Sari la conținut

Ana!! Vizita :)


Vizitator ana!!

Postări Recomandate

Vizitator ana!!
Reputație: 0

Buna baieti! Numele meu este Ana, am 25 de ani, 165m inaltime si 58 kg. Sanii nu ii am mari-nr 2 dar compensez cu un fund destul de misto zic eu.

Ca servicii va pot oferi sex normal doar protejat,sex oral la alegere,dominare soft si mici fantezii.

Pun accent foarte mult pe discretie, igiena si punctualitate. Timpul vostru e la fel de important ca si al meu, ideal ar fi sa nu ne incurcam,sa anuntam daca intervine ceva de ambele parti.

La programarile fixe am rugamintea sa.mi confirmati cu 20 min inainte de ora stabilita altfel se anuleaza.

Voi veni joi cu colega mea Larisa si vom sta pana sambata.

Preturile mele vor fi 150/ o fin-30 min

250/ora, iar după ora 22:00 vor fi 200 lei o fin si 300 lei o ora.

Telefon 0755911040  

 

 

Aici aveti topicul meu de pe Bv:

https://nimfomane.co...ana-0755911040/ 

 

Iasi:

https://nimfomane.co...5911040-vizita/ 

 

Constanta:

https://nimfomane.co...ana-0755529024/ 

 

 

O seara frumoasa si abia astept sa ne cunoastem!

Link spre comentariu
Vizitator ana!!
Reputație: 0

Buna Bacau! Maine ajung la voi cu colega mea Larissa.

Voi reveni cu detalii imediat cum ma instalez :kiss3

Noul meu nr de telefon este 0756354674, restul ramane neschimbat.

 

Si din nou, eu ce caut la discutii generale??!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Dupa ce am fost de cateva ori la Larisa, am reusit sa ajung si la colega ei Ana si pot spune ca experienta a fost la fel de placuta, chiar daca sunt doua femei diferite ca si aspect, dar ca si caracter. Ana este un pic mai zuza, iti face tot felul de propuneri nebunesti, dar toate sunt sub forma de gluma , ca sa destinga atmosfera. Am avut placerea sa stau cu amandoua de vorba, asa ca introducerea a decurs de minune.

Venisem dusat de acasa, asa ca nu a mai fost nevoie sa intru in baie, dar Ana a mers pentru o reimprospatare , dupa care a venit in camera de nebunii. A inceput cu sarutari pe tot corpul, la initiativa mea nu s-a dat inapoi chiar si de la french kiss, ceea ce e un plus pentru mine, apoi a coborat la oral unde pot spune ca stie ce face, chiar daca nu sunt mare fan oral. Apoi am trecut la un doggy , unde pot spune ca privelistea este foarte misto, avand in vedere ca are un fund bestial, cu forme cum imi plac mie. Asa am si terminat, fiind foarte incitat de formele ei. Apoi am mai stat un pic de vorba cu amandoua fetele, am baut un pahar cu apa si dus am fost. Banii au fost dati la final, din proprie initiativa. Acum si notele

 

Oral 9, stie ce face, se joaca frumos, il si cearta daca nu reactioneaza cum ar vrea ea :)

Normal 10, din pacate fundul ala sexy a fost prea atragator ca sa duc mai multe pozitii

Gfe 10, a fost o placere sa vorbesc cu amandoua fetele, ea m-a facut sa ma simt bine in dormitor, am facut si Fk, all good.

Aspect 9, este o femeie simpatica, imi plac mult formele ei, mai ales fundul ala incantator , chiar si sanii sunt draguti si misto la atingere.

 

O experienta foarte placuta, cu siguranta de repetat cand o sa mai vina prin Bacau, avand in vedere ca urmeaza sa plece in zilele urmatoare, daca nu chiar maine.

Te mai asteptam in Bacau :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...