Sari la conținut

Salon Ador Masaj 0737534950 0737492822 0737491573


adormassage

Postări Recomandate

  • Telefon: Telefon: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822
  • Oras:Bucuresti Str: Vasile Lucaciu Nr: 114 Sec:3
  • Telefon: Telefon: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822
  • Oras:Bucuresti Str: Vasile Lucaciu Nr: 114 Sec:3

Astazi este Simona sau Alice?

Buna 

ASTAZI DE LA ORA 14:00 

Delia Alice Giulia 

 

Astazi Simona este libera .

Link spre comentariu
  • Telefon: Telefon: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822
  • Oras:Bucuresti Str: Vasile Lucaciu Nr: 114 Sec:3
  • Telefon: Telefon: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822
  • Oras:Bucuresti Str: Vasile Lucaciu Nr: 114 Sec:3

Am revenit la Ador masaj...stiti ca v am spus ca vreau sa incerc cat mai multe fete de la acest salon...

 

Daca sapt trecuta am fost la Alice si apoi la Erika...astazi am ales o pe Simona....si bine am facut....

 

Simona e o fata cu niste picioare super ( era pe tocuri)..draguta foc la chip... e genul de femeie slim... creola, si cu un zambet fermecator....la fel ca si celelelalte fete....Simona e cu mult bun simt...nu m a grabit deloc....am stat fix o ora....sunt cu bun simt...nu mi place sa depasesc...

 

Simona e usor timida...sper sa fie mai vorbareata la urmatoarea intalnire :))))) mi a promis ...

 

Masajul erotic a fost super...mai ales cand ma masa cu sanii.... :))))

 

Mie imi plac femeile mai mature....dar cand am vazut o pe Simona...m a atras maxim tineretea ei...a zis parca ca are 23 de ani... bine..acuma sa nu credeti ca eu sunt vreun batran :)))))

 

Concluzia: recomand acest salon....mai ales cele 3 fete pe care le am vizitat pana acum....Alice, Erika si Simona...exact in ordinea in care le am vizitat...

 

Ce mai imi place la acest salon...e curatenia si faptul ca au aer conditionat in camera...2 bile albe aici...

 

Masajul m a costat 100 de lei ora...am beneficiat de oferta pana n ora 18:00... iarasi o bila alba si aici... am inteles ca va disparea aceasta oferta.de 100 de lei ora..pacat..mare pacat... :(

Buna multumim de vizita si de recenzie  :masaje  :gifs_ojos  :maninlove  :masaje

Link spre comentariu
  • Telefon: Telefon: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822
  • Oras:Bucuresti Str: Vasile Lucaciu Nr: 114 Sec:3
  • Telefon: Telefon: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822
  • Oras:Bucuresti Str: Vasile Lucaciu Nr: 114 Sec:3

Astăzi doar Alice

Link spre comentariu
  • Telefon: Telefon: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822
  • Oras:Bucuresti Str: Vasile Lucaciu Nr: 114 Sec:3
  • Telefon: Telefon: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822
  • Oras:Bucuresti Str: Vasile Lucaciu Nr: 114 Sec:3

Buna Ador, știți cumva cine o sa fie mâine de la 14?

Buna 

Fetele care au fost pe zi cand sa putut au facut un efort , lucrand si seara etc.

Inca nu putem spune ce fete vor fi maine pe zi .

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: Telefon: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822
  • Oras:Bucuresti Str: Vasile Lucaciu Nr: 114 Sec:3
  • Telefon: Telefon: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822
  • Oras:Bucuresti Str: Vasile Lucaciu Nr: 114 Sec:3

Am fost din nou la Alice, cred ca pentru a 4 a sau a 5 a oara, rămâne preferata mea, știe cum sa te facă sa pleci mulțumit și relaxat.

:masaje  :masaje  :masaje

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: Telefon: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822
  • Oras:Bucuresti Str: Vasile Lucaciu Nr: 114 Sec:3
  • Telefon: Telefon: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822
  • Oras:Bucuresti Str: Vasile Lucaciu Nr: 114 Sec:3

Am vizitat o aseara pe Simona....super domnisoara...un corp deosebit de frumos...draguta la fata...masaj minunat. Locatia, o vila cu niste interioare noi, curate, deosebite.

Voi reveni cu siguranta.

Buna @norbert1976us ne bucuram de vizita dumneavostra si va multumim frumos  :masaje  :gifs_ojos  :maninlove  :2qm40hg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Vartescoiu
  • Oras:Vartescoiu

Bună și bunătăți sa va dea norocul.

Încercasem demult sa ajung la Ador și pana la urma am reușit. Programare prin whatsapp, dialog elegant stabilit condițiile, durata, servicii și cadoul pentru masaj.

În total o experiență care se merită trăită și repetată.

Pe scurt narațiunea.

Locația aproape de Hala Traian, accesibil, loc de parcare. La interior am găsit cel mai curat salon în care am întrat cândva. Totul curat, aranjat, prosoapele și lenjeria miroseau a îngrijit. Nota 10 fără retineri.

Am fost servit cu o apa rece din partea casei, un plus și aici.

Mi-au fost prezentate 3 fete, frumoase și apetisante. Norocul a ales-o pe Mirela, care cred ca era și receptionera.

Mirela acum. O fata frumușică, mignona, bruneta, toată un zâmbet și timidă - sa fie charmul maxim. Am zâmbit când ma uitam la mine ditamai ursul, iar ea o dulcetica ce o țineam în palme.

Făcut dusul de rigoare și trecut la masaj. Aici a început magia. Cel mai bun masaj de relaxare și erotic pe care l-am avut Best ever. Știe Mirela sa își folosească mâinile, degetele și mai ales unghiile într-o mare artă.

Masajul erotic făcut cu sânii, super atingeri și mângâieri. Finalizat exploziv, amestecat stelele și adus pe planeta Venus. NOTA 10.

Permisivitate pe durata masajului, totul cu bunul simt și sa nu rănesc micuța lady. Mângâieri, atingeri, toate cu atenție și eros.

Cadoul 150 lei. Se merită

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am revenit si eu la ador, aceeasi experienta superba ca si pana acuma, de data aceasta am ales sa intru intr un masaj la dublu cu alice si erika si nu am regretat :D

 

Am fost servit cu o cola din partea casei, am fumat o tigara timp in care am vazut si fetele, am zis de data aceasta sa incerc si masajul la 4 maini, avand in vedere ca pe cele 2 nu le incercasem pana acum :D

 

Am fugit sus in camera unde am primit prosop curat, papucei, camera cu aer conditionat, curata, parfumata, am facut un dus si am asteptat cumintel pe pat sa apara domnisoarele.

Masajul de relaxare foarte frumos executat, erika imi facea masaj la picioare, alice cu sanii pe spate, cu soapte in ureche, limbi pe la ureche, unghiute pe spate, dupa a trecut erika la masat foarte bine spatele, timp in care alice a avut grija de bucutele mele si oute :p a urmat un moment in care pe stanga si pe dreapta primeam in acelasi timp limbute pe la ureche, simteam 2 perechi de sani pe mine in acelasi timp, super super tare :D

 

Eroticul a inceput la fel de misto, ma jucam cu sanii erikai, alice imi facea body ul, schimbam si ma jucam cu pasarica proaspat epilata a lui alice si erika imi imi facea un tits fuck de toata frumusetea,a urmat o labuta misto favuta de alice in timp ce erika imi pupa tot corpul si imi baga tatele peste fata sa ma simt bine :D am dorit sa ma ridic in picioare si sa finalizez glorios pe sanii amandurora :D

 

A fost o experienta misto, recomand fetele pentru cei care au curiozitatea mea de duo massage :D am sa revin oricum sa mai testez si ultima fata cu care nu am intrat pana acum :D

 

 

Locatie 10

Igiena fete 10

Aspect fete : cu forme, super prietenoase si permisive, overall nota 8 pentru ele, as fi preferat mai skinny, dar nu m am uitat la asta, am vrut neaparat un masaj la dublu

Masaj de relaxare : 9

Erotic : 9.5

Gfe 9

Permisivitate 9

 

Zi buna sa aveti, recomand!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: Telefon: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822
  • Oras:Bucuresti Str: Vasile Lucaciu Nr: 114 Sec:3
  • Telefon: Telefon: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822
  • Oras:Bucuresti Str: Vasile Lucaciu Nr: 114 Sec:3

Bună și bunătăți sa va dea norocul.

Încercasem demult sa ajung la Ador și pana la urma am reușit. Programare prin whatsapp, dialog elegant stabilit condițiile, durata, servicii și cadoul pentru masaj.

În total o experiență care se merită trăită și repetată.

Pe scurt narațiunea.

Locația aproape de Hala Traian, accesibil, loc de parcare. La interior am găsit cel mai curat salon în care am întrat cândva. Totul curat, aranjat, prosoapele și lenjeria miroseau a îngrijit. Nota 10 fără retineri.

Am fost servit cu o apa rece din partea casei, un plus și aici.

Mi-au fost prezentate 3 fete, frumoase și apetisante. Norocul a ales-o pe Mirela, care cred ca era și receptionera.

Mirela acum. O fata frumușică, mignona, bruneta, toată un zâmbet și timidă - sa fie charmul maxim. Am zâmbit când ma uitam la mine ditamai ursul, iar ea o dulcetica ce o țineam în palme.

Făcut dusul de rigoare și trecut la masaj. Aici a început magia. Cel mai bun masaj de relaxare și erotic pe care l-am avut Best ever. Știe Mirela sa își folosească mâinile, degetele și mai ales unghiile într-o mare artă.

Masajul erotic făcut cu sânii, super atingeri și mângâieri. Finalizat exploziv, amestecat stelele și adus pe planeta Venus. NOTA 10.

Permisivitate pe durata masajului, totul cu bunul simt și sa nu rănesc micuța lady. Mângâieri, atingeri, toate cu atenție și eros.

Cadoul 150 lei. Se merită

Buna @sievert25 multumim de vizita si de recenzie :masaje  :gifs_ojos  :maninlove  :gifs_ojos  :masaje

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Telefon: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822
  • Oras:Bucuresti Str: Vasile Lucaciu Nr: 114 Sec:3
  • Telefon: Telefon: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822
  • Oras:Bucuresti Str: Vasile Lucaciu Nr: 114 Sec:3

Am revenit si eu la ador, aceeasi experienta superba ca si pana acuma, de data aceasta am ales sa intru intr un masaj la dublu cu alice si erika si nu am regretat :D

 

Am fost servit cu o cola din partea casei, am fumat o tigara timp in care am vazut si fetele, am zis de data aceasta sa incerc si masajul la 4 maini, avand in vedere ca pe cele 2 nu le incercasem pana acum :D

 

Am fugit sus in camera unde am primit prosop curat, papucei, camera cu aer conditionat, curata, parfumata, am facut un dus si am asteptat cumintel pe pat sa apara domnisoarele.

Masajul de relaxare foarte frumos executat, erika imi facea masaj la picioare, alice cu sanii pe spate, cu soapte in ureche, limbi pe la ureche, unghiute pe spate, dupa a trecut erika la masat foarte bine spatele, timp in care alice a avut grija de bucutele mele si oute :P a urmat un moment in care pe stanga si pe dreapta primeam in acelasi timp limbute pe la ureche, simteam 2 perechi de sani pe mine in acelasi timp, super super tare :D

 

Eroticul a inceput la fel de misto, ma jucam cu sanii erikai, alice imi facea body ul, schimbam si ma jucam cu pasarica proaspat epilata a lui alice si erika imi imi facea un tits fuck de toata frumusetea,a urmat o labuta misto favuta de alice in timp ce erika imi pupa tot corpul si imi baga tatele peste fata sa ma simt bine :D am dorit sa ma ridic in picioare si sa finalizez glorios pe sanii amandurora :D

 

A fost o experienta misto, recomand fetele pentru cei care au curiozitatea mea de duo massage :D am sa revin oricum sa mai testez si ultima fata cu care nu am intrat pana acum :D

 

 

Locatie 10

Igiena fete 10

Aspect fete : cu forme, super prietenoase si permisive, overall nota 8 pentru ele, as fi preferat mai skinny, dar nu m am uitat la asta, am vrut neaparat un masaj la dublu

Masaj de relaxare : 9

Erotic : 9.5

Gfe 9

Permisivitate 9

 

Zi buna sa aveti, recomand!

Multumim  :masaje  :masaje  :masaje  :gifs_ojos

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator supaplex
Reputație: 0

Citind pe aici de Giulia cum ca ar fi o blonda frumoasa, i-am facut mai devreme o vizita si vreau sa confirm: e intr-adevar foarte frumoasa, atat la corp (nu e skinny, e bine facuta, asa cum cred eu ca trebuie sa fie o femeie) dar mai ales la fata. Masajul de relaxare a fost bunicel, dar cel erotic a fost de senzatie. Are niste sani mari si frumosi, o placere sa ii simti pe tine iar cand ti-i duce la gura in timp ce te priveste sexy cu fata aia frumoasa... in fine, mie mi s-a parut super ok si o sa revin la ea cu siguranta. 

Link spre comentariu
  • Telefon: Telefon: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822
  • Oras:Bucuresti Str: Vasile Lucaciu Nr: 114 Sec:3
  • Telefon: Telefon: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822
  • Oras:Bucuresti Str: Vasile Lucaciu Nr: 114 Sec:3

Citind pe aici de Giulia cum ca ar fi o blonda frumoasa, i-am facut mai devreme o vizita si vreau sa confirm: e intr-adevar foarte frumoasa, atat la corp (nu e skinny, e bine facuta, asa cum cred eu ca trebuie sa fie o femeie) dar mai ales la fata. Masajul de relaxare a fost bunicel, dar cel erotic a fost de senzatie. Are niste sani mari si frumosi, o placere sa ii simti pe tine iar cand ti-i duce la gura in timp ce te priveste sexy cu fata aia frumoasa... in fine, mie mi s-a parut super ok si o sa revin la ea cu siguranta. 

Buna @supaplex Multumim de vizita  :gifs_ojos  va reasteptam cu mare drag  :masaje  :gifs_ojos  :maninlove  :masaje

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Vizitat în seara aceasta, acelasi loc cald, primitor, curat. Am fost plăcut surprins sa vad domnișoare noi. Intrat cu Simona, foarte bună alegere, optat pt cel de 200 RON.

Un masaj de relaxare cum rar am văzut, Simona stie ce face, se vede ca are experienta, un masaj de nota 11 plus.

Masaj erotic lasciv, plăcut, fantastic. 10

Plecat fericit, ma voi întoarce. Mulțumesc Simona!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: Telefon: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822
  • Oras:Bucuresti Str: Vasile Lucaciu Nr: 114 Sec:3
  • Telefon: Telefon: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822
  • Oras:Bucuresti Str: Vasile Lucaciu Nr: 114 Sec:3

Vizitat în seara aceasta, acelasi loc cald, primitor, curat. Am fost plăcut surprins sa vad domnișoare noi. Intrat cu Simona, foarte bună alegere, optat pt cel de 200 RON.

Un masaj de relaxare cum rar am văzut, Simona stie ce face, se vede ca are experienta, un masaj de nota 11 plus.

Masaj erotic lasciv, plăcut, fantastic. 10

Plecat fericit, ma voi întoarce. Mulțumesc Simona!

Multumim de vizita  :gifs_ojos  :masaje  :gifs_ojos 

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Telefon: Telefon: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822
  • Oras:Bucuresti Str: Vasile Lucaciu Nr: 114 Sec:3
  • Telefon: Telefon: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822
  • Oras:Bucuresti Str: Vasile Lucaciu Nr: 114 Sec:3

Bună Ador, ce fete sunt astăzi la salon de la 18?

Buna Gabriel scuze ca nu am răspuns imediat: Delia Erika Ina Mirela Simona
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...