Sari la conținut

Masaj cu finalizare!


lucifery

Postări Recomandate

Am descoperit in zona uta o tipa foarte frumoasa pe nume Maria care face masaj erotic cu finalizare manuală.

Ca aspect este de nota 10 blonda foarte slim cu implanturi este din tm,cam 25 de ani,cu mn a fost comunicativa,placuta dar din pacate face doar masaj erotic (bady masaj)

Halatul a fost 100 de lei jumătate de oră.

O recomand fără doar si poate tuturor.

Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

Salut baieti

 

Am vizitat domnisoara mai sus mentionata, nu pot spune cu siguranta ca pozele din anunt sunt ale ei, dar arata foarte bine in realitate. Trup bine lucrat, implanturi, abdomen, talie subtire, posterior bombat, la aspect i-as da nota 10.

 

Am optat strict pt un masaj erotic si ca sa fiu sincer nu am intrebat daca presteaza si alte servicii, ma dusesem strict pt masaj.

 

Actiunea a decurs profi, se pricepe fata cu mine a fost deschisa, am vorbit, era lipsita de inhibitii chiar daca dupa spusele ei avusese o zi foarte grea.

 

Recomand cu incredere amatorilor de masaj, iar acum note:

 

Masaj: 9 ( din cauza ca finalizarea a fost manuala )

Aspect: 10 ( foarte curata, trup lucrat, frumoasa la fata )

Locatie: 6 ( in spate la Eclipse Pub la uta, destul de greu de gasit loc de parcare )

Tarif: 100 de lei 30 de minute sau 200 de lei ora ( Nu m-am simtit deloc grabit, ne-am incadrat perfect, am reusit sa fac si dus dupa )

 

Eu unul cu siguranta voi mai reveni

 

Nr de telefon al dansei: 0736128484

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator magarusulfutacios
Reputație: 0

Nu o convinge nimeni sa faca si altceva?

Ai incercat si nu ai reusit? Sau vrei sa merg eu sa o conving si sa iti zic dupa aia sa mergi si tu? 🤬🤬🤬🤬🤬

Link spre comentariu

Am fost si eu la aceasta domnisoara, arata forte bine, face doar masaj erotic si de relaxare, cu finalizare manuala, dar merita incercata pentru suma de 100 lei.

Am intrebat daca face si altceva, zice ca nu face in plus nimic.

De revenit doar daca vrei sa vezi o fata frumoasa cu un corpu frumos si sani siliconati.

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Salutăm confrații,

Sunat duminică,răspunde miss: pff nu pot acum,o sa am client peste 45 min,poti mâine?

Eu: Da,dar dimineață pe la 10..

Miss: ok,super. Dar sa nu ma trezesc degeaba..😂😂 ( eu dau țepe..)

Azi de dimineata sun la 9.50, cine mai răspunde?? Mesageria.

Concluzia mea,poate arată bine,o fi bună de masaj..dar ca si respect clienti programați,sufletu..

Have fun all.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Am trecut în agenda domnișoară. Am sunat_o, foarte draguta la telefon

Locatie:7 zona Uță, camera de acțiune draguta cu lumânări aprinse, pat pregătit cu prosop de hartie

Masaj erotic cu finalizare:10

E pe bune un masaj senzual cu o tipa nud bine lucrata la sala

Vorbareata, draguta foc

După partea cu masat picioare, spate, masaj cu sânii, momentul așteptat "poți sa te întorci cu fata"

Nu m_am saturat sa o privesc " bunăciune maxima" practic am început sa o ating usor, i-am luat sâni la lins, super, am linso puțin pe buci, între timp ea se ocupa de junior, mișcări fine, cu ambele mâini, nu m_am putut abține și degetele mi_au ajuns la piersicuta, era umeda, era numa bună de lins dar pentru asta plătești încă 100 RON, e nu am mai plătit îmi era suficient ca o vedeam și o simteam, am trăit intens, nu se grăbește,și finalizarea pe sâni se plătește tot 100 RON în plus pt doritori, nu a fost cazul a scos din mine tot ce era mai bun

Frumos ma curățat cu șervețele umede și din nou la dus, am făcut dus și înainte de acțiune, primit prosop curat, gel de dus bun, ea sa pregătit de masaj find goala, ulei de masaj, căldurica, muzica, atmosfera incendiara, mi sa sculat instantaneu😂

Gfe 10: frumoasa, aranjata, draguta, vorbăreata

Halatul:100 jumate de ora, dar a fost mai mult timp petrecut

Merita vizitata, o sa mai trec sa ii fac și eu masaj la piersicuta

Din discuții a zis ca pentru 10000 de euro o pot lua acasă pentru o perioada de timp, rămâne de văzut si ma gândesc sa o mai vizitez poate dacă ești client fidel obții mai multe...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:in cantareata cheala
  • Oras:in cantareata cheala

Merita vizitata, o sa mai trec sa ii fac și eu masaj la piersicuta

Din discuții a zis ca pentru 10.000 de euro o pot lua acasă pentru o perioada de timp, rămâne de văzut si ma gândesc sa o mai vizitez poate dacă ești client fidel obții mai multe...

 

:laugh2 :laugh2 :laugh2

Link spre comentariu
  • Telefon: 898989
  • Oras:În lume
  • Telefon: 898989
  • Oras:În lume

 

Ce e drept, ma bucur ca avem de la noi din zona 2 timișorene de top in Arad;Maria cu mesajul erotic si Bianca Bibi,amândouă sunt beton si merită fiecare bănuț.

Într-adevăr o domnișoară cu mult bun simț, finuță,care merită vizitată.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am vizitat si eu posesoarea acestui topic.

 

Pe scurt, doar cuvinte de lauda:

Masaj de relaxare - 9

Body masaj - 11

Erotism si bun simt - 10

 

Apreciati-o ca atare si pastrati-o in Arad caci e super misto fata si ar fi pacat sa se reorienteze.

 

Halatul 200 lei grei pentru o ora teoretic (desi marturisesc ca nu m-am uitat la cea si nici ea, nu m-am simtit grabit vreo secunda, ba chiar ma grabe eu sa plec desi ea mai avea chef se discutii).

 

De revenit, cu siguranta, daca as fi din Arad.

 

De recomandat, cu caldura, doar barbatilor adevarati care apreciaza masajul si senzualitatea.

 

Daca vreti sa futeti, sunt optiuni destule pe piata, nu agresati cu asta fata

Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

Salutare colegii, dupa atatea recenzii am hotarat sa o vizitez pe domnisoara Maria, protagonista acestui topic. Sun pentru o programare, imi raspunde cu o voce placuta ca e libera in 30 de minute. Ajung la UTA , in spate la Eclipse intr-o garsoniera micuta dar cochet aranjata cu un miros placut de betisoare parfumate si lumanari aprinse peste tot. Maria este o fata de vreo 25 de ani simpatica, cu un corp superb , lucrat la sala, sani medii cu implanturi , bronzata, epilata, manichiura si pedichiura perfecte. Dupa gustul meu arata perfect. Am mers la un dus, are o baie mica dar curata, cu multe geluri de dus, prosop curat. Dupa, am mers in camera, unde am fost asteptat de Maria dezbracata....arata superb. Masajul e unul de calitate, chiar stie sa faca masaj si de relaxare si erotic . Eu o recomand, e o femeie frumosa, desteapta care stie sa te faca sa te simti bine . De la mine are nota 10. Am platit 200 lei pentru o ora, sigur o voi mai vizita.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Salutare,

 

Am apucat si eu zilele trecute sa trec pe la Maria. Nu cred ca mai are sens sa detaliez experienta, colegii de mai sus au explicat excelent.

Tipa este super ok, arata bine, f vorbareata si primitoare....

 

Locatie: in blocul cu 3 etaje din spatele Eclipse, bloc de garsoniere, camera ok, miros de betisoare, lumanari, beculete si ce mai vrei pt o atmosferă f relaxantă.

Aspect: de 10 as spune! Slim, corp frumos, piele fina, sani medii cu implant, dar chiar arata ok, fundulet nota 10!

Masaj: chiar m-am simtit bine, insista pe anumite zone daca îi ceri, face un masaj bun, nota 9 doar pt ca finalizarea este manuala.

Fiind prima data nu am întrebat daca face oral, sau pt ce sumă ar face.

Pret: 100 lei 30 min, dar pe ceasul meu au fost exact 45! Nu m-am simtit grabit deloc, nota 10 pt atitudine.

La 200 lei/1 h daca vrei, îsi foloseste si “jucaria†.

Zicea cineva mai sus de 10000€ ... pt sex...

Asa mi-a zis si mie 🙄😂😂 fără sa o întreb, ce-i drept 😂👌!

Per total , cei mai cu folos 100 de lei cheltuiti pt “masajâ€. De revenit, categoric! 😉

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...