Sari la conținut

Sonia 0750606973


fun_boy

Postări Recomandate

Vizitator gabriel75
Reputație: 0

Pentru Rechinii 77,aș vrea să sesizez următorul aspect:

Am vizualizat anunțurile pe Oradea și sunt foarte multe fete frumoase pe când la Bistrița nu avem aproape deloc. Nu prea este corect.Daține și nouă măcar pe Sonya dacă nu mai multe,că îi simțim lipsa.

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Pentru Rechinii 77,aș vrea să sesizez următorul aspect:

Am vizualizat anunțurile pe Oradea și sunt foarte multe fete frumoase pe când la Bistrița nu avem aproape deloc. Nu prea este corect.Daține și nouă măcar pe Sonya dacă nu mai multe,că îi simțim lipsa.

:laugh2  :laugh2  :laugh2 esti tare Gabriel............intradevar nu avem de ce sa ne plangem pt ca in ultima perioada au fost mandre foarte bune la noi in oras :feet 

Imi pare rau pt tine.....vorba aia faceti si voi ceva acolo ca sa va viziteze si pe voi cat mai multe :D  

Iar pe Sonya nu o tin cu forta aici stai linistit,ea stie cf,vb cu ea sa mearga inapoi la voi :laugh2 

Spor sa ai la mandre si la Sonya daca zici ca ii simti lipsa :hihat  

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: 0123456789
  • Oras:Machu Picchu, Peru
  • Telefon: 0123456789
  • Oras:Machu Picchu, Peru

Pentru Rechinii 77,aș vrea să sesizez următorul aspect:

Am vizualizat anunțurile pe Oradea și sunt foarte multe fete frumoase pe când la Bistrița nu avem aproape deloc. Nu prea este corect.Daține și nouă măcar pe Sonya dacă nu mai multe,că îi simțim lipsa.

Ce-i drept nu e chiar ca si la Oradea sau la Cluj, dar si la Bistrița sunt fete mișto si super ok! Las-o pe Sonia ca revine ea cât de curând(mai au nevoie si de câte-o pauza fetele, sa mai recupereze niste energie) , dar vezi un pic ca mai ai pe Sara prin oraș, a fost Lory pana de curand, o sa revina Larisa.

 

Nu stiu ce faci tu, dar cand ai fetele mentionate mai sus, tu tot te plangi!

 

Hmmm

Link spre comentariu
Vizitator gabriel75
Reputație: 0
Acum 13 ore, Sonja21 a spus:

Va pupacesc pe toti so va astept cu drag 😘😘😘😘😘

Mi-ai promis ca vi la Bistrița și ai mers tot la Oradea, sunt supărat pe tine

Link spre comentariu
Vizitator gabriel75
Reputație: 0
Acum 12 minute, gabriel75 a spus:

Mi-ai promis ca vi la Bistrița și ai mers tot la Oradea, sunt supărat pe tine

Sper să nu-ți meargă bine la Oradea și să revii repede la Bistrița unde este casa ta

Link spre comentariu
Vizitator gabriel75
Reputație: 0
Acum 6 minute, Sonja21 a spus:

Gabriel casa mea este la Chisinau iar la bistrita voi trece si pe acolo :* momentan stsu aici la oradea o perioada :*

Metaforic vorbind Bistrița este casa ta pt ca aici ești așteptată și dorită ca acasa,cat despre Chișinău știm bine că nu ai nici o legătură cu acest oraș nu vreau sa m-ai vb te plac prea mult și nu vreau sa te supăr 

Link spre comentariu
Vizitator gabriel75
Reputație: 0
1 oră în urmă, Sonja21 a spus:

Ai fost pe la mine sa stii unde am adresa ? :))))) ma faci sa rad.. in fine sa ne vedem cu bine

Lasă că știu de unde esti dar nu asta este important, pt mine nu contează de unde ești principalul este ca te plac,cu tine ma simt bine, înțelegi. 

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Salutare Confrati!!!

In primu rand vreau sa va urez Sarbatori Fericite la toata lumea,sa avem parte de cat mai multe mandre bune anu care vine...
Asa ca...............inainte de craciun am zis sa mai dau o lovitura si cum am cam bifat tot ce a fost prin oras am zis hai sa trec si pe la Sonia daca tot i.am pus atatea poze si daca tot ii in oras.

Asa ca am sunat.o!!!mi.a raspuns din prima,am facut programarea si in jumate de ora am fost la ea.
Acolo am fost intampinat de o mandra in costumul lui eva,nu arata rau de loc,ii exact ca si in poze............am fost poftit in camera unde ma intrebat daca servesc ceva dar am refuzato,ea intre timp a zis ca merge la baie se se inprospateze,am fost poftit si eu dar facusem acasa.Dupa ce a revenit in camera sa pus langa mine,eu deja eram sarit din haine si a inceput sa se joace cu ala micu,mam intins pe pat si a inceput cu un ON,fara atentie la zone din pacate,fara deep intre timp mai ne aruncam cate un FK dupa care i.am intors si eu favoru,piersicutsa curata nimic de reprosat.
Pe urma a montat protectia si am inceput cu dogy stile,unde ai priveliste,pe urma am continuat cu lot unde chiar mi.a placut si bn inteles ca deja simteam ca imi vine.........asa ca am oprito si am finalizat cu CIM.
Dupa am mai stat putin la o vorba si m.am tirat acasa.
Notele meme is:
ON-8
NP-8
GFE-8
Locatie-10
Amenda-150 ron
De recomandat-da(acuma sincer nu ii champions league........cateodata ii bn sa joci si in europa league)
Mersi Sonia pentu tot iar voua fratilor nu mai de bine sa aveti parte si cum am zis anu care vine sa fie mai bogat in mandre cat mai bune.

Va salut,stima si respecte133657722_433847384626227_7225548832137477710_n.png.ec48f78c5ad20b9926019423918f4f2a.png

  • Like 6
  • Mersi 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...