Sari la conținut

Vreau sa vad cine i serioasa si vine in Galati ?


Postări Recomandate

Vizitator shemyaza
Reputație: 0

Vreau și eu sa vad "cine-i serios" în Galați, pe data de 29 luna aceasta;cine-i v-a ura Adrianei "La mulți ani!",cu ocazia zilei ei  de naștere ,mai ales ca din câte am înțeles e gălățeană....topic deschis gălățenilor.

Toate cele bune.

Link spre comentariu
1 oră în urmă, shemyaza a spus:

Vreau și eu sa vad "cine-i serios" în Galați, pe data de 29 luna aceasta;cine-i v-a ura Adrianei "La mulți ani!",cu ocazia zilei ei  de naștere ,mai ales ca din câte am înțeles e gălățeană....topic deschis gălățenilor.

Toate cele bune.

😂😂😂❤️😘😘😘

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 10 ore, niceboy69 a spus:

stie cineva de maia trans care e in gl daca e rela si ok

Nu te duce am auzit ca are boli nu m-aș baga 

Link spre comentariu
Vizitator elvis1986
Reputație: 0
La 16.05.2022 la 2:20, deejayvibe a spus:

Nu te duce am auzit ca are boli nu m-aș baga 

ce fel de boli?detaliaza

Link spre comentariu

Va urma oare ceva serios în Galați, fără poze fake și anunțuri fără rost!?

Noi Gălațeni și vorbesc în numele unui grup restrâns, preferăm discreția și igiena, am dori să avem o Ts de calitate în orașul nostru, nu anunțuri false și locații cu apartamente cu 3 camere și 4 persoane prin apartament...lipsă discreție și multe dar unde nu a fost totul ok, nici nu am rămas pentru nici un fel acțiune.Asteptam vizite le acelor fete ce pun preț pe igiena și discreție!Cu drag!Și câteva dintre fetele de top știu despre ce vorbesc!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0761727286
  • Oras:Decebal
  • Telefon: 0761727286
  • Oras:Decebal
Acum 15 minute, mihairazvan92 a spus:

Va urma oare ceva serios în Galați, fără poze fake și anunțuri fără rost!?

Noi Gălațeni și vorbesc în numele unui grup restrâns, preferăm discreția și igiena, am dori să avem o Ts de calitate în orașul nostru, nu anunțuri false și locații cu apartamente cu 3 camere și 4 persoane prin apartament...lipsă discreție și multe dar unde nu a fost totul ok, nici nu am rămas pentru nici un fel acțiune.Asteptam vizite le acelor fete ce pun preț pe igiena și discreție!Cu drag!Și câteva dintre fetele de top știu despre ce vorbesc!

Când vine una de top, comentați la preturi. 😂 sau nu va convine ceva. 😂 suntem și noi sătule de așa ceva de-aia evitam multe zone. bby.
Imi cer scuze pentru intervenție, însă nu am vrut sa fac referire la cineva, am zis la general 💋

Link spre comentariu
  • Telefon: 0761727286
  • Oras:Decebal
  • Telefon: 0761727286
  • Oras:Decebal
Acum 6 minute, mihairazvan92 a spus:

Bby, te am vizitat și ești o scumpă chiar m ai impresionat cu mult peste media care am întalnit-o, dacă îți aduci aminte de lucruri speciale când ai vizitat orașul Galați, îți aduci aminte și de mine.Știi despre ce spun și nu cu oricine!

Nu îmi aduc aminte. Scrie mi pe Wapp sa știu cine esti 💋

Link spre comentariu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
Acum 1 oră, tefutbine123 a spus:

Da este reala , este prietena mea ❤️💋

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

  • Telefon: 0741939567
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0741939567
  • Oras:Bucuresti
Acum 1 minut, mihairazvan92 a spus:

Salutare colegi , astăzi mi a comunicat un coleg ca vom avea o vizita nouă în Galați pe Eva, ce a mai fost pe aici, dacă are cineva informații poate anunță.Poate și Pantera Ts va veni într-o vizita în Galați!

 

Pantera cred ca va vizita Târgoviște 😘😘deci fi pe faza 😘😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...