Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Buc, cta, bv, tm, ord, cj, sb
  • Oras:Buc, cta, bv, tm, ord, cj, sb

Am vizitato iara pe Andra, de data asta a fost o experienta parca mai buna, a mai invatat meserie fata de ultima data! parca muia o face mai buna si curul il are mai mare! sta vizavi de vivo mall la ultimul bloc intr un apartament nou..... mai putin important asta! urat a fost ca ma primit in aceiasi rochie! care a dato jos imediat dupa ce i am dat banii, cand am revenit de la baie ea erea dezbracata nud de tot! asta este un minus! am rugato sa isi puna tocurile si sa imbrace dresurile pe care i le cumparasem special! dinalea cu gaura intre picioare, negre si cu dunga pe spate! mi a placut ca a executat imediat! altele ar fi facut figuri! am rugato sa imi danseze 2-3 minute! a ales ea o melodie si a dansat cat de cat ok, am puso pe spate si am rugato sa se masturbeze! in timp ce eu o priveam si ma masturbam dupa ea! are pizda destul de maricica si neagra! pe placul meu! am traso si am puso in genunchi sa mi o suga! o suge mai bine decat in urma cu cateva luni insa oralul nu este punctul ei forte! am puso capra si aici este moartea papagalului! te ia capul! recunosc ca am bagat botul direct in cur! este imposibil de rezistat! si am luato la pula in pozitia aia si in misionar si in foarfeca! si in picioare si iar capra pana dupa 30 min am finalizat in gurita ei pt ca platisem 300 ron cu finalizare! se vedea ca o obosisem! dar in schimb nu face figuri dalea consacrate! auuuu nu mai pot! hai sa terminam! hai la oral! cum fac fetele bune cica! in ultima vreme cam 99% dintre ele! si care nu zic ele ca se considera mai jmekere le simti u din pula sau din atitudine si de obicei ti se taie toata pofta! insa andra inca este ok pt ca este la inceput! pana o sa isi ia si asta basini de loredana chivu! tot timpul asta nu am lasato sa isi dea pantofii jos si dresurile! in final o recomand! pt cei ce le plac submisivele! gen brazilience si care sta sa dai in ele cat poti! am uitat sa specific! cred ca au auzito toti vecinii de pe 3 nivele! 

astea mi se par o tampenie dar dau si note ca asa se da

locatie lux, caini

corp 8 cur 9,5

oral 7

normal 8

anal incerc data viitoare

mi a aratat un film misto la anal cu ea! 

gfe 9 este vorbareata! submisiva! 

fata are potential daca isi pune tate si se tine de filme xxx si sex anal eu zic ca ajunge bine pt c are atitudine

spor la treaba! 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Bifat Aaseara, o stiam! locatia complex Marco vizavi de vivo, apartament cochet! fata ma asteptat pe tocurile din poze, si o rochita neagra! cu zambetul pe buze! am ales o finalizare si am mers la dus! aici doar un singur gel de dus! bn ca a fost prosop curat! actiunea a fost cu ea deasupra mea, un oral mediocru spre bun, am rugato sa se urce ea pe mine sa ma calareasca un pic! a obosit dupa primele 3 minute insa nu se lasa! am intorso si am puso pe spate pe marginea paturi si am incercat sa o fut de deasupra cu spatele la ea! am vazut pozitia asta in FAKETAXI, si mia placut! sa stii ca face pizda sa para mai stramta! si se simte bine! plus ca este un pic injosire pt fata pt ca ea are vedere doar la curul tau! cea ce ma excita! am puso capra! aici este piesa ei de rezistenta! un cur mare! lat! bombat! dar nu gras! cu o gaoaza mare si moale asa si neagra care ma invita sa intru! insa din pacate ma grabeam! am dat asa in curul ei frenetic vre o 10 minute timp in care ea tipa si gemea cat putea! am finalizat in prezervativ si am fugit! 

este buna fata! o stiam! de revenit mai ales pt cur! note 7 la oral, 9 la normal din cauza curului, gfe 7 nu prea ai ce vb cu ea insa este serviabila asa! si cu bunul simt! locatie 9, anal fac data viitoare la buc!, poop andra

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0733438570
  • Oras:bucuresti
  • Telefon: 0733438570
  • Oras:bucuresti

Buna, in Cta vin si plec! de obicei stau 2 sau 3 zile! acum sunt in bucuresti! va mai trimit cateva poze cu mine.... poop

 

https://xhamster.com/photos/gallery/me-sept-2019-12803962

 

Pt urmatoarea sesiune foto accept propuneri! spuneti mi ce si cum sa fac!.....

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

asa ceva sigur ne ar incanta!!

 

Buna, in Cta vin si plec! de obicei stau 2 sau 3 zile! acum sunt in bucuresti! va mai trimit cateva poze cu mine.... poop

 

https://xhamster.com/photos/gallery/me-sept-2019-12803962

 

Pt urmatoarea sesiune foto accept propuneri! spuneti mi ce si cum sa fac!.....

 

post-238051-0-82647600-1571361958_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...