Sari la conținut

masaj erotic


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salut https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/saloane-masaj/anunt/stilata-masaj-hotel/9d163eg8i19f7e65dd0hf546fh9g6d5e.html, cunoaste cineva detali despre domnisoara . Nr de telefon 07 33 92 26 64 , eu am vorbit cu ea si 300 lei ora ce nu m a convins sa stabilesc i intalnire este faptul ca nu trimite poze argumetand ca este din tm si este posibil sa ne cunoastem . Daca aveti informati as fi recunoacator . Ms , numai bine .

Link spre comentariu

  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

Sambata find cu treaba prin Timisoara am zis sa o vizitez si eu pe domnisoara 


Locatie curata, usor de gasit, Eroilor 40 vis-a-vis de Eroilor nr 89 blocul din spate de la lidl 


LA prima vedere mi so parut ok am zis ca raman iam platit mam dus sa fac dus cand am venit si am vazuto fara tocuri si dezbracata nu stiam cum sa ai zic ca nu vreau sa raman 


Nu stiu ce mi so parut mie frumos la ea ia ai realitate arata foarte rau nu are nici o forma ai grasa si nu are nimica placut ca femeie 


Zici ca am fost legat la ochi 


Nu prea are treaba cu masajul, nota pt masaj 5 maxim 6 dar sa zicem ca e ok.


Pret 150 ron 1 H


Eu am platit 150 ron, 45 min door to door, 1 finalizare. Am plecat deoarece nu mio placut nu te grabeste 


Tipa e grasa sini lasati mie unul nu mio placut depinde de gustul fiecaruia 


pozele din anunt nu au nimic cu realitatea 


Mie imi pare o tarancuta ajunsa la oras, sa nu mai spun ca vorbeste intruna de zici ca ai stirile PRO TV de la ora 5 


Poti sa o atingi oriunde si oricum, chiar isi doreste sa o mangai.


Nu face sex de nici un fel, si daca ar face sex si ar cere 100 de lei eu tot nu as mai vizitao  


Daca iti dorest un masaj bun incearca in alta parte eu nu o recomand la nimeni 


Pentru mine este de evitat 



  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...