Sari la conținut

Salon Ador Masaj 0737534950 0737492822 0737491573


adormassage

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 18.05.2023 la 15:19, este a spus:

Nu prea ai cui sa dai limbi in pizda...au ramas doar fete plinute si mai batrane. Nici macar Cristina nu mai e

Ce mai e nou? Ce fete mai sunt? 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București
La 17.05.2023 la 20:29, varud76 a spus:

250 este masajul de o ora,mai "amplu",... adica 2 finalizari si limbi in pizda cate vrei !

Rogu-te și fă o recenzie completă 😉🥱😋

Link spre comentariu
1 hour ago, hotzu2014 said:

https://www.anuntul.ro/anunt-pasiune-extaz-satisfactie-rqy1Pk#2BmVD

A reparut Evelin. A fost cineva la ea in trecut? Am cautat si nu am gasit nici-o recenzie cu ea

Salut! Hai ca, cu ocazia asta ii fac o recenzie. Scuzele de rigoare ca nu am facut-o imediat dupa.

Bun, ajung la salon, intreb daca fetele cu care am mai intrat pana atunci sunt disponibile, mi se zice nu dar este disponibila Evelin. Am zis ok, a venit s-a prezentat, mi-a placut de ea pentru ca are sanii mari si am decis sa intru cu ea la masaj. Inainte sa urcam m-a intrebat ce masaj doresc si i-am zis ca pe cel normal la 150 de lei. Mergem sus si cand urma sa ii dau banii imi zice “Nu mai bine iei tu ala cu sampanie?”. I-am zis ca nu doresc ca sunt cu masina la care ea mi-a zis “Lasa ca beau eu”, am repetat iar ca nu doresc dupa aceea mi-a zis ca e ziua ei. In fine… i-am dat pana la urma 250 lei (da, prost eu). Ma duc la dus, se duce sa lase banii si eu am asteptat intins pe pat. Se intoarce si  ma pune sa ma ridic ca sa incepem “eroticul” mai intai. Nu pot sa neg ca nu mi-a placut, i-am sarutat sanii, managaiat dupa s-a intins cu fata in sus si mi-a zis sa imi bag penisul intre sanii ei. Atunci eu am rugat-o sa incepem cu masajul de relaxare pentru ca asa imi place si m-am obisnuit. Ea mi-a zis ca asa incepe ea masajul. M-am conformat si am facut ce mi-a zis. Nu neg ca nu mi-a placut, fiind fan sani mari. Am terminat destul de repede si dupa a inceput masajul de relaxare care nu a durat mai mult de 20 minute. M-a expediat destul de repede, totalul de timp (dus, erotic, relaxare) fiind undeva pe la 35/40 min.

Evelin: personal ii dau un 7. Putin plinuta din cate imi aduc aminte, dar mi-au placut mult sanii.

Masaj erotic: putin in dubii aici avand in vedere ca asa a inceput masajul. Hai un 7.

Masaj de relaxare: mult mai slab ca, colegele ei. 6

Frecventez destul de des salonul si am intrat cu 2 fete pana acum. Nu doresc sa dau nume pentru ca urmeaza sa zic altceva. Am inteles ca ii place bautura foarte mult, de aceea indeamna clientii in a cumpara pachetul cu sampanie si de aceea a si plecat initial, acum vad ca s-a intors.

Per total nu recomand prin simplul fapt ca a “tras” de mine sa iau pachetul cu sampanie la 250 (repet, prost eu), masajul erotic si cel de relaxare lasa de dorit.

Poate alti colegi au avut experiente mai bune, eu nu.

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am vizitat-o si eu pe Evelin. Din poze ma asteptam sa fie o femie matura peste 40 de ani dar surprinzator este o fata frumoasa de maxim 30 de ani. Facut cunostinta si poftit in camera de masaj. Nu pot sa zic ca exceleaza la masajul de relaxare dar e bun, la masajul erotic are cu ce sa te impresioneze, are niste sani superbi de care stie sa se foloseasca, totul ok, nu te deranjeaza cu nimic, la finalul masajului ma intrebat daca vreau sa ma ajute sa ma spal , foatr comunicativa si placuta. O recomand si o sa o vizitez iar.

Evelin 9

Masaj relaxare 8

Masaj erotic 10

Si pentru ca mai eru niste comentarii anteriore ca ar fi alt pret, pretul e incontinuare 150 lei

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am fost prima oara la acest salon. Am gasit 2 fete foarte primitoare din care am ales o pe Evelin si nu mi-a parut rau de alegerea aleasa. Atmosfera salonului e placuta cu cabina de dus in interiorul camerei, prosoape curate, gel de dus.

Evelin 9

Atitudine 10

Gfe 10 ( asta a contat cel mai mult pentru mine )

Masaj erotic 9 (a insistat sa si faca traba cat mai repede chiar daca baram zicand ca nu e nici o graba)

Relationare 10

Masaj de relaxare nu a existat trecand direct la masaj erotic

Timp petrecut in interior aproximativ 40 minute

In timpul dusului ea nu a ramas prezenta in camera.

Dupa ejaculare a disparut din camera o vreme apoi s-a auzit o sonerie si apoi a mai disparut din camera o vreme.

Metoda de imbunatatire ar fi sa ramana cu clientul cat mai mult timp posibil.

Pret 150 lei

Ca expierenta ma declar multumit pentru ca femeia e superba si are Gfe nota maxima.

 

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salut Denisa  a plecat   buna putoarea :)) 

Pe Deea am prinso am intrat cu ea  excela pe altceva ... si a disparut nu mai e la salon.

 

La 16.08.2023 la 21:21, hotzu2014 a spus:

https://www.anuntul.ro/anunt-deea-reala-si-pregatita-sa-te-kMzbNz#V6BKm2

Cineva, ceva? Nu mai viziteaza nimeni acest salon?

 

La 29.07.2023 la 16:52, hotzu2014 a spus:

https://www.anuntul.ro/anunt-relaxarea-ta-e-garantata-in-zKJPeM#GveYl8

Salut, vad ca a aparut un anunt cu ofata noua Denisa, parca imi amintesc ca a mai fost. Stie cineva sau poate sa dea ceva detalii? Ms

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

salut .. nu intru in detalii dar evitati-o pe evelin de la acest salon... vorba multa , nema masaju, cica are o fantezie sa ti-o iei singur la laba si sa iti dai drumul sub tatele ei ( femeia se plictisise probabil de lustruit mandibula ) . e a doua oara si ultima cand mai intru cu ea.... 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

A doua oara la Evelina

Masaj erotic - 6

Masaj de relaxare 1

Atitudine 2

Muzica si ambient 9

Salonul nu este deschis 24/24 cum scrie in anunt, asa ca dupa noroc iti va raspunde cineva mai spre dupa amiaza iar Evelina are o infatisare ce duce spre gotic, intunecat in care urmele de feminitate sunt cautate sub tatuajele de pe mainile ei si cerceii albastri de la urechi. Timpul e compresat milimetric in care fiecare gest ori atingere umana costa, zambetul  si bunastarea devenind o snoava pierduta in patina timpului in care totul devine mecanic, rece, calculat. Ducetii o floare, poate se mai bucura..

 

 

  • Like 3
  • Confuz 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 5 ore, madmax123 a spus:

la cine ai fost ?

Pun pariu ca nu știe cum o cheamă.  Pentru ca chestia cu permisivitatea este o vrăjeală ieftina . Ce perm8sivitate când masajul erotic are nota 3 la Eveline și nota 5 la Carla ?

Nu știu încă la cele doua fete noi

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 6 ore, daniel man a spus:

Pun pariu ca nu știe cum o cheamă.  Pentru ca chestia cu permisivitatea este o vrăjeală ieftina . Ce perm8sivitate când masajul erotic are nota 3 la Eveline și nota 5 la Carla ?

Nu știu încă la cele doua fete noi

Ma frustratule ai spalat zarzavatul la toate salonistele din bucuresti si tot nemultumit esti,ai vrea sa dai din cur cu zero lei .

Frustratule . 

Urli peste tot esti un distrus pe sentiment.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 14 ore, alon000 a spus:

Ma frustratule ai spalat zarzavatul la toate salonistele din bucuresti si tot nemultumit esti,ai vrea sa dai din cur cu zero lei .

Frustratule . 

Urli peste tot esti un distrus pe sentiment.

Ce de prosti pe lumea asta .

Vorbeam de masaj erotic și permisivitate .

La Eveline masajul erotic cu indulgenta primește nota 3 și permisivitate 0.

La Carla notele sunt 5

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am vizitat-o pe Carmen este o bruneta frumoasa de vre-o 35 40 de ani foarte placuta, zice ca ar stii masaj de relaxare profesionist, intradevar masajul de relaxare a fost ceva mai deosebit chiar bun in schimb si la masajul erotic sta bine, e placuta nu vorbeste aiurea, te ajuta sa te speli chiar e ok, cred ca a mai lucrat am fost in prima ei zi de lucru si se vedea ca are experienta.

Carmen 9

Masaj relaxare 10

Masaj erotic 9

150 lei

O sa o mai vizitez. Este permisiva la atingeri, cam tot ce iti poate oferii la un masaj erotic 

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...