Sari la conținut

Recenziile fetei din vis (Beatrice - Dream Girl)


Postări Recomandate

Vizitator olʎ
Reputație: 0

Da, am fost prea subtil in exprimare, pentru tine. :laugh2

 

In rest, esti bine ?

Ai de gand, anul asta, sa vii si pe la Bucuresti ?

 

PS.  Si da, sustin ca majoritatea dintre voi alegeti cantitatea in locul calitatii. Vrei sa spui ca nu-i asa ? Poti sa ma contrazici, dar cu argumente.

  • Minus 1
Link spre comentariu

Da, am fost prea subtil in exprimare, pentru tine. :laugh2

 

In rest, esti bine ?

Ai de gand, anul asta, sa vii si pe la Bucuresti ?

 

PS.  Si da, sustin ca majoritatea dintre voi alegeti cantitatea in locul calitatii. Vrei sa spui ca nu-i asa ? Poti sa ma contrazici, dar cu argumente.

N-ai fost subtil "pentru mine"! ;) Eu inteleg cu usurinta subtilitatile insa aici nu a fost cazul de asa ceva. In fine, poti sa-i spui cum vrei - prea putin mai conteaza acum! ;)

 

In rest - da, sunt bine! Multumesc de intrebare. :)

 

La Bucuresti ajung foarte des (datorita jobului) insa nu mereu raman si peste noapte. Voi face in asa fel incat sa raman macar 2,3 zile (poate asa readuc la viata topicul deschis acum ~5 ani) insa la momentul asta nu ma pot pronunta cu exactitate si cand se va intampla asta. Cert este ca am in plan si aceasta "vizita" la Bucuresti iar cand va fi cazul, voi anunta/posta din timp.

 

Acum ca sa-ti raspund la PS...

Consider ca ceea ce sustii tu este strict parerea ta (pe care tind sa cred ca ti-ai format-o prin prisma unor experiente mai mult sau mai putin placute pe care le-ai trait - si nu doar asa din "auzite") iar eu nu te pot contrazice si nici nu doresc acest lucru! De argumentat, imi place sa argumentez doar in ceea ce ma priveste (in cazul de fata) - si cred ca poti aduna "o mana" zdravana de argumente din postarile mele de mai sus. Nu ma priveste pe mine ce este in curtea vecinului si cum isi "uda gazonul"! ;) :)

 

Sa ai o seara faina!

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Membru Premium

Seara bunä,

 

Nu știu alții cum sunt, dar chiar si in contextul expus, acela de refuz elegant, pentru mine ar fi chiar flatant să fi rămas în amintirea unei femei cu sinapsele drei., si inca dupa atatia ani.

  • Like 8

Citat Times New Român
"În viața nu trebuie să alergi după femei și tramvaie, oricum vin altele într-un minut”.

Link spre comentariu
Vizitator olʎ
Reputație: 0

N-ai fost subtil "pentru mine"! ;) Eu inteleg cu usurinta subtilitatile insa aici nu a fost cazul de asa ceva. In fine, poti sa-i spui cum vrei - prea putin mai conteaza acum! ;)

 

 

 

La Bucuresti ajung foarte des (datorita jobului) insa nu mereu raman si peste noapte. Voi face in asa fel incat sa raman macar 2,3 zile (poate asa readuc la viata topicul deschis acum ~5 ani) insa la momentul asta nu ma pot pronunta cu exactitate si cand se va intampla asta. Cert este ca am in plan si aceasta "vizita" la Bucuresti iar cand va fi cazul, voi anunta/posta din timp.

 

 

 

Asa sa faci. Poate ma anunti si pe mine, in cazul in care nu sunt atent pe topic, din cine ce stie motive

 

Acum ca sa-ti raspund la PS...

Consider ca ceea ce sustii tu este strict parerea ta (pe care tind sa cred ca ti-ai format-o prin prisma unor experiente mai mult sau mai putin placute pe care le-ai trait - si nu doar asa din "auzite") iar eu nu te pot contrazice si nici nu doresc acest lucru! 

 

 

Atunci cum iti explici faptul ca pana acum, cel putin pe mine, nu m-a refuzat niciuna la care am incercat sa ajung, cu toate ca...sunt urat, am pwla mica si am inceput sa si chelesc prin parti ? Asta nu iti arata ca fetele vor cantitate, nu calitate ? Eu de aici am tras concluzia, deci...din experienta  :laugh2

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Asa sa faci. Poate ma anunti si pe mine, in cazul in care nu sunt atent pe topic, din cine ce stie motive

 

 

 

Atunci cum iti explici faptul ca pana acum, cel putin pe mine, nu m-a refuzat niciuna la care am incercat sa ajung, cu toate ca...sunt urat, am pwla mica si am inceput sa si chelesc prin parti ? Asta nu iti arata ca fetele vor cantitate, nu calitate ? Eu de aici am tras concluzia, deci...din experienta  :laugh2

daca dai banutu' esti tatucu' lor

Link spre comentariu

Experienta mea cu un cuplu


 


Dimineata – o dimineata inorata, friguroasa... intr-un cuvant anosta. M-am trezit intoarsa si fara prea mult chef de viata - asa ca primul gand (ca in fiecare dimineata de altfel) a fost sa-mi fac bineinteles cafeaua, in speranta ca poate intre timp o sa-mi imbunatatesc subit si starea de spirit.


Bineinteles ca urmatoarea miscare a fost sa deschid laptopul si implicit forumul. M-am plimbat de pe un topic pe altul pret de aproximativ 60 de minute, timp in care mi-am terminat “norma” de tigari pentru dimineata, cafeaua se racise iar eu eram cu ~ 50% mai putin intoarsa decat atunci cand ma trezisem. Hmm... nu e bine! (imi spun) – sper doar sa se intample ceva memorbil astazi. Ei bine, “minunea” nu a intarziat sa apara si asa se face ca la scurt timp imi suna telefonul. Ma uit lung la telefon – nu cunosteam numarul. Raspund... si pe masura ce ascultam, de la o secunda la alta, tonusul meu incepea sa dea semne de viata. :)


Apelul venea (ATENTIE) din partea unui cuplu. Ce ar fi putut fi mai “antrenant” pentru acea zi decat o intrevedere cu un el si o ea. Practic, ceea ce ma incanta pe mine era EA. De ce? Pentru ca o latura “ascunsa” a mea este aceea ca sunt bisexuala (convinsa) si trebuie sa recunosc faptul ca imi era chiar dor de asa ceva! Ba chiar apelul fusese initiat de insasi ea – ceea ce mi-a inspirat o oarecare “incredere” (ca sa zic asa) si mai mult decat atat, vocea care-mi vorbea la capatul celalalt al liniei, era una chiar sexy! :D


Practic, cei doi (pentru ca si el era omniprezent la mica discutie telefonica – aprobator, langa ea) isi doreau o experienta inedita alaturi de o fata, care sa trezeasca (indeosebi in ea) “trairi nemaitraite”, ambii fiind curiosi si totodata deschisi spre aceasta experienta si dorind ca la final, sa ramana cu un gust placut si, de ce nu, sa fie poate un inceput/start catre alte experiente noi, aducatoare de “condiment” in relatia de cuplu pe care o aveau.


Pentru mine suna destul de promitator ceea ce imi era dat urechilor sa auda. :)


Am stabilit, de comun acord, “datele problemei” si a ramas sa ne intalnim, at my place, la ora 15:00. Deja ma gandeam la fel si fel de “scenarii”... mintea mea “zburda” nastrusnica in toate directiile si speram din tot sufletul sa se produca acel “click” intre noi (pentru ca altfel nu ar fi mers – si eram constienti toti trei de acest lucru).


Buuun :D Timpul a trecut destul de repede si cat ai clipi s-a facut ora 14:50. Eu, bineinteles ca eram pregatita si asteptam cu sufletul la gura sa ii cunosc pe cei doi. Sa-i numim ipotetic Geanina si Marius ( ca sa fie mai usor pentru naratiune).


La ora 14:58 suna interfonul. Deschid repede si in timp ce asteptam ca ei sa urce, simteam cum imi creste pulsul si inima mai-mai sa-mi sparga pieptul la felul cum batea. Aveam emotii, la naiba! :)) Nu dureaza mult si apar la usa. Deschid usa increzatoare siiiiii? DA – s-a produs “click-ul”! Asa, la prima vedere! Geanina – o tipa inalta (~ 1,75), par brunet (lung pana la talie), ochi verzi, corp bine proportionat si o fizionomie a fetei de femeie calda si blanda. Marius – si el un tip inalt, mai inalt decat ea si putin mai inalt si decat mine fara tocuri ( undeva la ~ 1,83), constructie atletica, par saten, ochi caprui si un zambet de iti lua ochii. :) Ea 32 de ani, el 35.


Am facut cunostinta joviali si entuziasti si apoi i-am invitat in sufragerie sa ne cunoastem putin mai bine la un “pahar de vorba” si unul de suc. :) Am inceput prin a ne cunoaste putin, atat cat sa ne acomodam mai bine (eu cu ei si ei cu mine :) ), am vorbit pe diverse teme, ne-am amuzat de diferite situatii si apoi am discutat mai in amanunt ce si-ar dori si care le sunt asteptarile in ceea ce ma priveste. Am gasit numitorul comun, chimie era, dorinta era asa ca am mers pe rand la baie, ca mai apoi sa avem ca destinatie finala si totodata “spatiu de joaca”, bineinteles dormitorul. :D


Ei si acum incepe partea interesanta (pentru mine cel putin :D – nu stiu daca si pentru voi :P ) !


Am intrat asadar in dormitor. Eu si Geanina ne-am apropiat timid una de cealalta. Stateam in genunchi in pat, fata in fata si ne priveam discret una pe cealalta in timp ce ne mangaiam pofticios liniile corpului. Ravneam una la cealalta, asa ca inevitabil ne-am apropiat si mai mult iar buzele noastre au luat in sfarsit contact... Ne-am sarutat tandru si totodata pasional, timp in care ne-am intins in pat. Ne-am contopit practic una cu cealalta! I-am sarutat gatul, sanii, abdomenul... apoi am inceput un oral calm, pe alocuri apasat, timp in care Marius o saruta adanc si ii mangaia delicat sanii. Nu a durat mult si “inevitabilul” s-a produs. I-am simtit toti fiorii si eliberarea! Emana acum un aer relaxat iar corpul ei se descatusase intrutotul.


Ce a urmat? Sarutari patimase in trei/in doi, atingeri neinterzise, o fuziune de trairi si dorinte, o succesiune de pozitii si cadre care au culminat intr-un 69 ce ne avea ca “protagoniste” tot pe noi doua (eu deasupra) si care a dus in cele din urma (fiind penetrata in acelasi timp pe la spate de catre Marius) la un orgasm exploziv, cum foarte rar mi se intampla sa am! Atmosfera si legatura care s-a creat intre noi trei, modul natural in care au decurs lucrurile si compatibilitatea care s-a produs, au condus catre o experienta mai mult decat placuta si cu siguranta de neuitat de ambele parti (atat pentru mine cat si pentru ei).


Ne-am adunat ulterior in bucatarie sa ne hidratam si sa fumam nelipsita “tigara de dupa”. :P Ne-am intins iara la povesti si povestiri (de parca ne-am fi cunoscut de o viata si nu ne mai venea sa ne despartim) si intr-un final, realist si constient, dar totodata nostalgic, ne-am luat la revedere – cu promisiunea (de ambele parti) ca ne vom mai revedea. :)


 


And that's how a sh*tty day at first, became a very special one in the end!


  • Like 19
Link spre comentariu
  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

 

Experienta mea cu un cuplu

Dimineata – o dimineata inorata, friguroasa... intr-un cuvant anosta. M-am trezit intoarsa si fara prea mult chef de viata - asa ca primul gand (ca in fiecare dimineata de altfel) a fost sa-mi fac bineinteles cafeaua, in speranta ca poate intre timp o sa-mi imbunatatesc subit si starea de spirit.

Bineinteles ca urmatoarea miscare a fost sa deschid laptopul si implicit forumul. M-am plimbat de pe un topic pe altul pret de aproximativ 60 de minute, timp in care mi-am terminat “norma” de tigari pentru dimineata, cafeaua se racise iar eu eram cu ~ 50% mai putin intoarsa decat atunci cand ma trezisem. Hmm... nu e bine! (imi spun) – sper doar sa se intample ceva memorbil astazi. Ei bine, “minunea” nu a intarziat sa apara si asa se face ca la scurt timp imi suna telefonul. Ma uit lung la telefon – nu cunosteam numarul. Raspund... si pe masura ce ascultam, de la o secunda la alta, tonusul meu incepea sa dea semne de viata. :)

Apelul venea (ATENTIE) din partea unui cuplu. Ce ar fi putut fi mai “antrenant” pentru acea zi decat o intrevedere cu un el si o ea. Practic, ceea ce ma incanta pe mine era EA. De ce? Pentru ca o latura “ascunsa” a mea este aceea ca sunt bisexuala (convinsa) si trebuie sa recunosc faptul ca imi era chiar dor de asa ceva! Ba chiar apelul fusese initiat de insasi ea – ceea ce mi-a inspirat o oarecare “incredere” (ca sa zic asa) si mai mult decat atat, vocea care-mi vorbea la capatul celalalt al liniei, era una chiar sexy! :D

Practic, cei doi (pentru ca si el era omniprezent la mica discutie telefonica – aprobator, langa ea) isi doreau o experienta inedita alaturi de o fata, care sa trezeasca (indeosebi in ea) “trairi nemaitraite”, ambii fiind curiosi si totodata deschisi spre aceasta experienta si dorind ca la final, sa ramana cu un gust placut si, de ce nu, sa fie poate un inceput/start catre alte experiente noi, aducatoare de “condiment” in relatia de cuplu pe care o aveau.

Pentru mine suna destul de promitator ceea ce imi era dat urechilor sa auda. :)

Am stabilit, de comun acord, “datele problemei” si a ramas sa ne intalnim, at my place, la ora 15:00. Deja ma gandeam la fel si fel de “scenarii”... mintea mea “zburda” nastrusnica in toate directiile si speram din tot sufletul sa se produca acel “click” intre noi (pentru ca altfel nu ar fi mers – si eram constienti toti trei de acest lucru).

Buuun :D Timpul a trecut destul de repede si cat ai clipi s-a facut ora 14:50. Eu, bineinteles ca eram pregatita si asteptam cu sufletul la gura sa ii cunosc pe cei doi. Sa-i numim ipotetic Geanina si Marius ( ca sa fie mai usor pentru naratiune).

La ora 14:58 suna interfonul. Deschid repede si in timp ce asteptam ca ei sa urce, simteam cum imi creste pulsul si inima mai-mai sa-mi sparga pieptul la felul cum batea. Aveam emotii, la naiba! :)) Nu dureaza mult si apar la usa. Deschid usa increzatoare siiiiii? DA – s-a produs “click-ul”! Asa, la prima vedere! Geanina – o tipa inalta (~ 1,75), par brunet (lung pana la talie), ochi verzi, corp bine proportionat si o fizionomie a fetei de femeie calda si blanda. Marius – si el un tip inalt, mai inalt decat ea si putin mai inalt si decat mine fara tocuri ( undeva la ~ 1,83), constructie atletica, par saten, ochi caprui si un zambet de iti lua ochii. :) Ea 32 de ani, el 35.

Am facut cunostinta joviali si entuziasti si apoi i-am invitat in sufragerie sa ne cunoastem putin mai bine la un “pahar de vorba” si unul de suc. :) Am inceput prin a ne cunoaste putin, atat cat sa ne acomodam mai bine (eu cu ei si ei cu mine :) ), am vorbit pe diverse teme, ne-am amuzat de diferite situatii si apoi am discutat mai in amanunt ce si-ar dori si care le sunt asteptarile in ceea ce ma priveste. Am gasit numitorul comun, chimie era, dorinta era asa ca am mers pe rand la baie, ca mai apoi sa avem ca destinatie finala si totodata “spatiu de joaca”, bineinteles dormitorul. :D

Ei si acum incepe partea interesanta (pentru mine cel putin :D – nu stiu daca si pentru voi :P ) !

Am intrat asadar in dormitor. Eu si Geanina ne-am apropiat timid una de cealalta. Stateam in genunchi in pat, fata in fata si ne priveam discret una pe cealalta in timp ce ne mangaiam pofticios liniile corpului. Ravneam una la cealalta, asa ca inevitabil ne-am apropiat si mai mult iar buzele noastre au luat in sfarsit contact... Ne-am sarutat tandru si totodata pasional, timp in care ne-am intins in pat. Ne-am contopit practic una cu cealalta! I-am sarutat gatul, sanii, abdomenul... apoi am inceput un oral calm, pe alocuri apasat, timp in care Marius o saruta adanc si ii mangaia delicat sanii. Nu a durat mult si “inevitabilul” s-a produs. I-am simtit toti fiorii si eliberarea! Emana acum un aer relaxat iar corpul ei se descatusase intrutotul.

Ce a urmat? Sarutari patimase in trei/in doi, atingeri neinterzise, o fuziune de trairi si dorinte, o succesiune de pozitii si cadre care au culminat intr-un 69 ce ne avea ca “protagoniste” tot pe noi doua (eu deasupra) si care a dus in cele din urma (fiind penetrata in acelasi timp pe la spate de catre Marius) la un orgasm exploziv, cum foarte rar mi se intampla sa am! Atmosfera si legatura care s-a creat intre noi trei, modul natural in care au decurs lucrurile si compatibilitatea care s-a produs, au condus catre o experienta mai mult decat placuta si cu siguranta de neuitat de ambele parti (atat pentru mine cat si pentru ei).

Ne-am adunat ulterior in bucatarie sa ne hidratam si sa fumam nelipsita “tigara de dupa”. :P Ne-am intins iara la povesti si povestiri (de parca ne-am fi cunoscut de o viata si nu ne mai venea sa ne despartim) si intr-un final, realist si constient, dar totodata nostalgic, ne-am luat la revedere – cu promisiunea (de ambele parti) ca ne vom mai revedea. :)

 

And that's how a sh*tty day at first, became a very special one in the end!

Foarte frumos. De asta este frumoasa viata, cand sunt zile in care nu se intrevede nimic la orizon, esti plictisit nu ai chef de nimic, nu ai programat ceva pe ziua respectiva si hop dintr-o data ti da sa traiesti un asemenea moment de neuitat. Foarte fain!
Link spre comentariu

noroc de topicul asta ca am aflat cine e pisadera... 

 

 

deci la Galati nu mai prestezi in concluzie... ?! 

 

La Galati nu - nu mai prestez! Am scris intr-o postare, acum ceva timp, ca nu voi deschide topic pe Galati insa daca este vorba despre o persoana pe care o cunosc si ramane cazata in Galati, pot face o "deplasare" dar asta doar daca sunt in Galati si doar daca pot si imi permite timpul.

Am mai spus si repet - pentru astfel de intrebari exista mesageria privata (iar culoarea pe care o ai iti permite accesul la aceasta). Daca mi-ai fi dat PM si nu ti-as fi raspuns, atunci da - sa zicem ca s-ar fi justificat cumva "interventia" ta publica... dar in conditiile date, mi se pare "useless" sa umplem paginile cu aceleasi intrebari (de cele mai multe ori) - mai ales ca deja am raspuns in postari anterioare la marea majoritate (a intrebarilor). Este nevoie doar de putin interes si rabdare pentru a-mi citit postarile... dar bag de seama ca unora le este mai la indemana sa apeleze la "lene" ... Ma rog...

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

La Galati nu - nu mai prestez! Am scris intr-o postare, acum ceva timp, ca nu voi deschide topic pe Galati insa daca este vorba despre o persoana pe care o cunosc si ramane cazata in Galati, pot face o "deplasare" dar asta doar daca sunt in Galati si doar daca pot si imi permite timpul.

Am mai spus si repet - pentru astfel de intrebari exista mesageria privata (iar culoarea pe care o ai iti permite accesul la aceasta). Daca mi-ai fi dat PM si nu ti-as fi raspuns, atunci da - sa zicem ca s-ar fi justificat cumva "interventia" ta publica... dar in conditiile date, mi se pare "useless" sa umplem paginile cu aceleasi intrebari (de cele mai multe ori) - mai ales ca deja am raspuns in postari anterioare la marea majoritate (a intrebarilor). Este nevoie doar de putin interes si rabdare pentru a-mi citit postarile... dar bag de seama ca unora le este mai la indemana sa apeleze la "lene" ... Ma rog...

Cand vii la Iasi?

Eu m-am lasat de alcool si de tigara, ma duc la sala dimineata si seara, mananc 200 g proteine zilnic, iau laptisor de matca cu ginseng, nu mai fac laba, vreau sa-ti provoc un orgasm exploziv cand ne vom intalni.

Link spre comentariu
  • Oras:in apa si pe uscat...
  • Oras:in apa si pe uscat...

La Galati nu - nu mai prestez! Am scris intr-o postare, acum ceva timp, ca nu voi deschide topic pe Galati insa daca este vorba despre o persoana pe care o cunosc si ramane cazata in Galati, pot face o "deplasare" dar asta doar daca sunt in Galati si doar daca pot si imi permite timpul.

Am mai spus si repet - pentru astfel de intrebari exista mesageria privata (iar culoarea pe care o ai iti permite accesul la aceasta). Daca mi-ai fi dat PM si nu ti-as fi raspuns, atunci da - sa zicem ca s-ar fi justificat cumva "interventia" ta publica... dar in conditiile date, mi se pare "useless" sa umplem paginile cu aceleasi intrebari (de cele mai multe ori) - mai ales ca deja am raspuns in postari anterioare la marea majoritate (a intrebarilor). Este nevoie doar de putin interes si rabdare pentru a-mi citit postarile... dar bag de seama ca unora le este mai la indemana sa apeleze la "lene" ... Ma rog...

 

Singurele postari kilometrice pe care le citesc sunt ale mele... insa in ultima perioada am scapat de acest calvar.

Pai tin minte ca de la niste discutii de pe PM m-am enervat si mi-am sters contul ultima oara. As vrea ca pe asta sa il mai tin o perioada sincer... desi deja m-am gandit la un "nume nou" :D 

 

 

Revenind la topic... te poti intalni in Galati... doar cu cei care sunt in vizita sau si cu "localnicii" ? Zii ca pot sa imi fac buletin de Braila...

  • Like 1
Link spre comentariu

Singurele postari kilometrice pe care le citesc sunt ale mele... insa in ultima perioada am scapat de acest calvar.

Pai tin minte ca de la niste discutii de pe PM m-am enervat si mi-am sters contul ultima oara. As vrea ca pe asta sa il mai tin o perioada sincer... desi deja m-am gandit la un "nume nou" :D

 

 

Revenind la topic... te poti intalni in Galati... doar cu cei care sunt in vizita sau si cu "localnicii" ? Zii ca pot sa imi fac buletin de Braila...

 

 

Imi pare rau ca am defectul de a scrie (poate) mai mult decat ar fi altii dispusi sa citeasca! "Csf? N-ai csf!" - defect profesional! Sa stii ca mi-ar fi si mie mai simplu sa trantesc cinci cuvinte intr-o propozitie si sa ma astept ca ceilalti sa priceapa intocmai ce am vrut eu sa spun... DAR ce sa vezi? Prefer sa explic cat mai pe inteles (de aici si multele parateze, ghilimele si linitiute prin care eu "traduc" sau argumentez sau explic ceea ce vreau sa spun) tocmai ca sa fiu inteleasa intrutotul si sa nu mai fie nevoie sa revin cu alte explicatii suplimentare... in fine... Topicul asta avea cu totul alt rol dar.......... in loc sa scriu recenzii pe el, trebuie sa dau explicatii care din punctul meu de vedere nu isi au rostul (cu atat mai putin aici)!

Deschideti topic pe Galati, la Discutii Generale si intrebati-ma (pentru ca nu esti singurul care este "curios" in legatura cu acest aspect) de ce nu vreau sa mai activez in Galati... si va raspund la fiecare in parte! - asta daca tot vi se pare un subiect atat de "controversat". Pana la urma este (sau ar trebui sa fie) strict decizia mea unde/cand/cum/cat/in ce conditii aleg sa imi desfasor "activitatea" si cum aleg sa-mi protejez viata personala. 

Daca tot s-a schimbat rolul acestui topic, bag de seama ca este cazul sa repet a N oara faptul ca activitatea mea de zi cu zi nu are nici o legatura cu "intalnirile". "Treaba" asta o fac ocazional - in functie de cum imi permite timpul si bineinteles de dispozitia pe care o am (nu imi place sa fac lucrurile doar de dragul de a le face - am mai spus si asta, nu? Am mai spus! Nu-i bai...) Mi s-a intamplat sa merg in diverse institutii (ale statului sau private) si sa intalnesc acolo oameni pe care i-am cunoscut acum cativa ani in urma cand activam la Galati. Sincer, chiar as vrea sa evit lucrurile astea. Pana la urma este orasul in care m-am nascut si in care am crescut si nu se stie ce va fi peste un an, doi, zece - in ce directie va merge viata mea... asa ca, asa cum spune si vorba aia: "Paza buna trece primejdia rea!" sau "Mai bine previi decat sa tratezi!"

 

Tu afirmi ca ti-ai sters contul vechi din cauza unui schimb de PM-uri cu mine. Stii si tu ca nu am avut decat un singur subiect de discutie in acel schimb de mesaje private; si anume "daca ne intalnim sau nu"... Eu ti-am spus ca o sa ma gandesc - adica nu ti-am dat un raspuns clar (da sau nu) si probabil aici (recunosc) este vina mea! Daca ti-as fi spus de atunci da sau nu, poate ca nu s-ar mai fi ajuns la "mascarada" asta publica.Eu nu am o problema sa discut public pentru ca nu am nimic de ascuns, dar de ce pe topicul asta?!...

 

Daca tu vrei sa iti faci alte conturi, este strict decizia si alegerea ta - nu ma deranjeaza si nici nu ma afecteaza cu nimic! Ceea ce pot sa iti spun acum cu sinceritate si exactitate este faptul ca noi doi nu ne vom mai intalni vreodata. Indiferent de ce localitate/judet ai tu pe buletin sau in ce localitate/judet voi fi eu. Am luat aceasta decizie pentru ca dai dovada de un comportament imatur! Poti alege dintr-atatea fete care sunt in zona si nu cred ca e cazul sa ne "copilarim" sau sa ne pierdem timpul inutil! 

 

Daca vreun administrator considera ca s-a deviat de la scopul initial al acestui topic, il poate trece (si pe acesta) pe la "arhivate" pe acolo...... De obicei asa se intampla cand vrei sa aduci o plus valoare unui lucru - ti se da peste mana... dar nu-i bai... m-am obisnuit si m-am conformat! Traim in Romania... Mai bine ma uit si comentez gazonu' din curtea lu' vecinu' decat sa-mi tund balariile din propria curte! 

 

PS: Am facut ce-am facut si iar am scris o postare kilometrica! Gata, m-am decis - imi schimb stilul!

 

"Ke faketi bajetii? V-a plake d mn? Am vrut sa va salut si km atat." - Poate asa voi fi inteleasa mai usor!

 

Daca ai ajuns sa citesti pana aici, multumesc anticipat pentru timpul si rabdarea acordata!

  • Like 11
Link spre comentariu
  • Oras:in apa si pe uscat...
  • Oras:in apa si pe uscat...

Ceea ce pot sa iti spun acum cu sinceritate si exactitate este faptul ca noi doi nu ne vom mai intalni vreodata.

 

Daca ai ajuns sa citesti pana aici, multumesc anticipat pentru timpul si rabdarea acordata!

 

MI-ai rupt inima'n doua... 

 

Si da sa stii ca am facut un efort si am citit tot... ca un copil imatur ce sunt. 

 

 

 

 

da iesi fa in pula mea si lasa figurile da diva obosita ca aicea nu esti la galati cu fraieri ca alde catelu

 

mai pula aici vb oamenii mari, date-n sange... 

Link spre comentariu

 

 

Experienta mea cu un cuplu

Dimineata – o dimineata inorata, friguroasa... intr-un cuvant anosta. M-am trezit intoarsa si fara prea mult chef de viata - asa ca primul gand (ca in fiecare dimineata de altfel) a fost sa-mi fac bineinteles cafeaua, in speranta ca poate intre timp o sa-mi imbunatatesc subit si starea de spirit.

Bineinteles ca urmatoarea miscare a fost sa deschid laptopul si implicit forumul. M-am plimbat de pe un topic pe altul pret de aproximativ 60 de minute, timp in care mi-am terminat “norma†de tigari pentru dimineata, cafeaua se racise iar eu eram cu ~ 50% mai putin intoarsa decat atunci cand ma trezisem. Hmm... nu e bine! (imi spun) – sper doar sa se intample ceva memorbil astazi. Ei bine, “minunea†nu a intarziat sa apara si asa se face ca la scurt timp imi suna telefonul. Ma uit lung la telefon – nu cunosteam numarul. Raspund... si pe masura ce ascultam, de la o secunda la alta, tonusul meu incepea sa dea semne de viata. :)

Apelul venea (ATENTIE) din partea unui cuplu. Ce ar fi putut fi mai “antrenant†pentru acea zi decat o intrevedere cu un el si o ea. Practic, ceea ce ma incanta pe mine era EA. De ce? Pentru ca o latura “ascunsa†a mea este aceea ca sunt bisexuala (convinsa) si trebuie sa recunosc faptul ca imi era chiar dor de asa ceva! Ba chiar apelul fusese initiat de insasi ea – ceea ce mi-a inspirat o oarecare “incredere†(ca sa zic asa) si mai mult decat atat, vocea care-mi vorbea la capatul celalalt al liniei, era una chiar sexy! :D

Practic, cei doi (pentru ca si el era omniprezent la mica discutie telefonica – aprobator, langa ea) isi doreau o experienta inedita alaturi de o fata, care sa trezeasca (indeosebi in ea) “trairi nemaitraiteâ€, ambii fiind curiosi si totodata deschisi spre aceasta experienta si dorind ca la final, sa ramana cu un gust placut si, de ce nu, sa fie poate un inceput/start catre alte experiente noi, aducatoare de “condiment†in relatia de cuplu pe care o aveau.

Pentru mine suna destul de promitator ceea ce imi era dat urechilor sa auda. :)

Am stabilit, de comun acord, “datele problemei†si a ramas sa ne intalnim, at my place, la ora 15:00. Deja ma gandeam la fel si fel de “scenariiâ€... mintea mea “zburda†nastrusnica in toate directiile si speram din tot sufletul sa se produca acel “click†intre noi (pentru ca altfel nu ar fi mers – si eram constienti toti trei de acest lucru).

Buuun :D Timpul a trecut destul de repede si cat ai clipi s-a facut ora 14:50. Eu, bineinteles ca eram pregatita si asteptam cu sufletul la gura sa ii cunosc pe cei doi. Sa-i numim ipotetic Geanina si Marius ( ca sa fie mai usor pentru naratiune).

La ora 14:58 suna interfonul. Deschid repede si in timp ce asteptam ca ei sa urce, simteam cum imi creste pulsul si inima mai-mai sa-mi sparga pieptul la felul cum batea. Aveam emotii, la naiba! :)) Nu dureaza mult si apar la usa. Deschid usa increzatoare siiiiii? DA – s-a produs “click-ulâ€! Asa, la prima vedere! Geanina – o tipa inalta (~ 1,75), par brunet (lung pana la talie), ochi verzi, corp bine proportionat si o fizionomie a fetei de femeie calda si blanda. Marius – si el un tip inalt, mai inalt decat ea si putin mai inalt si decat mine fara tocuri ( undeva la ~ 1,83), constructie atletica, par saten, ochi caprui si un zambet de iti lua ochii. :) Ea 32 de ani, el 35.

Am facut cunostinta joviali si entuziasti si apoi i-am invitat in sufragerie sa ne cunoastem putin mai bine la un “pahar de vorba†si unul de suc. :) Am inceput prin a ne cunoaste putin, atat cat sa ne acomodam mai bine (eu cu ei si ei cu mine :) ), am vorbit pe diverse teme, ne-am amuzat de diferite situatii si apoi am discutat mai in amanunt ce si-ar dori si care le sunt asteptarile in ceea ce ma priveste. Am gasit numitorul comun, chimie era, dorinta era asa ca am mers pe rand la baie, ca mai apoi sa avem ca destinatie finala si totodata “spatiu de joacaâ€, bineinteles dormitorul. :D

Ei si acum incepe partea interesanta (pentru mine cel putin :D – nu stiu daca si pentru voi :P ) !

Am intrat asadar in dormitor. Eu si Geanina ne-am apropiat timid una de cealalta. Stateam in genunchi in pat, fata in fata si ne priveam discret una pe cealalta in timp ce ne mangaiam pofticios liniile corpului. Ravneam una la cealalta, asa ca inevitabil ne-am apropiat si mai mult iar buzele noastre au luat in sfarsit contact... Ne-am sarutat tandru si totodata pasional, timp in care ne-am intins in pat. Ne-am contopit practic una cu cealalta! I-am sarutat gatul, sanii, abdomenul... apoi am inceput un oral calm, pe alocuri apasat, timp in care Marius o saruta adanc si ii mangaia delicat sanii. Nu a durat mult si “inevitabilul†s-a produs. I-am simtit toti fiorii si eliberarea! Emana acum un aer relaxat iar corpul ei se descatusase intrutotul.

Ce a urmat? Sarutari patimase in trei/in doi, atingeri neinterzise, o fuziune de trairi si dorinte, o succesiune de pozitii si cadre care au culminat intr-un 69 ce ne avea ca “protagoniste†tot pe noi doua (eu deasupra) si care a dus in cele din urma (fiind penetrata in acelasi timp pe la spate de catre Marius) la un orgasm exploziv, cum foarte rar mi se intampla sa am! Atmosfera si legatura care s-a creat intre noi trei, modul natural in care au decurs lucrurile si compatibilitatea care s-a produs, au condus catre o experienta mai mult decat placuta si cu siguranta de neuitat de ambele parti (atat pentru mine cat si pentru ei).

Ne-am adunat ulterior in bucatarie sa ne hidratam si sa fumam nelipsita “tigara de dupaâ€. :P Ne-am intins iara la povesti si povestiri (de parca ne-am fi cunoscut de o viata si nu ne mai venea sa ne despartim) si intr-un final, realist si constient, dar totodata nostalgic, ne-am luat la revedere – cu promisiunea (de ambele parti) ca ne vom mai revedea. :)

 

And that's how a sh*tty day at first, became a very special one in the end!

Mi-ar place și mie într-un film din asta.ðŸ‘

Dacă tot îți place și cu fetele, dar nu ai găsit pe cineva cu care sa faci show? 😋

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...