Jump to content

Ana!! Vizita :)

Recommended Posts

• Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

😚

Buna baieti! Numele meu este Ana, am 25 de ani, 165m inaltime si 58 kg. Sanii nu ii am mari-nr 2 dar compensez cu un fund destul de misto zic eu. Ca servicii va pot oferi sex normal doar protejat,sex

Posted Images

Fost din nou în vizită la Ana,  doar ca de aceasta am optat pentru treesome și cu Larisa , unde pot spune că isi merita toți bănuiți fetele.

Se observă că Larisa are mai multa experiență decât Ana , a dominat la oral , care a fost splendid,  cu schimbări de ritm și poziții și deep din abundență,  cu ele daca s-ar putea ași face un film XXX de vreo 3 ore deoarece fetele se pricep la ceea ce fac.

Dar , fara supărare din partea Larisei,  febletea mea rămâne tot Ana(vorba aia " prima dragoste nu se uita").

Per total  le dau nota 10 la treesome , se implică amândouă și te duc pe culmile extazului.

Le voi vizita de fiecare dată când sunt în bacau , le ele nu imi pare rau ca am fost și am cheltuit banii , precum la alte dame din branșă. 

După cum am mai spus NOTA 10+ , exceptie locația,  în rest fetelor va urez multa bafta si Larisei distractie plăcută la munte , iar ție Ana îți doresc să fii mai calmă ca sa nu iti mai crească tensiunea. 

Ana de-abia astept sa ne revedem data viitoare pentru ati lua revanșa (si promit ca Nu voi fi cuminte  pana revii in bacau).

😘😘😘😘😘

Nu obisnuiesc sa las recenzii dar ma gandesc ca ajuta de ambele parti 

Contactat cu o ora inainte pe domnisoara Ana pe whatsup , raspunde destul de promt 

Ajuns la locatie cam aiurit deoarece m-am incapatanat sa nu folosesc liftul si m-am ratacit nefiind obisnuit cu blocurile noi

Locatie nota 10 prosoape noi , gel de dus , conditii top

Aspect 9 - simpatica, nu e top model , dar atitudinea compenseaza maxim , pielea fina catifelata

oral/n  9 - isi da silinta  stie ce face 

Normal/p 10, e prima cu care reusesc sa am orgasm,stramta,m-a surprins  eu nu stiu daca am rezistat 5 minute,chiar nu ai ce comenta

Gfe 10, si aici exceleaza , chiar n-ai nevoie de mai mult 

Si colega Larisa e destul de sexy , pe viitor cine stie :)  cu singuranta eu o sa mai revin . Nu stiu daca a fost cineva sa nu plece multumit cu asa servicii.