Sari la conținut

Salon Ador Masaj 0737534950 0737492822 0737491573


adormassage

Postări Recomandate

  • Telefon: Telefon: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822
  • Oras:Bucuresti Str: Vasile Lucaciu Nr: 114 Sec:3
  • Telefon: Telefon: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822
  • Oras:Bucuresti Str: Vasile Lucaciu Nr: 114 Sec:3
Acum 19 ore, sebtrix a spus:

Buna seara . Azi am fost la masaj la Erika ....mai rar o fata ca ea .mulțumesc 

Buna @sebtrix Erika iti multumeste 😘IMG_0060.JPG.4036119fba79721ee927ff99cc0d9fd4.JPG

  • Like 1
Link spre comentariu
  • adormassage a schimbat titlul în Salon Ador Masaj
  • Telefon: Telefon: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822
  • Oras:Bucuresti Str: Vasile Lucaciu Nr: 114 Sec:3
  • Telefon: Telefon: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822
  • Oras:Bucuresti Str: Vasile Lucaciu Nr: 114 Sec:3
Acum 19 minute, alon000 a spus:

Simona ?

_73_8708.jpg.6218188136653d9306886a153d58faab.jpg_73_8682.jpg.52946e63c8c6225392184c341f3f9e43.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Telefon: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822
  • Oras:Bucuresti Str: Vasile Lucaciu Nr: 114 Sec:3
  • Telefon: Telefon: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822
  • Oras:Bucuresti Str: Vasile Lucaciu Nr: 114 Sec:3
Acum 10 minute, didinebunu a spus:

Bine ai revenit 😂😘

Kiss.......Kiss

Kiss.....Kiss

Kiss...Kiss

Kiss♥♥Kiss

Kiss...Kiss

Kiss.....Kiss

Kiss.......Kiss

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bună seara revin din nou pentru ca nu cunosc programul salonului as dorii și eu pentru mâine o programare cu domnișoara Erika cea mai buna maseuza din salonul Ador păpuși a aia brunețica și am sunat nu mi-a răspuns nimeni ce se intampa?

Menționez ca eu nu prea vin des prin București și sa nu vin degeaba as dori sa știu dacă mai lucrați și cum? 

Cu respect 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: Telefon: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822
  • Oras:Bucuresti Str: Vasile Lucaciu Nr: 114 Sec:3
  • Telefon: Telefon: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822
  • Oras:Bucuresti Str: Vasile Lucaciu Nr: 114 Sec:3
Acum 12 ore, Joker3 a spus:

Bună seara revin din nou pentru ca nu cunosc programul salonului as dorii și eu pentru mâine o programare cu domnișoara Erika cea mai buna maseuza din salonul Ador păpuși a aia brunețica și am sunat nu mi-a răspuns nimeni ce se intampa?

Menționez ca eu nu prea vin des prin București și sa nu vin degeaba as dori sa știu dacă mai lucrați și cum? 

Cu respect 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Buna Erika este la salon si va asteapta 

Link spre comentariu
  • Telefon: Telefon: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822
  • Oras:Bucuresti Str: Vasile Lucaciu Nr: 114 Sec:3
  • Telefon: Telefon: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822
  • Oras:Bucuresti Str: Vasile Lucaciu Nr: 114 Sec:3

PASIONALE si energic pozitive, dornice de placeri 

fete vesele va invita la o ora de placere si relaxare.

O aventura in paradis incepe cu noi, poti avea un preludiu de neegalat,

indelung si intens si te poti bucura de un festin de fantezii.

Discretie, extaz, placeri nemarginite.

Te asteptam sa te bucuri de finalizari explozive alaturi de maseuzele noastre.

Perfectiune, pasiune,  pasionale sau perverse, te invitam pe tine, domn elegant si stilat sa descoperi adevarata placere alaturi de noi, in cel mai intim loc din Bucuresti.

Te vom face sa gemi de placere intr-o atmosfera fierbinte vino sa ai parte de un masaj erotic cu finalizari multiple.

Te asteptam dornice sa te rasfatam intr-o locatie discreta si selecta din Bucuresti zona Calea Calarasilor Str Vasile Lucaciu Nr: 114 

Mai multe detalii la Tel: 0737.534.950-0737.492.822

RYBJUND.gif.9dac366e555010863773ac24819a95f6.gif

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Vizitat salonul de multe ori. Sincer aveam o părere buna despre fetele de acolo. Ultimele vizite nu au fost cum frebuia sa fie. Masaj slab sau deloc însă dacă ai ceva în buzunar primești mai mult cred ca toate fetele de acolo fac sex cu clienți am făcut cu doua dintre ele sincer nu se merita. s a vorbim de ultima face un oral slabb și scump este și acum la salon 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ora exactă
  • Oras:Ora exactă
Acum 50 minute, playboi a spus:

Vizitat salonul de multe ori. Sincer aveam o părere buna despre fetele de acolo. Ultimele vizite nu au fost cum frebuia sa fie. Masaj slab sau deloc însă dacă ai ceva în buzunar primești mai mult cred ca toate fetele de acolo fac sex cu clienți am făcut cu doua dintre ele sincer nu se merita. s a vorbim de ultima face un oral slabb și scump este și acum la salon 

Bagă și tu niște prețuri ceva sa știm și noi . Care din fete sta prost la proba orală ? 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
4 hours ago, playboi said:

Vizitat salonul de multe ori. Sincer aveam o părere buna despre fetele de acolo. Ultimele vizite nu au fost cum frebuia sa fie. Masaj slab sau deloc însă dacă ai ceva în buzunar primești mai mult cred ca toate fetele de acolo fac sex cu clienți am făcut cu doua dintre ele sincer nu se merita. s a vorbim de ultima face un oral slabb și scump este și acum la salon 

Daca tot faci niste afirmatii , ne spui si noi ce bani ? Cine, ce, cum? Eu am vizitat mereu salonul si mereu m am simtit excelent la ei ... daca tot afirmi ca ai primit extra , sa inteleg ca esti nemultumit ca ai primit extra sau doar ca a fost slab ?:)) 

acum vorbind serios , zi ne si nou un nume sa stim si noi cine ... 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 19 ore, delusione a spus:

Daca tot faci niste afirmatii , ne spui si noi ce bani ? Cine, ce, cum? Eu am vizitat mereu salonul si mereu m am simtit excelent la ei ... daca tot afirmi ca ai primit extra , sa inteleg ca esti nemultumit ca ai primit extra sau doar ca a fost slab ?:)) 

acum vorbind serios , zi ne si nou un nume sa stim si noi cine ... 

Vrei nume era Simona acum Erika. Ambele fac sex. Simona s a descurcat binisor dar în afara de preț masaj a cerut 300 peste oral și normal. Erika 150 peste masaj dar nu se merita știu ca le va deranja ceea ce spun. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Fantasy Fuck Land
  • Oras:Fantasy Fuck Land
13 hours ago, playboi said:

Vrei nume era Simona acum Erika. Ambele fac sex. Simona s a descurcat binisor dar în afara de preț masaj a cerut 300 peste oral și normal. Erika 150 peste masaj dar nu se merita știu ca le va deranja ceea ce spun. 

wow bordel total aici

cu greu mai gasesti o maseuza ok in ziua de azi care se respecta

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 16 ore, playboi a spus:

Vrei nume era Simona acum Erika. Ambele fac sex. Simona s a descurcat binisor dar în afara de preț masaj a cerut 300 peste oral și normal. Erika 150 peste masaj dar nu se merita știu ca le va deranja ceea ce spun. 

Vrei pizda într-un salon de masaj ? Foarte bine plătește nu vrei pizda nu mai cere simplu . Nu cred ca te fute vruna cu japca . Te duci la salon și vrei Mijj pai ? Vrei pe moca ? Pe bune ? 
In toate saloanele de masaj sunt și servicii extra . Am vrea in prețul de masaj un oral și un normal pe bune ? Și extra un anal casa fie bine sa nu fie rău sa nu cumva sa ne supăram ca plătim extra serviciul . 
Hai spor la ciocane .
 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc
4 hours ago, darkxtr said:

Vrei pizda într-un salon de masaj ? Foarte bine plătește nu vrei pizda nu mai cere simplu . Nu cred ca te fute vruna cu japca . Te duci la salon și vrei Mijj pai ? Vrei pe moca ? Pe bune ? 
In toate saloanele de masaj sunt și servicii extra . Am vrea in prețul de masaj un oral și un normal pe bune ? Și extra un anal casa fie bine sa nu fie rău sa nu cumva sa ne supăram ca plătim extra serviciul . 
Hai spor la ciocane .
 

Bravo frate...le ai spus o pe bune. 

  • Like 3
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bună seara! 

Am citit și eu recenzia despre dn-soara Erika și nu știu ce cretin a scris aberațiile afirmate mai jos sincer cine știe ce ti-ai dorit tipule de la fata asta, eu vin și revin la ia cu drag sunt un client fidel și o cunosc destul de bine crede-mă nu cred ca te interesează pe tine de ia asta în primul rand ce face și cred ca în comparație cu alte fete de acolo are prea mult bun simt caracter ce tu niciodată, din cauza ți-a refuzat serviciile te-ai sup și ți-ai luat jucăriile și au plecat dezamăgit ca nu ai putut face ce ți-a făcut probabil Simona?! Nu cred ca e problema ta ce face o maseuza sincer atâta timp cât tu nu ai nici respect și nici bun simt fratelooooo asa ca dute la gara și culege una care scuipa semințe nespălata și care îți cere 30 lei! 

Dacă mau vorbești urat de ia ne supărăm ti-o zice fratele tău frumos 🤨😉🤑

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 30.04.2021 la 22:58, Joker3 a spus:

Bună seara! 

Am citit și eu recenzia despre dn-soara Erika și nu știu ce cretin a scris aberațiile afirmate mai jos sincer cine știe ce ti-ai dorit tipule de la fata asta, eu vin și revin la ia cu drag sunt un client fidel și o cunosc destul de bine crede-mă nu cred ca te interesează pe tine de ia asta în primul rand ce face și cred ca în comparație cu alte fete de acolo are prea mult bun simt caracter ce tu niciodată, din cauza ți-a refuzat serviciile te-ai sup și ți-ai luat jucăriile și au plecat dezamăgit ca nu ai putut face ce ți-a făcut probabil Simona?! Nu cred ca e problema ta ce face o maseuza sincer atâta timp cât tu nu ai nici respect și nici bun simt fratelooooo asa ca dute la gara și culege una care scuipa semințe nespălata și care îți cere 30 lei! 

Dacă mau vorbești urat de ia ne supărăm ti-o zice fratele tău frumos 🤨😉🤑

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 30.04.2021 la 22:58, Joker3 a spus:

Bună seara! 

Am citit și eu recenzia despre dn-soara Erika și nu știu ce cretin a scris aberațiile afirmate mai jos sincer cine știe ce ti-ai dorit tipule de la fata asta, eu vin și revin la ia cu drag sunt un client fidel și o cunosc destul de bine crede-mă nu cred ca te interesează pe tine de ia asta în primul rand ce face și cred ca în comparație cu alte fete de acolo are prea mult bun simt caracter ce tu niciodată, din cauza ți-a refuzat serviciile te-ai sup și ți-ai luat jucăriile și au plecat dezamăgit ca nu ai putut face ce ți-a făcut probabil Simona?! Nu cred ca e problema ta ce face o maseuza sincer atâta timp cât tu nu ai nici respect și nici bun simt fratelooooo asa ca dute la gara și culege una care scuipa semințe nespălata și care îți cere 30 lei! 

Dacă mau vorbești urat de ia ne supărăm ti-o zice fratele tău frumos 🤨😉🤑

Eu am spus ca nu mi a plăcut oralul ce la făcut da sa dai 300 pt o muie e mult și nici de calitate. Da am mers pt masaj dar s a oferit sa îmi facă oral în bani ăștia care e problema ta de o aperi atât. Chiar vreau să ne supărăm 

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Telefon: Telefon: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822
  • Oras:Bucuresti Str: Vasile Lucaciu Nr: 114 Sec:3
  • Telefon: Telefon: 0737.534.950 - 0737.491.573 - 0737.492.822
  • Oras:Bucuresti Str: Vasile Lucaciu Nr: 114 Sec:3

Buna dimineata o zi frumoasa va dorim!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...