Sari la conținut

Salon Ador Masaj 0737534950 0737492822 0737491573


adormassage

Postări Recomandate

  • Oras:Ora exactă
  • Oras:Ora exactă

Am fost si eu la o sedinta de masaj la salonul din topic in una din serile trecute. Pot spune ca a fost OK pentru mine. Am sunat in jur de 23:45 si m-am programat in 15 min. Ajuns la salon am fost primit de catre doamna de la receptie intrebat daca am mai fost la salon si mi s-au explicat 'serviciile'. Am fost intrebat daca doresc ceva de baut, am cerut o apa si am fost servit. La prezentare au iesit 4 fete (din efectivul total doua erau deja ocupate). Am ales-o pe Andreea, mi s-a parut mai zburdalnica... Am urcat sus, camera curata pe pat un cos plin cu accesori,prosoape papuci ,am facut un dus scurt intre timp a venit si Andreea in camera.Pana ma-m sters a aranjat pe pat un cearceaf de unica folosinta ma intrebat daca mai doresc ceva de baut.Trecut la acctiune a inceput masajul care este destul de bun (am mai facut masaj de recreere si pot spune ca am idee) Am schimbat citeva vorbe .Mi-a placut. A urmat 'intoarcerea' am beneficiat de erotic body massage! Adica m-a masat usor cu bustul, cu abdomenul, apoi s-a urcat pe mine longitudinal si a inceput sa ma maseze usor in dute-vino, doar stind in maini si folosind sanii, abdomenul si pelvisul,masat bine jr.Apoi usor usor a trecut la un 69, folosind mina si sanii pentru jr, eu, cerindu-i permisiunea de a o mangaia (primita dealtfel) am inceput sa o mangai pe spate, coapse, chiar si in zona intima, fara a exagera cu nimic. Over-all o experienta foarte placuta, masaj - nota 9, fata - curata, sanii micuti pentru fizicul care il are,dar not bad . Locatia - proximitate, curat, simplu - 9, pret super! 150 RON, +100 pentru fata s-a straduit sa ma faca sa ma simt in largul meu, ceea ce a si reusit .

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Telefon: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822
  • Oras:Bucuresti Str: Vasile Lucaciu Nr: 114 Sec:3
  • Telefon: Telefon: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822
  • Oras:Bucuresti Str: Vasile Lucaciu Nr: 114 Sec:3

Am fost si eu la o sedinta de masaj la salonul din topic in una din serile trecute. Pot spune ca a fost OK pentru mine. Am sunat in jur de 23:45 si m-am programat in 15 min. Ajuns la salon am fost primit de catre doamna de la receptie intrebat daca am mai fost la salon si mi s-au explicat 'serviciile'. Am fost intrebat daca doresc ceva de baut, am cerut o apa si am fost servit. La prezentare au iesit 4 fete (din efectivul total doua erau deja ocupate). Am ales-o pe Andreea, mi s-a parut mai zburdalnica... Am urcat sus, camera curata pe pat un cos plin cu accesori,prosoape papuci ,am facut un dus scurt intre timp a venit si Andreea in camera.Pana ma-m sters a aranjat pe pat un cearceaf de unica folosinta ma intrebat daca mai doresc ceva de baut.Trecut la acctiune a inceput masajul care este destul de bun (am mai facut masaj de recreere si pot spune ca am idee) Am schimbat citeva vorbe .Mi-a placut. A urmat 'intoarcerea' am beneficiat de erotic body massage! Adica m-a masat usor cu bustul, cu abdomenul, apoi s-a urcat pe mine longitudinal si a inceput sa ma maseze usor in dute-vino, doar stind in maini si folosind sanii, abdomenul si pelvisul,masat bine jr.Apoi usor usor a trecut la un 69, folosind mina si sanii pentru jr, eu, cerindu-i permisiunea de a o mangaia (primita dealtfel) am inceput sa o mangai pe spate, coapse, chiar si in zona intima, fara a exagera cu nimic. Over-all o experienta foarte placuta, masaj - nota 9, fata - curata, sanii micuti pentru fizicul care il are,dar not bad . Locatia - proximitate, curat, simplu - 9, pret super! 150 RON, +100 pentru fata s-a straduit sa ma faca sa ma simt in largul meu, ceea ce a si reusit .

Multumim
Link spre comentariu
  • Telefon: Telefon: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822
  • Oras:Bucuresti Str: Vasile Lucaciu Nr: 114 Sec:3
  • Telefon: Telefon: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822
  • Oras:Bucuresti Str: Vasile Lucaciu Nr: 114 Sec:3

Excelent ca intodeauna, mai ales Mirela!

Multumim!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare! Acum ceva timp v am solicitat păreri despre o fata care sa faca și masaj de relaxare și majoritatea mi ați recomandat-o pe Mirela, deci asta am fost la Mirela și bine am făcut. E slaba, ceea ce mie îmi place, masajul de relaxare super mișto, e singura fără de la Ador care mi a făcut masaj de relaxare asa cum trebuie, la masajul erotic ma lăsat sa îmi fac eu de cap și pot sa spun ca are o piersicuta extrem de apetisanta, absolut niciun miros ciudatðŸ˜. Cu siguranță o sa revin la Mirela, recomand, asta dacă va plac fetele slabe dar foarte permisibile. Din gașca veche ar mai fi de vizitat Erika, sper sa ajung cât mai curând și la ea și pe urma înapoi la Mirela. Apropo, dacă puteți, ceva păreri despre Erika... Multumesc anticipat

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Telefon: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822
  • Oras:Bucuresti Str: Vasile Lucaciu Nr: 114 Sec:3
  • Telefon: Telefon: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822
  • Oras:Bucuresti Str: Vasile Lucaciu Nr: 114 Sec:3

Salutare! Acum ceva timp v am solicitat păreri despre o fata care sa faca și masaj de relaxare și majoritatea mi ați recomandat-o pe Mirela, deci asta am fost la Mirela și bine am făcut. E slaba, ceea ce mie îmi place, masajul de relaxare super mișto, e singura fără de la Ador care mi a făcut masaj de relaxare asa cum trebuie, la masajul erotic ma lăsat sa îmi fac eu de cap și pot sa spun ca are o piersicuta extrem de apetisanta, absolut niciun miros ciudat. Cu siguranță o sa revin la Mirela, recomand, asta dacă va plac fetele slabe dar foarte permisibile. Din gașca veche ar mai fi de vizitat Erika, sper sa ajung cât mai curând și la ea și pe urma înapoi la Mirela. Apropo, dacă puteți, ceva păreri despre Erika... Multumesc anticipat

Multumim!

Link spre comentariu
  • Telefon: Telefon: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822
  • Oras:Bucuresti Str: Vasile Lucaciu Nr: 114 Sec:3
  • Telefon: Telefon: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822
  • Oras:Bucuresti Str: Vasile Lucaciu Nr: 114 Sec:3

Ador ce fete sunt de serviciu astăzi ?

Buna momentan Andreea si Antonia .

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:tgv
  • Oras:tgv

Revizitat in ultima perioada, de mai multe ori.

Ca idee, prima vizita a fost oarecum la deschiderea lor si nu a fost o experianta placuta dar nici rea.

Imbunatatiri - fete multe, amabile, inclusiv receptionera. Nu se mai bate in usa ca se termina timpul in 5-15 min. Curatenia este ireprosabila, apa calda, geluri, totul in regula. Cam de fiecare data am fost intrebat de o apa, o maslina, o mica atente sa nu astept stingher prezentarea.

 

Fete: Probabil nu le-am bifat pe toate si stau cam prost cu memorarea numelor(?!? - cam sub acest nume o identific din poze), dar experiente foarte bune am avut cu: 

- Alice - masaj erotic de 10, relaxare 9, finalizare 10, foarte volubila, vorbareata

- Delia - erotic 8.5, relaxare 10+, finalizare 10, putin mai rezervata in discutii

- Antonia?!? - erotic 9.5, relaxare 8, finalizare 9, nu foarte vorbareata

- Simona?!? - erotic 10, relaxare 9, finalizare 10, cam prea multa vorbarie, dar foarte OK per total, foarte senzuala.

 

Apreciez foarte mult munca administratorului, incearca sa tina salonul la standarde ridicate iar preturile sunt decente, adica am platit 200 lei din care 50 sunt tips direct maseuzei si astfel toata lumea e multumita. Ca si observatie, in afara de prima vizita cand am intrat cu fata nepotrivita, am simtit ca primesc suficient de mult echivalat la suma platita.

 

Da, de revizitat, sunt foarte accesibili prin prisma pretului si mai ales al programului.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: Telefon: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822
  • Oras:Bucuresti Str: Vasile Lucaciu Nr: 114 Sec:3
  • Telefon: Telefon: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822
  • Oras:Bucuresti Str: Vasile Lucaciu Nr: 114 Sec:3

Revizitat in ultima perioada, de mai multe ori.

Ca idee, prima vizita a fost oarecum la deschiderea lor si nu a fost o experianta placuta dar nici rea.

Imbunatatiri - fete multe, amabile, inclusiv receptionera. Nu se mai bate in usa ca se termina timpul in 5-15 min. Curatenia este ireprosabila, apa calda, geluri, totul in regula. Cam de fiecare data am fost intrebat de o apa, o maslina, o mica atente sa nu astept stingher prezentarea.

 

Fete: Probabil nu le-am bifat pe toate si stau cam prost cu memorarea numelor(?!? - cam sub acest nume o identific din poze), dar experiente foarte bune am avut cu: 

- Alice - masaj erotic de 10, relaxare 9, finalizare 10, foarte volubila, vorbareata

- Delia - erotic 8.5, relaxare 10+, finalizare 10, putin mai rezervata in discutii

- Antonia?!? - erotic 9.5, relaxare 8, finalizare 9, nu foarte vorbareata

- Simona?!? - erotic 10, relaxare 9, finalizare 10, cam prea multa vorbarie, dar foarte OK per total, foarte senzuala.

 

Apreciez foarte mult munca administratorului, incearca sa tina salonul la standarde ridicate iar preturile sunt decente, adica am platit 200 lei din care 50 sunt tips direct maseuzei si astfel toata lumea e multumita. Ca si observatie, in afara de prima vizita cand am intrat cu fata nepotrivita, am simtit ca primesc suficient de mult echivalat la suma platita.

 

Da, de revizitat, sunt foarte accesibili prin prisma pretului si mai ales al programului.

Va multumim frumos pentru vizite si pentru recenzie. :gifs_ojos  :masaje  :gifs_ojos

Link spre comentariu
  • Telefon: Telefon: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822
  • Oras:Bucuresti Str: Vasile Lucaciu Nr: 114 Sec:3
  • Telefon: Telefon: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822
  • Oras:Bucuresti Str: Vasile Lucaciu Nr: 114 Sec:3

Maria nu mai e in meniu? :(

Buna seara din păcate nu .
Link spre comentariu
  • Oras:Ora exactă
  • Oras:Ora exactă

Revizitat in ultima perioada, de mai multe ori.

Ca idee, prima vizita a fost oarecum la deschiderea lor si nu a fost o experianta placuta dar nici rea.

Imbunatatiri - fete multe, amabile, inclusiv receptionera. Nu se mai bate in usa ca se termina timpul in 5-15 min. Curatenia este ireprosabila, apa calda, geluri, totul in regula. Cam de fiecare data am fost intrebat de o apa, o maslina, o mica atente sa nu astept stingher prezentarea.

 

Fete: Probabil nu le-am bifat pe toate si stau cam prost cu memorarea numelor(?!? - cam sub acest nume o identific din poze), dar experiente foarte bune am avut cu: 

- Alice - masaj erotic de 10, relaxare 9, finalizare 10, foarte volubila, vorbareata

- Delia - erotic 8.5, relaxare 10+, finalizare 10, putin mai rezervata in discutii

- Antonia?!? - erotic 9.5, relaxare 8, finalizare 9, nu foarte vorbareata

- Simona?!? - erotic 10, relaxare 9, finalizare 10, cam prea multa vorbarie, dar foarte OK per total, foarte senzuala.

 

Apreciez foarte mult munca administratorului, incearca sa tina salonul la standarde ridicate iar preturile sunt decente, adica am platit 200 lei din care 50 sunt tips direct maseuzei si astfel toata lumea e multumita. Ca si observatie, in afara de prima vizita cand am intrat cu fata nepotrivita, am simtit ca primesc suficient de mult echivalat la suma platita.

 

Da, de revizitat, sunt foarte accesibili prin prisma pretului si mai ales al programului.

Sa trăiești veterane ai perfecta dreptate , de reținut pentru confrați , prețuri super ok condițiile la fel , fetele nu sunt super modele dar sunt ce trebuie fără arfe de sti sa vb cu ele se adaptează pe cerințe tale.
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Sa trăiești veterane ai perfecta dreptate , de reținut pentru confrați , prețuri super ok condițiile la fel , fetele nu sunt super modele dar sunt ce trebuie fără arfe de sti sa vb cu ele se adaptează pe cerințe tale.

Adevarat .... :iagree

Link spre comentariu
  • Oras:Bistrita
  • Oras:Bistrita

Am fost ieri la ador. Pe seara , pe la ora 21. Am ales o tipa micuta si slabuta pe nume Mirela. Masajul de relaxare a fost foarte bun , iar la masajul erotic fata a fost foarte senzuala si permisiva. Aspectul fizic ok , cu sanii putin moi dar per total atragatoare. Cel putin pentru mine. Recomand

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Telefon: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822
  • Oras:Bucuresti Str: Vasile Lucaciu Nr: 114 Sec:3
  • Telefon: Telefon: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822
  • Oras:Bucuresti Str: Vasile Lucaciu Nr: 114 Sec:3

Am fost ieri la ador. Pe seara , pe la ora 21. Am ales o tipa micuta si slabuta pe nume Mirela. Masajul de relaxare a fost foarte bun , iar la masajul erotic fata a fost foarte senzuala si permisiva. Aspectul fizic ok , cu sanii putin moi dar per total atragatoare. Cel putin pentru mine. Recomand

Mulțumim de vizita și va reasteptam cu mare drag .
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am vizitat-o și eu pe Andreea,o fată de nota 11. Un super masaj și răsfăț total din partea ei. Merită toți banii pe care i-am cheltuit,super Șefă, super femei și LUX peste tot.

RECOMAND ADOR MASAJ,dragi confrați futăcioși.

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Telefon: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822
  • Oras:Bucuresti Str: Vasile Lucaciu Nr: 114 Sec:3
  • Telefon: Telefon: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822
  • Oras:Bucuresti Str: Vasile Lucaciu Nr: 114 Sec:3

Am vizitat-o și eu pe Andreea,o fată de nota 11. Un super masaj și răsfăț total din partea ei. Merită toți banii pe care i-am cheltuit,super Șefă, super femei și LUX peste tot.

RECOMAND ADOR MASAJ,dragi confrați futăcioși.

Multumim de vizita .

Andreea va reasteapta cu mare drag.

post-304856-0-55688800-1599588384_thumb.jpg
  • Like 1
Link spre comentariu

  • Telefon: 0700000000
  • Oras:București
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:București

 

 

O zi frumoasa sa aveti si o saptamana excelenta va dorim !

attachicon.gif ice-cubes-4313757_960_720.jpg

Mulțumesc pentru urare, dar daca tot ați postat, mă puteți ajuta cu răspunsuri la postarea anterioară. Cred că are ajuta pe toată lumea, nu doar pe mine.
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...