Sari la conținut

A fost cineva la Doamna 40 ani asta care face masaj in Timisoara cu tel 0727505662


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Din ce am citit mai sus, are curățenie prin casă, ea e curată, dar cu niscai boli, dar se tratează. 

Poți să mergi liniștit dacă stai bine cu imunitatea, bei un fresh de fructe înainte, bei și unul după să fii sigur, dai cu niște dezinfectat și ești ca nou boss! 

Baftă! 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salutare confrati! 

 

Întrebare :

Topicul lui Mari care stătea pe Circumvalațiunii lângă McDonald's, după care pe Aradului, făcea masaj și după chiar mai mult, știți ceva de ea? 

Mai prestează? 

Tot o vedeam prin Iulius Mall, dar nu îndrăzneam să o abordez în public, nu ar fi fost ok, dimpotrivă ma ascundeam sa nu ma recunoască ea :) umbla cu parul împletit și cu 2 tipe tinere după ea.. 

Are peste 50 de ani zic eu dar îmi plăcea ca vb în timpul actului pervers și era ascultătoare.. Mari știu că o chema. Presta singura în apartament 

Nu găsesc nici anunțul, nici topicul... 

Mulțumesc! 

Link spre comentariu

Mari era senzatie și mereu avea prietene ucenice și puteai sa te lipești ușor de un trio neașteptat dacă făcea școlarizare cu vreuna. O știu de vreo 15 ani cea mai Senzaționala partenera fiind Carolina împreuna cu care presta threesome. Nu era pretențioasa era perversa rău dar singura problema era ca nu puteai programa nimic. Lua pe care ajungea sau mai rău cine suna la interfon. Se putea ușor sa te intersectezi cu futacu precedent sau ulterior pe scări in lift sau in fata blocului. Da ar fi interesant sa o redescoperim pasionații de granny de pe acuma …

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...