Jump to content

Masaj cu finalizare!

Recommended Posts

• Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Salut baieti   Am vizitat domnisoara mai sus mentionata, nu pot spune cu siguranta ca pozele din anunt sunt ale ei, dar arata foarte bine in realitate. Trup bine lucrat, implanturi, abdomen, talie sub

Am trecut în agenda domnișoară. Am sunat_o, foarte draguta la telefon Locatie:7 zona Uță, camera de acțiune draguta cu lumânări aprinse, pat pregătit cu prosop de hartie Masaj erotic cu finalizare:10

Domnisoara, posteaza-ti si telefonul nu doar reclama...

S-a schimbat la 180 de grade din cauza unui idiot care a scuipato intre ochi acum vreo 2 luni prin decembrie ,acesta e motivul pentru care nu mai e ca la inceput,asa mi-a povestit,iar din martie am inteles ca va părăsi Aradul.

Eu zic ca nu e idiot ala ce a scuipato, cum de a ajuns sa fie scuipata? Cw a facut sa fie scuipata? De ce nu sunt s cv uipate altele? Trebuie investigat, si sa stim ce ea generat situatia asta? Si de unde stim ca e adevarat? Poate ti a spus tie ca sa induca mila, sa i dai bani mai multi, sau poate altceva?

Nu măi copilași... nu trebuie investigat nimic!

Don t give a fuck...! Anyway...

Cand am fost la ea , a doua zi dupa întamplare, mi a povestit , vezi doamne , turată fiind încă..... cum că:

- hai sa ne futem...

- ti am zis ca nu prestez servicii sexuale , doar labă porcule...

- esti o curva oricum , d c dreq nu te futi, minti ordinară ce esti ..

- vai neaimtitule, iesi afară in momentul ăsta,,,

Bla bla bla , a început scandalul ... ala a injurat o , ea la fel , nu voia cică să iasă afară, ea ca va chema Politia, ăla ca sugi pla de proasta dreq, ești o ...și o ... și o.. etc

Ea l a împins afara, ăla a scuipat-o , ea cică până la urmă l-a scuipat si ea ... ăla a amenintat o si cam asta a fost 👌🙄😂😂!

Mda... epic !

• 3 months later...

https://www.publi24.ro/anunturi/servicii/cosmetica-wellnes-medicale/anunt/masaj-de-relaxare/4gh80iid208i7dif20e907fiig4779hh.html

Nu are nr de tel : oare nu e ea asta? Defapt nu poate fi ea, are alt anunt ..

Mesajul ei pe publi ( pt mine ) sună cam asa:

Anastasia Masaj relaxare 100 lei/ora Masaj erotic 300 lei/ora Masaj erotic cu finalizare 500 lei/ora Masaj erotic + penetrare 700 lei/ora

Sunt curios ce moacă are! 😂😂

Vb aia, “ nu i prost cine cere...â€