Sari la conținut

Sonia 0750606973


fun_boy

Postări Recomandate

Sonya, cand cineva scrie despre tine vezi cate postari are si de cand este inscris... si nu pune la suflet toate, stii bine ca sunt si oameni mai ciudati. Daca crezi ca are cat de cat dreptate, multumeste si incearca sa remediezi, asta cred eu ca este o atitudine profesionista. Bafta

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea

Sonia, nu fi niervoasa 😇 și mai stai puțin la noi. Sapt viitoare ma întorc și eu în oraș iar mie îmi plac naravasele cu personalitate. Sa vezi ce versuri frumoase ne ies 😇🥰

tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu

In fine fie ca voi... eu nu cred ca exista oameni perfecti dar.... voi poate sunteti cine stie ... imi pare rau pe bune chiar ma atasasem de orasul asta dar... degeaba in realitate imi vb frumos si pe forum urat... cum ma simt sau ce sa inteleg din asta ?

 

Sa intelegi ca ar fi timpul sa pleci dracului, tepara ce esti.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
  • Oras:Pitești
  • Oras:Pitești

O actualizare a serviciilor si tarifelor oferite Sonia?

150 fin 250 ora : oral neprotejat in functie de ugiena sarutari 69 masaj de relaxare diferite pozitii finalizarea se poate orala la fel totul depinde de igiena.... ofer igiena dar doresc sa si primesc :* pupici dragilor va astept la mn :)
Link spre comentariu
  • Oras:everywhere
  • Oras:everywhere

150 fin 250 ora : oral neprotejat in functie de ugiena sarutari 69 masaj de relaxare diferite pozitii finalizarea se poate orala la fel totul depinde de igiena.... ofer igiena dar doresc sa si primesc :* pupici dragilor va astept la mn :)

Prin Ploiesti,Brasov când ajungi?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...