Sari la conținut

Salon Ador Masaj 0737534950 0737492822 0737491573


adormassage

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna baieti,

După un timp, în sfârșit, mi-am făcut timp să mă întorc la salon.

Acum le găsești pe Mirela, Carla, Alice și pe cea mai nouă fată Ina.

De data aceasta am fost după Carla și am vrut să o încerc și pe Ina separat.

Carla este încă foarte talentată în ceea ce privește erotismul în timpul masajului. Ea este mereu zâmbitoare și drăguță. Cu siguranta recomandat.

Am avut plăcerea să iau o oră cu Ina. E foarte dulce, e amuzantă și îi place o conversație bună. In ceea ce priveste masajul clasic, e ok. E bună pentru partea erotică. O voi vizita din nou foarte curând, cu siguranță.

Până acum, nu am găsit un loc mai bun pentru masaj erotic în oraș.

Enjoy the ladies and be nice ! 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salutare 

Am fost aseară la salon am rămas plăcut surprins sau reîntors ficele rătăcitoare 

Am găsit 5 fete Ana Carla Alice Ina și Evelin 

Am ales sa intru bine-nțeles cu Ana o super femeie 10

Din discuții de la 1 Martie vor modifica prețul masajului de la 150 la 180 lei 

Spor va doresc și baroase tari 

  • Like 1
  • Mersi 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am vizitat salonul in cateva randuri in ultimele 3 luni, intrat cu Carla si o data cu Ina. Curatenia impecabila, 4-5 geluri de dus, ora este ora. Despre fete:

Carla: O blonda pe cinste cu sani tunati, superbi, masaj de relaxare nota 10, mana sanatoasa , masajul erotic pe cinste, Carla pe langa ca e super carismatica este si foarte , foarte senzuala. Mie imi plac fetele mai "sanatoase" deci a fost pe gustul meu, att conversatia, cat si masajul, mai ca-i ofeream si masa si dansul dar se terminase ora.

Ina: Am inteles ca e noua la Ador dar se vede si se simte ca nu e noua si in domeniu, o dulceata si o scumpete de fata, micuta, blonduta, draguta, cu o atingere divina, masaj de relaxare insistent pe extremitati, chiar m-a facut sa ma relaxez iar la erotic WoOw, mi-a dat orice asteptare peste cap pt ca nu imi imaginam ca intr-o faptura atat de micuta si draguta poate zace atata senzualitate. 10+

Lasat 200 ron din proprie initiativa de fiecare data

Eu unul voi reveni de fiecare data cand voi avea ocazia pentru ca mereu am avut experiente placute. 

Succes!

 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
La 13.03.2024 la 19:15, marco2k a spus:

Am vizitat salonul in cateva randuri in ultimele 3 luni, intrat cu Carla si o data cu Ina. Curatenia impecabila, 4-5 geluri de dus, ora este ora. Despre fete:

Carla: O blonda pe cinste cu sani tunati, superbi, masaj de relaxare nota 10, mana sanatoasa , masajul erotic pe cinste, Carla pe langa ca e super carismatica este si foarte , foarte senzuala. Mie imi plac fetele mai "sanatoase" deci a fost pe gustul meu, att conversatia, cat si masajul, mai ca-i ofeream si masa si dansul dar se terminase ora.

Ina: Am inteles ca e noua la Ador dar se vede si se simte ca nu e noua si in domeniu, o dulceata si o scumpete de fata, micuta, blonduta, draguta, cu o atingere divina, masaj de relaxare insistent pe extremitati, chiar m-a facut sa ma relaxez iar la erotic WoOw, mi-a dat orice asteptare peste cap pt ca nu imi imaginam ca intr-o faptura atat de micuta si draguta poate zace atata senzualitate. 10+

Lasat 200 ron din proprie initiativa de fiecare data

Eu unul voi reveni de fiecare data cand voi avea ocazia pentru ca mereu am avut experiente placute. 

Succes!

 

ceva sarutari pe corp din partea inei ??

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...