Sari la conținut

masaj erotic


Postări Recomandate

  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Va salut, m-ar interesa ce tipe fac masaj erotic în Timișoara la momentul de fata, în afara de saloanele de masaj.

Chiar dacă nu e vorba chiar de masaj erotic, dar include zonele intime, cu sau fără finalizare, manuala sau orala.

 

Eu am fost la Monica pe Eroilor, care vine uneori în Timișoara, însă nu m-a satisfăcut abordarea ei. Nu vreau sa dau o recenzie negativa, însă pur și simplu nu am făcut click.

 

Aștept păreri, recenzii și telefoane de contact. Mulțumesc anticipat 😊

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Salut, legat de Monica, nu era pe gustul meu, la masaj destul de slabut, m-a apasat pe coloana putin, ceea ce nu e voie in masaj, modul in care vorbeste nu e pe gustul meu, imi plac fetele mai finute, e strict o parere personala. Andreea insa de pe Take Ionescu are o atitudine mai profesionala, face un masaj bun insa nu te lasa sa o atingi si as putea-o recomanda. Inca o data, strict o parere personala...

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

ÃŽmi lasă cineva un număr de telefon de la cele doua yoghine care fac și împreună și separat masaj? Știu ca nu e cu finalizare, dar as vrea sa le încerc. Mai era una în Ronat am înțeles care era relativ ok, tot un număr de telefon va rog, merci! 😉

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Îmi lasă cineva un număr de telefon de la cele doua yoghine care fac și împreună și separat masaj? Știu ca nu e cu finalizare, dar as vrea sa le încerc. Mai era una în Ronat am înțeles care era relativ ok, tot un număr de telefon va rog, merci!

Tipa din Ronat: https://nimfomane.com/forum/topic/137813-a-fost-cineva-la-tipa-asta-care-face-masaj-in-timisoara/

Una dintre tipele cu yoga: https://www.publi24.ro/anunturi/servicii/cosmetica-wellnes-medicale/anunt/masaj/h963h6f1e40f7efe20fgd55h135di500.html

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

:masaje Este una la 50 de ani  zona dambovita strada  bran transilvania etaj 4 ,nu recomand mizereie un miros de boschet ,am facut stanga in prejur si dus am fost ,miroase a canie nespalat neaerisit pisat ,sincer nu ai avea  recomandare sa faci ,nu ca nu as vrea  :blushing2  :doggystyle  :masaje

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Astea ce ai afisat tu nu sunt stabile azi sunt manie nu ,eu doresc maseuza pentu lunga durata  :masaje nu accept din astea care nici nu stiu ce inseamna masaj intre client si maseuza trebue sa se simta acea legatura spirituala confidentiala cum ai fi la pshiolog acea deschidere trupeasca si sufleteasca ,abea atunci poti spune ca ai pe cineva care iti face cu adevarat masaj .

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/saloane-masaj/anunt/masaj-erotic-de-vis/e0gf105579dh729f138e8e1156i2h87g.html

Am vrut să o incerc dar nu prea mi a inspirat încredere la tel..poate stie careva mai multe despre ea

Nu am auzit de ea probabil e o vinitura pentru cateva zile in trecere prin Timisoara asteptam de la baeti care au vizita-o mai multe despre doamna 

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Va salut, m-ar interesa ce tipe fac masaj erotic în Timișoara la momentul de fata, în afara de saloanele de masaj.

Chiar dacă nu e vorba chiar de masaj erotic, dar include zonele intime, cu sau fără finalizare, manuala sau orala.

 

Eu am fost la Monica pe Eroilor, care vine uneori în Timișoara, însă nu m-a satisfăcut abordarea ei. Nu vreau sa dau o recenzie negativa, însă pur și simplu nu am făcut click.

 

Aștept păreri, recenzii și telefoane de contact. Mulțumesc anticipat

A revenit Monica o puteti vizita..

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...