Sari la conținut

Salon Ador Masaj 0737534950 0737492822 0737491573


adormassage

Postări Recomandate

  • Oras:Ora exactă
  • Oras:Ora exactă

Ma amuza maxim comentariile la anumiți confrați numai profesori de limba română numai sfinți și oameni corecți aici mai terminati fraților cu astea . Va trăiți viața in virgula și punct? dar lingeți toate bicicletele ,sariti sa judecați, luați măsuri Altul nici un salon nu e bun pentru el toate saloanele din București sunt proaste mulți frustrați in tara asta . Salon Ador când faceți pomana la masaj dați și lumânare ? Întreb pentru un prieten

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Ma amuza maxim comentariile la anumiți confrați numai profesori de limba română numai sfinți și oameni corecți aici mai terminati fraților cu astea . Va trăiți viața in virgula și punct? dar lingeți toate bicicletele ,sariti sa judecați, luați măsuri Altul nici un salon nu e bun pentru el toate saloanele din București sunt proaste mulți frustrați in tara asta . Salon Ador când faceți pomana la masaj dați și lumânare ? Întreb pentru un prieten

:iagree  :laugh2  :laugh2  :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

Abia întors din vacanța am zis sa trec pe la salon sa ma mai relaxez puțin.

 

Am ajuns s-a făcut prezentarea fetelor și am ales-o pe Andreea.. mare greșeala. De ce? Nu avea chef de masaj s-a grăbit cu masajul, iar de când am intrat in camera pana m-am îmbrăcat trecuse aproximativ 25-30 de minute.

 

Nu o recomand pe Andreea !!!

 

Cea mai proasta experiența de la acest salon...!!!!

mergi la Simona....arata exceptional iar serviciile sunt....bestiale!!! Cum de ai ales o pe impanata de Andreea???

  • Like 1
Link spre comentariu

mergi la Simona....arata exceptional iar serviciile sunt....bestiale!!! Cum de ai ales o pe impanata de Andreea???

Salve si mii de surle confrati futaciosi!

 

Am vizitat-o de curand pe Andreea , o experienta destul de placuta din partea mea , nu s-a grabit deloc , am stat 1 ora in cap , fata simpatica , comunicativa , mi-au placut tatuajele ei , de revenit.

 

Aspect : 9

Masaj relaxare : 9.5

Masa erotic : 9

Locatie : 10 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: Telefon: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822
  • Oras:Bucuresti Str: Vasile Lucaciu Nr: 114 Sec:3
  • Telefon: Telefon: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822
  • Oras:Bucuresti Str: Vasile Lucaciu Nr: 114 Sec:3

Salve si mii de surle confrati futaciosi!

 

Am vizitat-o de curand pe Andreea , o experienta destul de placuta din partea mea , nu s-a grabit deloc , am stat 1 ora in cap , fata simpatica , comunicativa , mi-au placut tatuajele ei , de revenit.

 

Aspect : 9

Masaj relaxare : 9.5

Masa erotic : 9

Locatie : 10 

Buna @danycurvarpacatos

Multumim 

post-304856-0-55688800-1599588384_thumb.jpg
Link spre comentariu
  • Telefon: Telefon: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822
  • Oras:Bucuresti Str: Vasile Lucaciu Nr: 114 Sec:3
  • Telefon: Telefon: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822
  • Oras:Bucuresti Str: Vasile Lucaciu Nr: 114 Sec:3

La Mulți Ani Salon Ador 

Multumim  :masaje  :gifs_ojos

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Vizitat din nou in aceasta seara, a trebuit sa astept 2 minute caci era deja un confrate la prezentare. (plus din partea mea pentru discretie)

 Aceeasi primire calda, salonul cochet, curat,gel pentru maini dezinfectant atat la intrare cat si in fiecare camera in care am intrat in vizitele anterioare, ceea ce pentru mine e un mare plus in vremurile astea.

A ales confratele o fata si am intrat si eu la prezentare fost servit cu o cola rece ca gheata, am ales-o pe domnisoara Erika cu care mai intrasem in urma cu ceva timp.

Erika e o bruneta cu ochi superbi foarte carismatica si joviala.

 

Igiena - 10 (impecabil, fara mirosuri, ingrijita)

Relaxare - 9 (nici o bucatica din corp ignorata, nu dau 10 ca am asteptari exagerate)

Erotic - 9 (tehnica buna, se vede experienta, finalizat prin tehnici specifice)

GFE - 10 (foarte lipicioasa)

Corp - 7,5 

 

O experienta buna, in linie cu ce am asteptat. Decartat 200 la inceputul intalnirii. 

 

Ador mi se pare best value for money, in special de cand numarul fetelor a mai crescut. Sper sa pastreze in continuare calitatea. 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare, am fost de mai multe ori la ador și de cele mai multe ori am plecat mulțumit dar nu am nimerit nicio fata care sa facă și masajul de relaxare ok. De cele mai multe ori au trecut destul de rapid la cel erotic. Aveți vreo recomandare, vreuna dintre fete, care face ambele masaje ok și la care cu totul sa dureze aproape de o ora toată ședința?

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salutare, am fost de mai multe ori la ador și de cele mai multe ori am plecat mulțumit dar nu am nimerit nicio fata care sa facă și masajul de relaxare ok. De cele mai multe ori au trecut destul de rapid la cel erotic. Aveți vreo recomandare, vreuna dintre fete, care face ambele masaje ok și la care cu totul sa dureze aproape de o ora toată ședința?

A plecat Alice asta e .

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Telefon: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822
  • Oras:Bucuresti Str: Vasile Lucaciu Nr: 114 Sec:3
  • Telefon: Telefon: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822
  • Oras:Bucuresti Str: Vasile Lucaciu Nr: 114 Sec:3

Vizitat din nou in aceasta seara, a trebuit sa astept 2 minute caci era deja un confrate la prezentare. (plus din partea mea pentru discretie)

 Aceeasi primire calda, salonul cochet, curat,gel pentru maini dezinfectant atat la intrare cat si in fiecare camera in care am intrat in vizitele anterioare, ceea ce pentru mine e un mare plus in vremurile astea.

A ales confratele o fata si am intrat si eu la prezentare fost servit cu o cola rece ca gheata, am ales-o pe domnisoara Erika cu care mai intrasem in urma cu ceva timp.

Erika e o bruneta cu ochi superbi foarte carismatica si joviala.

 

Igiena - 10 (impecabil, fara mirosuri, ingrijita)

Relaxare - 9 (nici o bucatica din corp ignorata, nu dau 10 ca am asteptari exagerate)

Erotic - 9 (tehnica buna, se vede experienta, finalizat prin tehnici specifice)

GFE - 10 (foarte lipicioasa)

Corp - 7,5 

 

O experienta buna, in linie cu ce am asteptat. Decartat 200 la inceputul intalnirii. 

 

Ador mi se pare best value for money, in special de cand numarul fetelor a mai crescut. Sper sa pastreze in continuare calitatea. 

Multumim.

post-304856-0-75155400-1592502813_thumb.jpg
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare, am fost de mai multe ori la ador și de cele mai multe ori am plecat mulțumit dar nu am nimerit nicio fata care sa facă și masajul de relaxare ok. De cele mai multe ori au trecut destul de rapid la cel erotic. Aveți vreo recomandare, vreuna dintre fete, care face ambele masaje ok și la care cu totul sa dureze aproape de o ora toată ședința?

Andreea nota 11 relaxare ... dar mai avea de lucrat putin la noțiunea timpului

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare, am fost de mai multe ori la ador și de cele mai multe ori am plecat mulțumit dar nu am nimerit nicio fata care sa facă și masajul de relaxare ok. De cele mai multe ori au trecut destul de rapid la cel erotic. Aveți vreo recomandare, vreuna dintre fete, care face ambele masaje ok și la care cu totul sa dureze aproape de o ora toată ședința?

Mirela pt mine rămâne locul 1 relaxare + erotic ca și calitate. Are ea un stil aparte, te trezești după 4 ore dormite zici ca ai dormit 10.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Mirela pt mine rămâne locul 1 relaxare + erotic ca și calitate. Are ea un stil aparte, te trezești după 4 ore dormite zici ca ai dormit 10.

Da Mirela are experinta stie ce face si face bine are si ceva ani in masaj asta din spusele ei 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...