Sari la conținut

Sonia 0750606973


fun_boy

Postări Recomandate

Vizitator gabriel75
Reputație: 0

Sonya dragă mă ingrijorez când văd ce scriu cei de la Oradea.Cum măi ai ajuns să practici prețuri sub valoarea ta reală, tu ești fată de 100-150 finalizarea? Și mai zici ca acolo faci bani?Este de neacceptat este sub nivelul tau,scuze dar asta este parerea mea.

Link spre comentariu
Vizitator gabriel75
Reputație: 0
Acum 4 ore, Sonja21 a spus:

Asta e nebun :)))

S-ar putea să ai dreptate, dar cine este nebuna care să-și lase clientela care platea bine in Bistrița și să lucreze la Oradea la jumătatea de prețul și sa zică ca face bani, ceva nu este ok cu tine sau te constrînge cineva. 

Link spre comentariu
Vizitator gabriel75
Reputație: 0
Acum 1 oră, ioda69 a spus:

De multe ori atitudinea fetelor e in functie de atitudinea clientilor. 

Vorba aceea - ce oferi aia si primesti.

 

Asa ca, mai analizeaza 😉

 

Acum 30 minute, Sonja21 a spus:

Eu clar nu fac 200 la mine ora e 300 finalizarea 150 asta e de mult :) cine ma cunoaste stie ;)

Lasă că la Bistrița ai fost plătită și m-ai bine......

Link spre comentariu
Vizitator gabriel75
Reputație: 0
Acum 10 minute, gabriel75 a spus:

 

Lasă că la Bistrița ai fost plătită și m-ai bine......

 

1 oră în urmă, Sonja21 a spus:

Asa ceva aici nu se va intampla veci asa ceva nu esti singurul milionar draga nu te crede tu mare zmeu ca nu esti. Si nu te mai baga in  seama cu japca ;)

Problema cu d-ra este că la Bistrița a fost respectată și super renumerata dar de când sa inhaitat cu o familie de unguri activează numai la Oradea și  cu prețuri mult mai mici de 100-150 lei și ea zice ca face bani, este o contradicție totală, cred că este la mâna familiei cu care sa inhaitat și merg de la Tg.Mureș la Oradea cu un bebeluș mic după ei care nu știu a cui este a lui Sonya sau a pestisorilor

Link spre comentariu
Vizitator gabriel75
Reputație: 0
Acum 21 minute, Sonja21 a spus:

Faci afirmatii super aiurea despre bebelusi cine are bebe ? Eu in niciun caz ... esti obsedat jur opreste te politia scrie pe tn ... gata ma duc dimineata la prima ora si te denunciation asa nu se mai poate 

Du-te poate va alegeți cu dosar penal pentru prostituție sechestrare de persoane și rapire si trafic **spam editat**,succes și gata nu mai vreau sa aud de voi.De ce sa așteptăm pana dimineața stai ca vii trimit eu acum.

Link spre comentariu
  • Oras:Tokyo
  • Oras:Tokyo
Acum 47 minute, Sonja21 a spus:

Faci afirmatii super aiurea despre bebelusi cine are bebe ? Eu in niciun caz ... esti obsedat jur opreste te politia scrie pe tn ... gata ma duc dimineata la prima ora si te denunciation asa nu se mai poate 

Asa sa faci. Sa nu uiti. Maine la prima ora. Dar sa iti iei haine groase cu tine 🤣🤣🤣

  • Confuz 1
Link spre comentariu
Vizitator gabriel75
Reputație: 0
Acum 4 minute, Sonja21 a spus:

Omu e in filmele lui :)))) 

Sonya eu zic să punem punct și gata dacă mai zici ceva iau legătura cu mama ta ști ca pot am tot ce trebuie, pace,pa.

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Am vizitat-o pe Sonia , am ales sa raman pt o finalizare. M-am cerut la dus, am primit prosop curat. Intors in camera era foarte foarte cald, mergea AC, l-a oprit. Oral neprotejat decent cateva minutele, dupa care a montat cu gura prezervativul si m-a intrebat cum vreau. Am pus-o doggy si-am pompat in ea pana am inceput sa transpir, am intrebat-o de finalizare si i-am umplut gurita pana la ultima picatura ! A scuipat intr-un servetel ! M-am imbracat si am plecat !

OP 7

NP 7 daca alegeam o ora probabil era altceva

Baia curata, locatie cu locuri de parcare multe 

Tarif 150 ron

de recomandat pt fast fuck da si CIM, in rest nu stiu 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Hey shogori! 

Am fost la ea mai demult (două luni cred...) 

Locatie-10(tot ce trebuie in baie,                           pat bun) 

Aspect-8,5 față 

           - buci 8

           - țâțe 8 mici

ON-8(bun a fost, dar se poate maj              perves, a fost mai de girlfriend

          să zic, nici începător nici                    dar nici pervers) 

NP-strâmtă de 10 clar

     - dă și contre

     - geme

GFE- la conversație 6, prea multe               detalii să nu o ating cu                         degetele, că in trecut a avut               probleme (prea mult a insistat)

         - de învățat la gfe/conversație 

Preț-150 fin

De revenit/recomandat? - nu

De bifat/ca trofeu-Da, să fi cu o fată                                 tânără/mai                                           începătoare 

Puli tari shogori! 

Pupici la gagici 😘🥰

 

  • Like 2
  • Mersi 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...