Sari la conținut

A fost cineva la Doamna 40 ani asta care face masaj in Timisoara cu tel 0727505662


Postări Recomandate

4 hours ago, palicanul said:

Si acum unde locuiește ma exact Doamnă? Un nr.de tel.


Eu consider ca a scris destul de clar Popov183.

 

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/saloane-masaj/anunt/masaj/e24iigfi5d427043d40413h27g200ig5.html

este noul anunt al doamnei 50+.

Recenzie:

Atitudine de dameza cu experienta, stie cum sa iti cante in struna. Putin fals , dar daca te lasi purtat de val, e ok.

Obligatoriu sa nu o prinzi intr-o pasa proasta ca te repede de la telefon. Asta se intampla cand a activat in blocul de la langa IuliusMall.

Actiunea astazi a fost ok, pentru placerea de a bifa MILF. 

Igienizare, pus pe pat, mangaiat, masat(unghii) usor fara ulei, jocuri cu gura si limba la soldatel. In timp ce eu vizitam savarina cu mana.

Am inceput cu un oral serios aplicat, pus cauciucul si a sarit deasupra, lingurita, doggy.

Mimeaza bine, placut, nu exagereaza ca in alte situatiiintalnite.

Locatie: pe Miorita, apartamentul cochet , curat , prosop curat 10

atitudine :9

arata de 8 pentru varsta care presupun ca o are.

ON- 9

NP - 8

per total 9

de revenit celor care le place MILF cu atitudine proclient.

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salut,

 

a reaparut doamna, in Circumvalatiuni la blocurile I. Acesta este noul anunt.

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/el-pentru-ea/anunt/massaj/72ig9e4e5595702def687585256edi7i.html

astazi din pacate am avut o experienta urata cu doamna. M-a programat si cand am ajuns acoo, nu mi-a raspuns la telefon.

Primul venit, primul servit chiar daca ai programare. Asta arata caracterul si foamea de a face bani cu orice pret, pierzand calitate.

Nu recomand!!!!!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

vizitat madam ...

100 ron tura...masaj pentru relaxare destul de bunicel executat pe masa de masaj, urmat apoi de intoarcere cu cucul in sus erect, iar doamna se pricepe destul de bine atatla handjob cat si oral...cu finalizare exploziva intre sanii generosi ai doamnei

Madam este o femeie destul de interesanta vizual , sani generosi, posterior primitor ...mi-a spus ca s-a operat de colecist acuma ceva vreme si inca nu e in forma maxima. In rest pluseasza cu anilingus, footjob si alte perversitati ;)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Astazi, fiind in cautare de ceva inedit (a se citi: "nu mi-au iesit alte combinatii") am sunat (voce placuta la telefon) si am aflat detalii despre "masaj": cu tot cu sex (oral si normal) = RON 100.00 - o finalizare.

Adresa e pe Circumvalatiunii, aproape de McDonalds, spre liniile de tramvai.

Ajung sus (este lift), dupa usa o doamna care arata mai bine decat ma asteptam: cam la 1.60m, pe tocuri, picioare frumoase (glezna fina),o rochie neagra mulata pe niste sani mari, dar are burta (nu exagerata, dar sunt kg in plus), o claie de par negru si destul de lung, nici frumoasa nici urata la fata, varsta (declarata de ea): 50+.

Cum zicea cineva pe aici:

"Atitudine de dameza cu experienta, stie cum sa iti cante in struna. Putin fals , dar daca te lasi purtat de val, e ok."

Se freaca de mine de cum am intrat, ma prinde de pula prin pantaloni, sopteste la ureche - te excita!

Ma dezbrac, las banu' pe o masuta, intru la dus.

Garsoniera, cu un pat destul de mare, care nu scartaie si o masa de masaj (pe care n-am incercat-o).

In timp ce sunt la dus, baga capul pe usa si intreaba: "Vrei si masaj?" - priviri perverse, care sugerau ca mai bine sarim etapa si ajungem in pat - sugestia functioneaza, asa ca de la dus ajung in pat, unde ea e deja goala.

Ne sarutam, ma joc cu sanii, o pipai... din pacate era data cu ceva gel la pizda si cur. Asa ca eu nu i-am facut oral, dar am ajuns cu nasul aproape de zona si am constatat ca e curat (plus m-am jucat cu degetele pe toata perioada intalnirii).

Trece la ON, unde suge bine, iar eu ma joc cu pizda si cu sanii (cum am zis mari si destul de lasati - varsta+gravitatia).

Punem guma si ne futem in cateva pozitii, unde se misca bine, iar pe final ajung in picioare, iar ea sta "capra" in pat. Ejaculez intens, pentru ca stie sa foloseasca si muschii vaginali, iar pe tot parcursul futaiului ne-am sarutat, iar cand nu era "cu gura plina", vorbea porcos.

O experienta de repetat, pentru ca mai sunt servicii in meniu care n-am apucat sa le testez: ca de exemplu - masaj... 😉

Notele juriului:

 - fata (aspect): 7.5 - are o varsta, dar se mentine. Sanii mari (mai ales cand se misca sus-jos in fata nasului tau) - partea forte!

- fata (atitudine): 8.5 - trei cuvinte: experienta, experienta si EXPERIENTA! E demult in domeniu...

- ON: 8.0 - se poate mai bine, dar nu a fost rau

- NP: 8.5 chiar 9.0 - aici (pentru cine mi-a mai citit recenzii) e mai dificil de notat, pentru ca in general nu prea am parte (prefer sex anal)

- locatie: 8.0 - la baie sunt conditii, in camera sunt conditii, dar e cam vechi; curatenia nu mi s-a parut ca ar fi o problema, dar lumina in camera nici nu prea exista (perdele groase?? jaluzele?? n-am fost atent), becuri nu prea puternice, dar iarasi n-am fost atent unde erau amplasate.

Cum ziceam mai sus, e o experienta de repetat... pentru mine.

De recomandat?! Calitate/pret - nu e rau deloc! Aspectul nu e pentru toata lumea, dar daca nu te deranjeaza si cauti mai mult atitudine si servicii (cum e cazul meu) - e de incercat. Macar o data... 

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Vest
  • Oras:Vest
On 10/11/2021 at 9:58 PM, danp123 said:

Astazi, fiind in cautare de ceva inedit (a se citi: "nu mi-au iesit alte combinatii") am sunat (voce placuta la telefon) si am aflat detalii despre "masaj": cu tot cu sex (oral si normal) = RON 100.00 - o finalizare.

Adresa e pe Circumvalatiunii, aproape de McDonalds, spre liniile de tramvai.

Ne sarutam, ma joc cu sanii, o pipai... din pacate era data cu ceva gel la pizda si cur. Asa ca eu nu i-am

O experienta de repetat, pentru ca mai sunt servicii in meniu care n-am apucat sa le testez: ca de exemplu - masaj... 😉

Notele juriului:

 - fata (aspect): 7.5 - are o varsta, dar se mentine. Sanii mari (mai ales cand se misca sus-jos in fata nasului tau) - partea forte!

- fata (atitudine): 8.5 - trei cuvinte: experienta, experienta si EXPERIENTA! E demult in domeniu...

- ON: 8.0 - se poate mai bine, dar nu a fost rau

- NP: 8.5 chiar 9.0 - aici (pentru cine mi-a mai citit recenzii) e mai dificil de notat, pentru ca in general nu prea am parte (prefer sex anal)

- locatie: 8.0 - la baie sunt conditii, in camera sunt conditii, dar e cam vechi; curatenia nu mi s-a parut ca ar fi o problema, dar lumina in camera nici nu prea exista (perdele groase?? jaluzele?? n-am fost atent), becuri nu prea puternice, dar iarasi n-am fost atent unde erau amplasate.

Cum ziceam mai sus, e o experienta de repetat... pentru mine.

De recomandat?! Calitate/pret - nu e rau deloc! Aspectul nu e pentru toata lumea, dar daca nu te deranjeaza si cauti mai mult atitudine si servicii (cum e cazul meu) - e de incercat. Macar o data... 

Danp,  a ramas numarul de mai sus ,0785395191 ??

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Am înțeles ca voiam sa ii fac o vizita in urma recenziei colegului Dan. Dar in urma discutiei telefonice mi-a dat impresia ca e ea. Am vizitat-o cate o singura data in fiecare din locatiile anterioare. In iarnă am fost ultima oara pe la et4 in blocul cu emag si dupa vreo 10 minute imi spune ca o asteapta nu stiu cine sa plateasca cheltuielile si sa ma grabesc  si defapt afara era aceeasi persoana care a coborat cand urcam eu. Se gandea ca ii e frig la iubi probabil😅

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salut ...am trecut pe la doamna ...culmea ca aduce la fizic cu o profa de a mea din liceu ...chiar mi am facut un film ....

Metoda de contact ...am sunat la acest numar 0785395191.

Locatia ...la unul din turnurile de pe Circumvalatiuni ...langa MC ...acolo am si parcat    ...garsoniera ok ...cu masa de masaj , pat mare si o oglinda pentru efecte 😉😉

igiena doamnei ...nimic de reprosat ...

Aspect , minioana , sani mari .. lasati ...bruneta ...foarte sexi si perversa ...as fi vrut ca si profa mea sa fie asa ...sau era si nu stiam eu 😂😂😂

Atitidine ...ok ...vorbeste mult ...este genul de vrajitoare geb mama omida ...lacrimoara ....mecedesa ... astea cu magia alba / negra ...iti face complimente ...se stie si cu zodile... cred ca citeste si in zatul de cafea 😂😂😂

Masaj de relaxare / erotic ... nota 5 ...nici una nici alta ...cateva mangaieri pe corp ...

Oral nep 8 ...se pricepe ...insa strica momentul ...ca vorbeste ....

Normal protejat 5 ...la initiativa ei  jalnic ....vrea sa stea doar capra .. fara implicare ... iar subiecte de discutie ...😂😂😂...daca aducea in diacutie subiecte despre politica ....cred ca plecam instant ... 

Banuti 100 de lei ...

Timp undeva la 25 de min ....

Dus nu ...doar servetele. Umede 😂😂

Am plecat neterminat ...nu este.prima.data ...nici ultima 🙃🙃🙃

De recomandat ...celor ce le plac maturele ...cred ca vor avea o experienta ok .

De revenit ...eram in cautare de masaj relaxare / erotic ....nu a fost sa fie ...nu o sa mai revin . 

Numai bine .

 

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator TheKing15
Reputație: 0

Am fost de mai multe lei la doamna aceasta si ii depinde de cum o prinzi, ce toane are, etc…

ieri am prins bine, i-am zis daca vrea 150 lei doua fin si Un masaj si a acceptat

Prima descarcare oral terminat cu vitamilele pe sanii ei mari

dupa un masaj ok( cand are chef il face bine, cand nu se grabeste😂😂

si dupa a inceput cu un oral si a coborat sub OO si a inceput sa dea limbi peste tot

dupa s-a masturbat putin si ma uitam la ea, e o perversa si dupa i-am tras-o si am finalizar in prez

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
La 12.11.2021 la 21:43, TheKing15 a spus:

Am fost de mai multe lei la doamna aceasta si ii depinde de cum o prinzi, ce toane are, etc…

ieri am prins bine, i-am zis daca vrea 150 lei doua fin si Un masaj si a acceptat

Prima descarcare oral terminat cu vitamilele pe sanii ei mari

dupa un masaj ok( cand are chef il face bine, cand nu se grabeste😂😂

si dupa a inceput cu un oral si a coborat sub OO si a inceput sa dea limbi peste tot

dupa s-a masturbat putin si ma uitam la ea, e o perversa si dupa i-am tras-o si am finalizar in prez

E posibil sa nu fi fost chimie intre noi ...insa ce m a obosit a fost ca vorbea intr una 😂😂😂si cand era cu pula in gura ...facea cate o pauza de 10 secunde sa deschida un subiect ....si dupa se mira ca de ce este pula moarta.😂😂😂...cred ca am.prins o nevorbita ...de  s a descarcat pe mine ...😂😂😂...asta sa fie paguba ....oricum eu cautam masaj ...ca ma intaratat o diva de pe aici 😂😂😂....si tot ce a venit in pulus ...a fost bonus .

  • Haha 1
Link spre comentariu

  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara
La 12.11.2021 la 22:43, TheKing15 a spus:

Am fost de mai multe lei la doamna aceasta si ii depinde de cum o prinzi, ce toane are, etc…

ieri am prins bine, i-am zis daca vrea 150 lei doua fin si Un masaj si a acceptat

Prima descarcare oral terminat cu vitamilele pe sanii ei mari

dupa un masaj ok( cand are chef il face bine, cand nu se grabeste😂😂

si dupa a inceput cu un oral si a coborat sub OO si a inceput sa dea limbi peste tot

dupa s-a masturbat putin si ma uitam la ea, e o perversa si dupa i-am tras-o si am finalizar in prez

O vizitam si eu pe vremea cand locuia undeva pe Aradului, sau la Novatim in Complex.

Mereu zambareata, dar vorbea prea mult...

Mergeam stric pentru oral. Da' in stil barbar, ca tinea la tavaleala. Efectiv ma terminam in gatul ei.

Habar nu am de ce nu am mai fost in ultimul timp, cred ca tre' sa rectific chestia asta...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...