Sari la conținut

0740812125


Postări Recomandate

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Buna seara la toata lumea azi avand ceva chef sa incerc o fata noua am zis sa ma uit putin pe evenimetul sa vad ce fete noi au mai aparut . Sun la cateva nr care nu au raspuns si pe urma sun la accest nr de telefon si imi raspunde o fata foarte draguta la voce si amabila. Imi comunica pretul 70 ron nr si 130 1 ora  si ca se deplaseaza si a zis ca daca sunt  dragut  cu ea si  ma comport  frumos primesc un cadou de la ea adica un dans gratis si ii zic daca ne intalnim in masina pt 2 finalizari imi poate dansa si a zis ca da dar in afara masini . Anutul de la fata este: Brunetă, 19 ani, ofer clipe de neuitat domnilor generoşi. Rog seriozitate, nu deţin loc. tel 0740812125.Zic ok hai sa ne vedem si o intreb daca in masina accepta 2 finalizari si  ea zice ca da pe urma o intreb de unde sa ma duc sa o  iau si imi zice sa ne intalnim la maternitate la cuza si ii zic ca ajung in 10 15 minute . Dar nu m-am dus la maternitate la cuza voda i-am zis sa vina ea in parcul depe stefn cel mare ca am parcat masina acolo si ea imi zice ca vine imediat dar mai vine cu o colega ca sa ii dau banii si pe urma sa plec cu ea . Si ii zic ca nu fac plata inainte ca daca nu gasesc loc ce fac? pierd banii degeaba. Si ea deodata s-a schimbat la vorba la telefon a inceput sa nu mai fie asa de draguta si amabila . Am stat in masina vreo 10 min si vorbind cu ea la telefon incercand sa vina sa ne intalnim sa vorbim si sa mergem undeva sa facem 2 finalizari si pe urma sa ii dau  bani ea ca nu accepta si tot insista sa ii dau banii inainte . Am vazut ca nu am  cu  cine ma intelege am plecat  si i-am zis ca nu este serioasa ca m-a facut sa vin degeaba. Ca prima data la telefon  a zis ca vine singura si sa ii dau banii inainte si pe urma cand am ajuns la punctul de intalnire cu ea si am vorbit din nou  cu ea la telefon si m-ia zis ca mai vine cu o colega ca sa ii dau  banii  inainte si pe urma sa plec cu ea . Si eu i-am zis ca nu fac plata inainte  pe urma ea nu a acceptat  si  observand ca discutam cu ea la telefon si nu  ma intelegeam de loc cu ea i-am multumit frumos pentru teapa ca m-a facut sa consum niste benzina degeaba pana acolo si am plecat . Nu am vazut-o cum arata ca sa o descriu la telefon zicea ceva de 1:65 sau 1:70 si vreo 48 sau 50 de kg la voce este foarte draguta si amabila poate aveti voi noroc sa va intalniti cu ea . Daca va intalniti voi cu ea reveniti cu niste informati mai multe .

 

Tarife : 70 ron 1 finalizare si 130 RON 1 ora.

  • Like 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...