu ea și sa nu o supere,ca dacă o supăra si-i trage o "perversa" cu "dulaul" peste nas,ii provoacă fisura de piramida nazala,ca la box.....glumesc.

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
La 16.03.2020 la 17:46, tsafrodita a spus:

Da bine înțeles iubita mea eu nu sunt geloasă și nici fomistă nu am de ce ..

 

 

Iar un bărbat se va duce mereu la toate la altele nu sta chitit pe una .

 

Ce dracu suntem prostituate nu copile ar trebui să cunoaștem bărbăți mai bine decat ne cunoastem pe noi înșine ...

Scuzați-mă, dar nu ne cunoașteți deloc, se pare. Devino Cauza unui bărbat sănătos și nu doar că nu va mai avea ochi decât pentru tine, dar va dori să îți dovedească că e gata de orice 😉. Chiar aș avea multe să îți spun pe tema asta... 

"N-ai cunoscut încă nici un bărbat, Nici un cuvânt dat de-un bărbat?" Faust 

Link spre comentariu

Salut dragi membri!

După cum bine știți mereu am avut în orașul Galați vizite superbe dar și vizite ce au lăsat de dorit.Pentru cei care au trecut pragul cui nu trebuie,nu vreau să fiu rău sa clasific fetele cărora le am trecut pragul și sunt de Neîntors dar știu un singur lucru în Galați au fost Transsexuale de nota 10+ începând de la igienă,service,comportament și restul! Aștept ca și ceilalți colegi din breaslă calitate, cine a vizitat orașul Galați știe că aici sunt și domni pe măsură dar nu trec pragul oricui din motive bine stabilite mai ales confidențialitatea.Va salut și sunt atent la noutățile ce urmează să ajungă în zona noastră!

  • Like 1
Link spre comentariu

22 minutes ago, mihairazvan92 said:

Salut dragi membri!

După cum bine știți mereu am avut în orașul Galați vizite superbe dar și vizite ce au lăsat de dorit.Pentru cei care au trecut pragul cui nu trebuie,nu vreau să fiu rău sa clasific fetele cărora le am trecut pragul și sunt de Neîntors dar știu un singur lucru în Galați au fost Transsexuale de nota 10+ începând de la igienă,service,comportament și restul! Aștept ca și ceilalți colegi din breaslă calitate, cine a vizitat orașul Galați știe că aici sunt și domni pe măsură dar nu trec pragul oricui din motive bine stabilite mai ales confidențialitatea.Va salut și sunt atent la noutățile ce urmează să ajungă în zona noastră!

Or sa mai vina fete si pe la noi, in urmatoarea perioada, doar ca deocamdata nu sunt dispuse la deplasari lungi, au fost aproape toate de prin toata tara la Arad zilele acestea pentru evenimentul trist de acolo (Andreea - Dumnezeu s-o odihneasca 😢) si iti dai seama ca sunt si obosite, si indurerate, si deznadajduite, asa ca momentan multe fie si-au luat o perioada de pauza, fie lucreaza mai putin. Cuviincios din partea noastra este sa le dam pace o perioada pana le mai trece tristetea, amarul si dorul (asta este cel mai greu de dus, dorul dupa un prieten bun care nu mai este) si apoi sa ne gandim la placerile trupului. 😟🥺☹️

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...