Sari la conținut

A fost cineva 0755510164


dragos1985

Postări Recomandate

  • Oras:sibiu
  • Oras:sibiu

Am fost eu acum vreo luna de zile dar nu am ramas.

In poze arata super bine dar cand am ajuns la locatia din Terezian a coborat ea dupa mine sa imi deschida, faza fiind foarte aiurea si indiscreta in acel moment fiind si alti locatari la usa.

Tipa e foarte mica de inaltime si pare chiar **spam editat**, nu arata cine stie ce si mi-a fost cam aiurea sa o refuz de fata cu vecinii in trecere asa ca am intrat in scara cu ea apoi i-am spus ca nu raman si am plecat.

Nu recomand!

Link spre comentariu
  • Oras:Omniprezent
  • Oras:Omniprezent

Am fost eu acum vreo luna de zile dar nu am ramas.

In poze arata super bine dar cand am ajuns la locatia din Terezian a coborat ea dupa mine sa imi deschida, faza fiind foarte aiurea si indiscreta in acel moment fiind si alti locatari la usa.

Tipa e foarte mica de inaltime si pare chiar **spam editat**, nu arata cine stie ce si mi-a fost cam aiurea sa o refuz de fata cu vecinii in trecere asa ca am intrat in scara cu ea apoi i-am spus ca nu raman si am plecat.

Nu recomand!

Pai locuiește la casa? Ori vreo curte comună? Ziceai de atâția vecini :))) Plus ca dacă zici ca arata cam **spam editat**, șansele sa "o mai ajute" cineva sunt cam pe la 80%. Posibil sa dai și de vreo prezenta masculina :))))
Link spre comentariu
  • Oras:sibiu
  • Oras:sibiu

Sta la bloc cu 4 etaje din cate am observat si mi-a spus ca vine ea jos sa imi deschida. Stau ca fraierul in fata scarii vreo 3-4 minute si coboara un cuplu inaintea ei sitot atunci mai intra un tip. Ea a ranas sa imi tina usa deschisa sa intru, faza la care cuplul deja se uita suspicios la mine. Intrat in scara astept sa intre tipul respectiv in apt ca sa ii le pot spune damezei pana sa ajungem in apt. Faza tare penibila oricum.

Mai mult ca sigur are loverboy sa nu zic peste.

Oricum in poze arata mult mai bine fata de cum se prezinta in realitate si chiar daca nu era faza cu vecinii tot nu ramaneam.

Spor!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...