Sari la conținut

Salon Ador Masaj 0737534950 0737492822 0737491573


adormassage

Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Salut

Desi am cont de mult nu am facut postari. Fac asta acum pentru ca mi se pare normal sa ajuti oameni care intra aici din aceasi cauza ca si mine. Si eu am folosit acest site ca sa ma informez.

E primul meu post...sper sa fie asa cum trebuie.

 

Salon proaspat deschis frumos amenajat cu bun gust din scurta discutie de la inceput am apreciat mentalitatea si alegerile facute de (receptionera? proprietara?) nu stiu ce rol are totusi am apreciat "gustul" ei la alegerea fetelor. Cred ca experienta limitata caracteristica unui start-up este deja depasita de nivelul de calitate ridicat si de mentalitatea si atitudinea fetelor concluzie are sanse bune sa se stabileasca drept unul dintre saloanele de top .

 

Trecut la fapte

Am ales o tipa bruneta inalta pe nume Ana

Aspect maseuza Ana : 9 - foarte frumoasa

Atitudine: 9.5 foarte ok atat in discutii cat si in timpul masajului

Masaj relaxare: 8 Acceptabil dar nu pentru asta merg la masaj erotic

Masaj erotic: 9.5 - 10

Tarifare:  am platit 200 de lei pentru o ora de masaj erotic fara batai in usa 

 

 

Modalitatea de contact : i-am contactat telefonic la unu din numerele pe care le promoveaza

Locatie: Zona Hala Traian Str. Vasile Lucaciu NR:114 

Nota: 9.5 -  putin ascunsa parerea mea

Igiena + Conditi Salon: 10 

Concluzie : Am sa mai vizitez salonul  sa cunosc si alte maseuze si sa vad daca evolueaza pozitiv deoarece m-am simtit bine. Din pacate numarul saloanelor despre care pot sa spun ca m-au facut sa ma simt bine este foarte redus asa ca un nou salon care promite este binevenit. 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: Telefon: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822
  • Oras:Bucuresti Str: Vasile Lucaciu Nr: 114 Sec:3
  • Telefon: Telefon: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822
  • Oras:Bucuresti Str: Vasile Lucaciu Nr: 114 Sec:3

 

Salut
Desi am cont de mult nu am facut postari. Fac asta acum pentru ca mi se pare normal sa ajuti oameni care intra aici din aceasi cauza ca si mine. Si eu am folosit acest site ca sa ma informez.
E primul meu post...sper sa fie asa cum trebuie.
 
Salon proaspat deschis frumos amenajat cu bun gust din scurta discutie de la inceput am apreciat mentalitatea si alegerile facute de (receptionera? proprietara?) nu stiu ce rol are totusi am apreciat "gustul" ei la alegerea fetelor. Cred ca experienta limitata caracteristica unui start-up este deja depasita de nivelul de calitate ridicat si de mentalitatea si atitudinea fetelor concluzie are sanse bune sa se stabileasca drept unul dintre saloanele de top .
 
Trecut la fapte
Am ales o tipa bruneta inalta pe nume Ana
Aspect maseuza Ana : 9 - foarte frumoasa
Atitudine: 9.5 foarte ok atat in discutii cat si in timpul masajului
Masaj relaxare: 8 Acceptabil dar nu pentru asta merg la masaj erotic
Masaj erotic: 9.5 - 10
Tarifare:  am platit 200 de lei pentru o ora de masaj erotic fara batai in usa 
 
 
Modalitatea de contact : i-am contactat telefonic la unu din numerele pe care le promoveaza
Locatie: Zona Hala Traian Str. Vasile Lucaciu NR:114 
Nota: 9.5 -  putin ascunsa parerea mea
Igiena + Conditi Salon: 10 
Concluzie : Am sa mai vizitez salonul  sa cunosc si alte maseuze si sa vad daca evolueaza pozitiv deoarece m-am simtit bine. Din pacate numarul saloanelor despre care pot sa spun ca m-au facut sa ma simt bine este foarte redus asa ca un nou salon care promite este binevenit. 

 

Multumim de recenzie  va asteptam cu mare drag sa reveniti   :gifs_ojos  :maninlove

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: Telefon: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822
  • Oras:Bucuresti Str: Vasile Lucaciu Nr: 114 Sec:3
  • Telefon: Telefon: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822
  • Oras:Bucuresti Str: Vasile Lucaciu Nr: 114 Sec:3

Pentru barbati ce stiu sa aprecieze calitatea si care se respecta


Fete sexi si dragutze va asteapta sa va ofere 60 minute de pasiune si extaz !!


Bucuresti zona Calea Calarasilor Str Vasile Lucaciu Nr: 114 :


Mai multe detalii la Tel: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822 - 0724.771.571


blogentry-304856-0-48733500-1569700777_thumb.jpg

blogentry-304856-0-42919500-1569545678_thumb.jpg
  • Like 5
Link spre comentariu

Am decis sa incerc si eu acest salon dupa ce am vazut ce recenzii pozitive a avut.

 

Am ales-o pe o fata foarte draguta si deschisa, Bella, care m-a cucerit cu vibe-ul ei pozitiv din prezentare.

 

Pe scurt:

Locatie: 10 - Foarte frumos amenajat locul, camera mare cu cabina de dus, pat mare.

Igiena: 10

Aspect Fata: 9 

Masaj relaxare: 7

Masaj erotic 9

Atitudine: 10+ 

 

In prezenta Bellei m-am simtit foarte bine. Este atenta si implicata, desi din masaj reiese clar ca este incepatoare, atitudinea ei fata de mine a fost de nota 11. Nu stiu cum sunteti voi restul, dar pentru mine este de departe cel mai important element in a face o seara minunata. Sunt curios sa vad cum se descurca si colegele ei.

 

TL;DR - Revin cu drag cand o sa am ocazia.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Salutare!

 

Impins de curiozitate si de o oarecare stare nasola cauzata de o mica raceala, am decis sambata noaptea sa fac in jurul orei 2am o vizita salonului si sa verific pe pielea mea ce se intampla pe aici. Fiind prima vizita, nu am plecat cu mari asteptari dar aveam sa fiu placut surprins pe parcursul vizitei. Programare telefonica, locatie in zona Hala Traian. 

 

Prima surpriza placuta a fost ca la prezentare au aparut 4 fete, exact asa cum mi s-a spus la telefon. Asta spre deosebire de alte locatii la care iti comunica telefonic ca au 3-4-10 d-soare si de fapt iti apare un singur balaur mutant, eventual cu 7 burti, in receptie intr-un final. Aici nu a fost cazul de balauri sau alte vietuitoare pentru ca toate fetele aratau bine si foarte bine. Dintre cele 4, conform standardelor mele, s-a remarcat din start si indubitabil Bella. Si Bella chiar e "bella" sau "guzel" sau "frumusica foc". 19 ani declarati, bruneta (nu gipsy), par mediu spre lung, ten masliniu, ochi superbi, 1.60 cm, slim, craci superbi, fund incantator, sani nr 2, o piele catifelata, fresh, naturala. Desenata pentru amatorii de slim, brunet, minion, tanar si toate in acelasi tablou. Camera etaj, dotata cu dus si aer conditionat, totul curat. Prosoape de asemenea curate. Singurul minus, dar de inteles, ceva racoare in camera, dar remediat rapid cu un jet lung de aer la 32 de grade.

 

Atitudinea ei este indreptata catre client, cat se poate de amabila, draguta, cauta sa se faca placuta si sa raspunda dorintelor clientului. Fara arfe ieftine specifice doamnelor si domnisoarelor din bransa. 

 

Actiunea in sine a debutat cu un masaj de relaxare soft, nu foarte lung si nu tocmai profesionist executat. Dar nici nu imi doream altceva. Pentru masaj adevarat suni un kinetoterapeut, nici macar nu trebuie neaparat sa fie femeie, ii inmanezi 50-100 de lei si te framanta pana ies gogosi din tine. Asa ca daca sunteti in cautare de masaje pentru tratarea sau ameliorarea spondilozei lombare, lombosciatica sau mai stiu eu ce alte afectiuni, incercati in alta parte.

La masajul erotic atingerile ei tandre cu si pe diverse parti ale corpului cresc tensiunea treptat pana ajungi sa simti ca explodezi. Personal am avut senzatia ca o sa fiu capabil de 7 descarcari consecutive in prezenta ei. Atenta in permanenta daca te simti ok, permisiva in limita bunului simt, simte stie si atrage atentia cand/daca incerci sa intreci masura. Un mare plus pentru faptul ca masajul erotic nu se rezuma la o banala laba, ci inseamna o multitudine de atingeri in diverse moduri. Desi se afla la inceput in ale masajului creeaza o atmosfera incitanta, este o prezenta extrem de placuta, vorbeste atat cat trebuie, stie sa mentina o conversatie sau sa iti ofere momente de relaxare totala daca simte ca asta e ceea ce iti doresti. Muzica de pe fundal, extrem de relaxanta, lumina difuza, calda, plus Bella bineinteles, mi s-au parut o combinatie foarte placuta. Nu am avut parte de 7 finalizari asa cum simteam la inceput ca as putea avea pentru ca din pacate ora are doar 60 de minute. Cu dus cu tot. Insa am avut parte de o finalizare exploziva pe care mi-as fi dorit sa o aman cat mai mult. Dar cu Bella e greu sa faci asta, e greu sa te abtii din a finaliza. Inainte de a finaliza am avut impresia ca jetul o sa fie capabil sa sparga una dintre cele 2 oglinzi atarnate de peretii camerei daca o sa il indrept pe "Antonio" catre ele. Din fericire nu a fost cazul pentru ca Bella s-a ocupat de lucrul asta si finalizarea a avut loc pe corpul ei gingas, inmiresmat cu un parfum discret dar absolut seducator. Un alt mare plus a fost ca nu m-a grabit la dus, ba dimpotriva, am mai zabovit cateva minutele in patul destul de generos ca dimensiuni la discutii despre una alta.

 

Probabil ca multi se intreaba daca exista si varianta unui "altfel de masaj" asa ca o sa va raspund prin a spune ca dupa parerea mea varianta asta e putin probabila. Manat de placere, in timpul masajului am intrebat daca in meniu exista si variante mai sofisticate, contra-cost dar raspunsul a fost ferm si fara alte interpretari. Dealtfel in receptie stau afisate vreo 3 placute pe care scrie ceva de genul "in acest salon contactul sexual este interzis". Inclusiv receptionera, o d-na amabila, trecuta de prima varsta a tinut sa imi specifice treaba asta. Poate pentru ca a fost prima vizita sau poate ca nu e posibil cu Bella. Nu stiu, desi mi-as fi dorit. Poate pe viitor, salonul fiind la inceput. Pe celelalte fete nu le-am testat, dar ea pe cat de draguta si mulata pe client este, impune prin bun simt o limita pe care eu nu am putut sa o trec. 

 

Notele:

 

Locatie:           9: vila vechiuta, dar perfect amenajata si accesorizata pentru masaj, curat 

Igiena fetei    10: impecabila

Aspect           10: pentru mine

GFE               aici e complicat sa dau o nota, nu accepta FK. Magaierile, atingerile sunt permise si au existat de ambele parti, dar cu limita cand e vorba de actiunile initiate de mine totusi. Joviala, amabila, caterincoasa cand trebuie, zambeste, rade, tace daca e nevoie si situatia o impune,te face sa te simti bine

Prestatie        9.5 pentru erotic (apreciez ca eroticul nu se rezuma la o laba ci isi pune in functiune celelalte parti ale corpului) 7.5 pentru relaxare

Halat              200 RON pentru o ora respectata

 

Concluzie:     200 RON bine investiti

Sfat:              Purtati-va frumos, apreciati-o, nu fiti badarani, o sa aveti parte de o ora incarcata de erotism, de o domnisoara extrem de senzuala, de finuta, delicata, deosebita prin atitudine, cu un fizic rar de intalnit in saloanele de masaj. Eu sper doar ca o sa ramana la fel 

 

 

Bafta!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: Telefon: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822
  • Oras:Bucuresti Str: Vasile Lucaciu Nr: 114 Sec:3
  • Telefon: Telefon: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822
  • Oras:Bucuresti Str: Vasile Lucaciu Nr: 114 Sec:3

  :maninlove   :inlovee
 

Ne bucuram ca v-a placut la noi si totodata va multumim pentru recenzie   :gifs_ojos

Am decis sa incerc si eu acest salon dupa ce am vazut ce recenzii pozitive a avut.

 

Am ales-o pe o fata foarte draguta si deschisa, Bella, care m-a cucerit cu vibe-ul ei pozitiv din prezentare.

 

Pe scurt:

Locatie: 10 - Foarte frumos amenajat locul, camera mare cu cabina de dus, pat mare.

Igiena: 10

Aspect Fata: 9 

Masaj relaxare: 7

Masaj erotic 9

Atitudine: 10+ 

 

In prezenta Bellei m-am simtit foarte bine. Este atenta si implicata, desi din masaj reiese clar ca este incepatoare, atitudinea ei fata de mine a fost de nota 11. Nu stiu cum sunteti voi restul, dar pentru mine este de departe cel mai important element in a face o seara minunata. Sunt curios sa vad cum se descurca si colegele ei.

 

TL;DR - Revin cu drag cand o sa am ocazia.

 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: Telefon: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822
  • Oras:Bucuresti Str: Vasile Lucaciu Nr: 114 Sec:3
  • Telefon: Telefon: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822
  • Oras:Bucuresti Str: Vasile Lucaciu Nr: 114 Sec:3

  :maninlove  Va multumim pentru recenzie   :gifs_ojos

 

Salutare!
 
Impins de curiozitate si de o oarecare stare nasola cauzata de o mica raceala, am decis sambata noaptea sa fac in jurul orei 2am o vizita salonului si sa verific pe pielea mea ce se intampla pe aici. Fiind prima vizita, nu am plecat cu mari asteptari dar aveam sa fiu placut surprins pe parcursul vizitei. Programare telefonica, locatie in zona Hala Traian. 
 
Prima surpriza placuta a fost ca la prezentare au aparut 4 fete, exact asa cum mi s-a spus la telefon. Asta spre deosebire de alte locatii la care iti comunica telefonic ca au 3-4-10 d-soare si de fapt iti apare un singur balaur mutant, eventual cu 7 burti, in receptie intr-un final. Aici nu a fost cazul de balauri sau alte vietuitoare pentru ca toate fetele aratau bine si foarte bine. Dintre cele 4, conform standardelor mele, s-a remarcat din start si indubitabil Bella. Si Bella chiar e "bella" sau "guzel" sau "frumusica foc". 19 ani declarati, bruneta (nu gipsy), par mediu spre lung, ten masliniu, ochi superbi, 1.60 cm, slim, craci superbi, fund incantator, sani nr 2, o piele catifelata, fresh, naturala. Desenata pentru amatorii de slim, brunet, minion, tanar si toate in acelasi tablou. Camera etaj, dotata cu dus si aer conditionat, totul curat. Prosoape de asemenea curate. Singurul minus, dar de inteles, ceva racoare in camera, dar remediat rapid cu un jet lung de aer la 32 de grade.
 
Atitudinea ei este indreptata catre client, cat se poate de amabila, draguta, cauta sa se faca placuta si sa raspunda dorintelor clientului. Fara arfe ieftine specifice doamnelor si domnisoarelor din bransa. 
 
Actiunea in sine a debutat cu un masaj de relaxare soft, nu foarte lung si nu tocmai profesionist executat. Dar nici nu imi doream altceva. Pentru masaj adevarat suni un kinetoterapeut, nici macar nu trebuie neaparat sa fie femeie, ii inmanezi 50-100 de lei si te framanta pana ies gogosi din tine. Asa ca daca sunteti in cautare de masaje pentru tratarea sau ameliorarea spondilozei lombare, lombosciatica sau mai stiu eu ce alte afectiuni, incercati in alta parte.
La masajul erotic atingerile ei tandre cu si pe diverse parti ale corpului cresc tensiunea treptat pana ajungi sa simti ca explodezi. Personal am avut senzatia ca o sa fiu capabil de 7 descarcari consecutive in prezenta ei. Atenta in permanenta daca te simti ok, permisiva in limita bunului simt, simte stie si atrage atentia cand/daca incerci sa intreci masura. Un mare plus pentru faptul ca masajul erotic nu se rezuma la o banala laba, ci inseamna o multitudine de atingeri in diverse moduri. Desi se afla la inceput in ale masajului creeaza o atmosfera incitanta, este o prezenta extrem de placuta, vorbeste atat cat trebuie, stie sa mentina o conversatie sau sa iti ofere momente de relaxare totala daca simte ca asta e ceea ce iti doresti. Muzica de pe fundal, extrem de relaxanta, lumina difuza, calda, plus Bella bineinteles, mi s-au parut o combinatie foarte placuta. Nu am avut parte de 7 finalizari asa cum simteam la inceput ca as putea avea pentru ca din pacate ora are doar 60 de minute. Cu dus cu tot. Insa am avut parte de o finalizare exploziva pe care mi-as fi dorit sa o aman cat mai mult. Dar cu Bella e greu sa faci asta, e greu sa te abtii din a finaliza. Inainte de a finaliza am avut impresia ca jetul o sa fie capabil sa sparga una dintre cele 2 oglinzi atarnate de peretii camerei daca o sa il indrept pe "Antonio" catre ele. Din fericire nu a fost cazul pentru ca Bella s-a ocupat de lucrul asta si finalizarea a avut loc pe corpul ei gingas, inmiresmat cu un parfum discret dar absolut seducator. Un alt mare plus a fost ca nu m-a grabit la dus, ba dimpotriva, am mai zabovit cateva minutele in patul destul de generos ca dimensiuni la discutii despre una alta.
 
Probabil ca multi se intreaba daca exista si varianta unui "altfel de masaj" asa ca o sa va raspund prin a spune ca dupa parerea mea varianta asta e putin probabila. Manat de placere, in timpul masajului am intrebat daca in meniu exista si variante mai sofisticate, contra-cost dar raspunsul a fost ferm si fara alte interpretari. Dealtfel in receptie stau afisate vreo 3 placute pe care scrie ceva de genul "in acest salon contactul sexual este interzis". Inclusiv receptionera, o d-na amabila, trecuta de prima varsta a tinut sa imi specifice treaba asta. Poate pentru ca a fost prima vizita sau poate ca nu e posibil cu Bella. Nu stiu, desi mi-as fi dorit. Poate pe viitor, salonul fiind la inceput. Pe celelalte fete nu le-am testat, dar ea pe cat de draguta si mulata pe client este, impune prin bun simt o limita pe care eu nu am putut sa o trec. 
 
Notele:
 
Locatie:           9: vila vechiuta, dar perfect amenajata si accesorizata pentru masaj, curat 
Igiena fetei    10: impecabila
Aspect           10: pentru mine
GFE               aici e complicat sa dau o nota, nu accepta FK. Magaierile, atingerile sunt permise si au existat de ambele parti, dar cu limita cand e vorba de actiunile initiate de mine totusi. Joviala, amabila, caterincoasa cand trebuie, zambeste, rade, tace daca e nevoie si situatia o impune,te face sa te simti bine
Prestatie        9.5 pentru erotic (apreciez ca eroticul nu se rezuma la o laba ci isi pune in functiune celelalte parti ale corpului) 7.5 pentru relaxare
Halat              200 RON pentru o ora respectata
 
Concluzie:     200 RON bine investiti
Sfat:              Purtati-va frumos, apreciati-o, nu fiti badarani, o sa aveti parte de o ora incarcata de erotism, de o domnisoara extrem de senzuala, de finuta, delicata, deosebita prin atitudine, cu un fizic rar de intalnit in saloanele de masaj. Eu sper doar ca o sa ramana la fel 
 
 
Bafta!

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Telefon: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822
  • Oras:Bucuresti Str: Vasile Lucaciu Nr: 114 Sec:3
  • Telefon: Telefon: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822
  • Oras:Bucuresti Str: Vasile Lucaciu Nr: 114 Sec:3

 

Pentru barbati ce stiu sa aprecieze calitatea si care se respecta

Fete sexi si dragutze va asteapta sa va ofere 60 minute de pasiune si extaz !!

Bucuresti zona Calea Calarasilor Str Vasile Lucaciu Nr: 114 :

Mai multe detalii la Tel: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822 - 0724.771.571

 

https://nolimithappyending.blogspot.com/

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am vizitat in aceasta seara salonul, alegand sa petrec o ora cu Bella, o fata nu doar foarte frumoasa cat si foarte inteligenta.

 

Pe scurt, cateva detalii:

Locatia: usor de gasit, cateva locuri de parcare pe strada. Extraordinar de curat, temperatura foarte buna, primire foarte calda. Am primit halat, prosop curat, papuci de unica folosinta. Totul impecabil. Nota: 10

 

Bella: foarte frumoasa, arata foarte bine la trup. Inca de la inceput, de la prezentare, mi-a atras atentia. Dupa dusul meu (si al ei) am descoperit ca este foarte sociabila, usor de vorbit cu ea, naturala. A facut astfel incat atmosfera sa fie perfecta pentru masaj.

Masajul de relaxare: nota 8. Cu siguranta data viitoare ii voi spune ca as prefera putin mai tare.

Masajul erotic: total opusul unui mesaj erotic mecanic. Bella stie sa te faca sa te simti foarte bine, incearca sa afle ce iti doresti si ce iti place. Erotismul este la casa lui, fiind permisiva in limita bunului simt si al conexiunii pe care o simte cu persoanele care vin la ea. Am simtit ca isi doreste foarte mult sa fie pe placul clientilor ei. Cu siguranta o voi mai vizita. Nota: 9,75 (stie de ce, nimic important)

Timp: 1h (putin peste cu tot cu 2 dusuri, nu am fost grabit absolut deloc dupa finalizare, ba chiar a specificat ca mai este timp)

Cost: 200 RON

 

Concluzie: un salon pe care il recomand, foarte curat, cu tot ce este necesar pentru a te relaxa. Cu siguranta, avand experienta doar cu Bella, locul in care voi mai reveni. Recomandarea mea este sa gaseasca o solutie mai buna pentru a se “prezenta”, adica un site decent. Cu siguranta vor descoperi ca se merita investitia. In rest, totul este cu mult peste alte optiuni.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: Telefon: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822
  • Oras:Bucuresti Str: Vasile Lucaciu Nr: 114 Sec:3
  • Telefon: Telefon: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822
  • Oras:Bucuresti Str: Vasile Lucaciu Nr: 114 Sec:3

Am vizitat in aceasta seara salonul, alegand sa petrec o ora cu Bella, o fata nu doar foarte frumoasa cat si foarte inteligenta.

 

Pe scurt, cateva detalii:

Locatia: usor de gasit, cateva locuri de parcare pe strada. Extraordinar de curat, temperatura foarte buna, primire foarte calda. Am primit halat, prosop curat, papuci de unica folosinta. Totul impecabil. Nota: 10

 

Bella: foarte frumoasa, arata foarte bine la trup. Inca de la inceput, de la prezentare, mi-a atras atentia. Dupa dusul meu (si al ei) am descoperit ca este foarte sociabila, usor de vorbit cu ea, naturala. A facut astfel incat atmosfera sa fie perfecta pentru masaj.

Masajul de relaxare: nota 8. Cu siguranta data viitoare ii voi spune ca as prefera putin mai tare.

Masajul erotic: total opusul unui mesaj erotic mecanic. Bella stie sa te faca sa te simti foarte bine, incearca sa afle ce iti doresti si ce iti place. Erotismul este la casa lui, fiind permisiva in limita bunului simt si al conexiunii pe care o simte cu persoanele care vin la ea. Am simtit ca isi doreste foarte mult sa fie pe placul clientilor ei. Cu siguranta o voi mai vizita. Nota: 9,75 (stie de ce, nimic important)

Timp: 1h (putin peste cu tot cu 2 dusuri, nu am fost grabit absolut deloc dupa finalizare, ba chiar a specificat ca mai este timp)

Cost: 200 RON

 

Concluzie: un salon pe care il recomand, foarte curat, cu tot ce este necesar pentru a te relaxa. Cu siguranta, avand experienta doar cu Bella, locul in care voi mai reveni. Recomandarea mea este sa gaseasca o solutie mai buna pentru a se “prezenta”, adica un site decent. Cu siguranta vor descoperi ca se merita investitia. In rest, totul este cu mult peste alte optiuni.

Multumim frumos pentru recezie si va asteptam cu mare drag sa reveniti  :hug1 

  • Like 1
Link spre comentariu

Titlul este fabulos, iar mare parte dintre recenzii foarte frumoase...

Ce am gasit eu acolo: locatie destul de dubioasa, dar dupa ce treci de portile mari ale curtii ai senzatia ca rasufli usurat departe de priviri indiscrete; ajungi intr-o curte unde nu te intampina nimeni si e destul de ciudat pentru un salon care emite asemenea pretentii plus ca nu e deloc evident ce usa trebuie sa alegi; interiorul desi renovat si aratand chiar bine nu te convinge ca ai ajuns la un solon profi; la prezentare 4 fete - 2 balene, inca o fata care parea venita de la spalat rufele si surpriza ultima parca desprinsa din alt film, miniona si frumoasa fiind exact ce mi-as fi dorit sa gasesc; am ales miniona (Eva) si am ajuns in camera unde dezamagirea a continuat printr-un masaj foarte slab prestat de o tipa plictisita si cu o lipsa de chef/ implicare maxima; la plecare am mai dat si nas in nas cu un client sau un respectabil domn din staff ceea ce este extrem de neplacut si contribuie si mai mult la lipsa de profesionalism a locatiei (mai adaug si ca oferta nu ti se detaliaza la venire). Poate ca altii au avut mai mult noroc...

In fine, locatia are potential daca se va lucra mai mult la imagine (site!) si foarte serios la customer management (haha) si echipa.

De revenit: NU!

De recomandat: NU!

Sper sa fie de folos.

  • Like 5
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Telefon: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822
  • Oras:Bucuresti Str: Vasile Lucaciu Nr: 114 Sec:3
  • Telefon: Telefon: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822
  • Oras:Bucuresti Str: Vasile Lucaciu Nr: 114 Sec:3
blogentry-304856-0-26370400-1573344328_thumb.jpg

 

Bucuresti Str Vasile Lucaciu Nr: 114 Mai multe detalii la Tel: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822 - 0724.771.571 OPEN 20-06


  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: Telefon: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822
  • Oras:Bucuresti Str: Vasile Lucaciu Nr: 114 Sec:3
  • Telefon: Telefon: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822
  • Oras:Bucuresti Str: Vasile Lucaciu Nr: 114 Sec:3

post-304856-0-13777400-1573418835_thumb.jpg Fete Reale indraznete jucause perverse te asteapta dornice sa te rasfete. Superbe si cu pofta de viata te asteapta cu drag sa simti adevarata excitare fara limite te vom face sa gemi de placere

intr-o atmosfera fierbinte

Vino sa ai parte de un masaj erotic exploziv.

Programari la : 0737.534.950 0737.491.573 0737.492.822

blogentry-304856-0-45621300-1573344437_thumb.jpg
post-304856-0-13777400-1573418835_thumb.jpg
post-304856-0-75589500-1573419082_thumb.jpg
 
post-304856-0-86700800-1573418924_thumb.jpg
post-304856-0-32292500-1573418870_thumb.jpg
post-304856-0-94121500-1573419104_thumb.jpg
post-304856-0-87404300-1573419052_thumb.jpg
post-304856-0-67101000-1573418997_thumb.jpg
post-304856-0-93995300-1573418948_thumb.jpg
post-304856-0-04066500-1573418890_thumb.jpg
post-304856-0-13777400-1573418835_thumb.jpg

 

 

Numai pentru domni pretentiosi, funduri obraznice, sani curiosi, cocktailul perfect pentru o ora de rasfat sublim numai pentru tine. Te-am facut curios?
 

 

post-304856-0-02900200-1573418977_thumb.jpg

post-304856-0-79759900-1573419124_thumb.jpg

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am revenit si eu la acest salon, ca de fiecare data, servicii, locatie, tratatie ireprosabile!

Am ales o pe Ana, tipa cu care intrasem si prims data cand am pasit in acest salon! O tipa inalta, satena, frumoasa foc, super atitudine etc etc.

Am fost servit cu o cola, am lasat banutii si am fost poftit in camera care avea si cabina de dus in ea!

A venit si mandra de la dus si am inceput treaba.

Un masaj de relaxare foarte frumos executat, unghiute pe spate, tot ce trebuie.

Masajul erotic a fost si el la acelasi nivel inalt ca si prima oara, body, folosit parti ale corpului, suflat in ureche etc etc.

Atitudine super okey, nu am fost grabit sau deranjat!

Am finalizat pe abdomenul ei, ne am sters cu servetele umede si uscate, am facut dusul de final si am fugit home.

Notele dupa cum urmeaza, nu mai punctez la locatie ca n are sens, am facut o in prima recenzie

 

Aspect fata : 9

Permisivitate : 9

Masaj relaxare : 9

Masaj erotic : 9.5

Atitudine : 10

 

Recomand si salonul si fata, mergeti cu incredere, mai au ceva fete dragute, vad data viitoare ce mai testez :D

 

Spor sa aveti :D

 

Ador keep it up!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: Telefon: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822
  • Oras:Bucuresti Str: Vasile Lucaciu Nr: 114 Sec:3
  • Telefon: Telefon: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822
  • Oras:Bucuresti Str: Vasile Lucaciu Nr: 114 Sec:3

post-304856-0-48941700-1574357640_thumb.jpg

post-304856-0-20757400-1574357652_thumb.jpg

post-304856-0-09799300-1574357674_thumb.jpg

post-304856-0-90909700-1574357663_thumb.jpg

post-304856-0-96080800-1574357682_thumb.jpg

post-304856-0-26622900-1574357693_thumb.jpg

post-304856-0-64727600-1574357704_thumb.jpg

post-304856-0-52000900-1574357731_thumb.jpg

post-304856-0-48755100-1574357764_thumb.jpg

post-304856-0-44172800-1574357780_thumb.jpg

post-304856-0-10996800-1574357800_thumb.jpg

post-304856-0-52962500-1574357823_thumb.jpg

post-304856-0-12821800-1574357836_thumb.jpg

post-304856-0-39202000-1574357845_thumb.jpg

post-304856-0-65091500-1574357889_thumb.jpg

post-304856-0-51216500-1574357866_thumb.jpg

post-304856-0-40982900-1574357752_thumb.jpg

 

 

Superbe poze. Daca ati pune si numele domnisoarelor in dreptul fiecareia, ar ajuta mult la programari. 

 

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Telefon: Telefon: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822
  • Oras:Bucuresti Str: Vasile Lucaciu Nr: 114 Sec:3
  • Telefon: Telefon: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822
  • Oras:Bucuresti Str: Vasile Lucaciu Nr: 114 Sec:3

Cine gustă în seara asta deliciosul masaj erotic?
Vrei sa te simti rasfatat? Sa simti atingeri calde si trupuri fierbinti lasandu-te purtat catre paradisul relaxari erotice.Daca iti doresti sa incerci ceva nou si plin de pasiune, te asteptam in locatia noastra. Fetele sunt pe gustul tuturor si va pot oferi o gama variata de masaje.

Detalii la Telefon: 0737.534.950 - 0737.491.573 – 0737.492.822 - OPEN 20-06

 
post-304856-0-09065500-1574358410_thumb.jpg
  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: Telefon: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822
  • Oras:Bucuresti Str: Vasile Lucaciu Nr: 114 Sec:3
  • Telefon: Telefon: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822
  • Oras:Bucuresti Str: Vasile Lucaciu Nr: 114 Sec:3

Bravooo!! Acum a mai ramas sa deschideti si voi mai devreme pentru cei care nu pot umbla noaptea....

Multumim de apreciere .... facem tot posibilu sa venim cu un program si pe timpul zilei :bow2 Tinem cont de toate cerintele voastre.

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...